Note FE mi Xiaomi Mi Max 2 mi?

Bu konuyu okuyanlar

Sedat imp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note fe mi yoksa max 2 mi daha fiyatlarina göre daha kullanislidir

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Mi Max 2 fiyat/performans telefonu ama Note FE bana kalırsa çok güzel bir telefon. İkisi karşılaştırılmamalı, bütçenizi belirleyin ve ona göre öneri isteyin.

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Note FE fakat herhangi bir sıkıntıda Note FE dilinizi yakar.

Sedat imp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Max 2 cok sevdigim bi telefon onu alacak kadar param var ama note fe yi de cok seviyorum arada kalmisim ama simdilik param note fe almaya yetmiyor eger bana bi öneri verir seniz ona göre parami biriktirip telefon alacam

---- Mesajlar birleştirildi ----

Note fe garantisi yok mu

Son düzenleme:

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Büyük ekran olsun isterseniz redmi note 3'e bakabilirsiniz. Biraz küçük olabilir derseniz mi 6. Ben de note fe almayı düşünüyordum fakat note fe'deki ekran gibi ekranı olan bir samsung kullanan biriyle karşılaştım ve sorunlu olduğunu söyledi o ekranın. Zaten kırılırsa 1400 tl en az ki o da ekran bulunabilirse. Note FE seçimden sonra dolar düşerse (ki bence düşmez) belki yine 2000tlye iner. 1 ay önce 1900 tlydi. Aynı şekilde mi mix 2'yi de önerebilirim fakat kamerasını beğenmiyorlar geri her şeyi canavar gibi. Mi mix 2 de 1 ay önce 1800 civarındaydı ve şu an 2400 maalesef.
Max 2 cok sevdigim bi telefon onu alacak kadar param var ama note fe yi de cok seviyorum arada kalmisim ama simdilik param note fe almaya yetmiyor eger bana bi öneri verir seniz ona göre parami biriktirip telefon alacam

---- Mesajlar birleştirildi ----

Note fe garantisi yok mu

BoJack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Mi max 2 nin kamerası kötü ve tasarımı da. Her çerçevesiz telefonun tasarımı güzel olmuyor. Note fe öneririm.

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Tamam Note FE harika telefon ben de istiyorum fakat ekran koruyucu bulmak zor (cam olanından) kılıf bulmak zor değil spigenin kılıfları var fakat kılıf çeşidi de oldukça az. Yedek parçaları az. Note FE'nin bataryasını ileride değiştirmek isteseniz bulmanız zor ve ekran kırılırsa 1400 TL istiyorlar. Düşürmem düzgün kullanırım diye düşünüyorsunuz biliyorum da insanoğlu yani bu elinizde değil bir gün yanlışlıkla tak diye düşürürsünüz.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Tamam Note FE harika telefon ben de istiyorum fakat ekran koruyucu bulmak zor (cam olanından) kılıf bulmak zor değil spigenin kılıfları var fakat kılıf çeşidi de oldukça az. Yedek parçaları az. Note FE'nin bataryasını ileride değiştirmek isteseniz bulmanız zor ve ekran kırılırsa 1400 TL istiyorlar. Düşürmem düzgün kullanırım diye düşünüyorsunuz biliyorum da insanoğlu yani bu elinizde değil bir gün yanlışlıkla tak diye düşürürsünüz.

Alınmayacaksa bu sebeplerden dolayı alınmamalı zaten, haklısınız. Yalnız servisin bile elinde yedek parça yokmuş, temin ettiler mi bilemem ama servise yollayanlara telefonları geri gönderiliyormuş ve tüketici haklarına göre servis yapamazsa iade zorunlu diye biliyorum emin değilim veya telefonu göndermeyip tüketiciyi uğraştırmadan direkt iade alıyorlarmış telefonu. Ekran koruyucu olarak Wrapsol markasını övüyorlar, Note FE için de Gittigidiyor sitesinde vardı eğer stok bitmemişse.