Note 9 mu iPhone 8 plus mı?

Bu konuyu okuyanlar

onurozupek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar üstte de yazdığım gibi iki telefondan birini düşünüyorum. Note 9 özellik açısından daha iyidir tabi ki ona daha yakınım ama beni ne kadar götürür duraksama, takılma filan yapar mı ilerki zamanlarda malum ios 4 5 sene sorunsuz götürüyor. Yorumlarınızı bekliyorum

Reaksiyon puanı
143
2018 yılında artık ekran kasa oranı daha ağır basıyor. Bu sebeple benim tercihim Huawei öneririm.

Yok kesinlikle bunlardan başka almam diyorsanız Note9 hem güncel hem daha performanslıdır.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Note 9 öneririm kesinlikle. 4 yıl düzenli kullanımda pişman etmez.

niklausmikaelson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
iPhone 8 Plus al kafan rahat olsun kardesım sana söyle anlatayım samsunglar ıkıncı elde cok degerı dusuyor birde suan 8 Plus parasına Note 9 bulunabılıyor gerısını sen hesapla artık iPhone iPhone'dur Ne samsung Ne huawei etkilemez.

onurozupek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2018 yılında artık ekran kasa oranı daha ağır basıyor. Bu sebeple benim tercihim Huawei öneririm.

Yok kesinlikle bunlardan başka almam diyorsanız Note9 hem güncel hem daha performanslıdır.
Huawei düşündüm fakat p20 pro bu fiyatlarda iken Mate 20 pro ne fiyat olcak bilmiyorum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar üstte de yazdığım gibi iki telefondan birini düşünüyorum. Note 9 özellik açısından daha iyidir tabi ki ona daha yakınım ama beni ne kadar götürür duraksama, takılma filan yapar mı ilerki zamanlarda malum ios 4 5 sene sorunsuz götürüyor. Yorumlarınızı bekliyorum
Galaxy Note 9 tabiki.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Note 9 yada 2 aya s10plus o da size yüksek gelebilir ama iyi bir çıkış kampanyası olabilir sonuçta özellikleri daha iyi olucak

---- Mesajlar birleştirildi ----

Huawei düşündüm fakat p20 pro bu fiyatlarda iken Mate 20 pro ne fiyat olcak bilmiyorum

Mate 20 pro gereksiz pahallı olucak hali hazırda p20pro note9 ile aynı fiyat bu cihazı boşa beklemeyin zaten note9 ayarında bir şey;)

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,091

Samsung Galaxy Note 9 almanızı tavsiye ederim ve sizi 4 yıl götürecektir :)

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
8 plus tek artısı işlemcisi daha güçlü olması ben olsam note 9 alırım kamera ekran pil cok daha iyi

onurozupek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim herkese 11 Kasım'da n11 deki indirimden alabilirim ?

ongbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
niklausmikaelson, ne alakasız bir yanıt olmuş. Alacağın telefonun özellikleri ve kullanım kolaylıkları önemli. Olaya galerici gözüyle bakmamak lazım. Ben bütün eski telefonlarımı ailedeki büyüklere veriyorum mesela. Bu durumda telefonun ikinci elinin ne önemi olabilir ki.

İkinci eli yüksek diye sevmediğin bir telefonu kullanmak herhalde ki sadece yurdum insanının yapacağı bir şey olsa gerek.

adilefe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benim tercihim huawei mate20 pro ama illa ikisinden birisini dersen
sana elma ailesine katılmanı öneririm 8 plus bayağı iyi bir telefon
kamera özelikleri ve tasarım bakımından hoşuma giden bir telefon

onurozupek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
niklausmikaelson, ne alakasız bir yanıt olmuş. Alacağın telefonun özellikleri ve kullanım kolaylıkları önemli. Olaya galerici gözüyle bakmamak lazım. Ben bütün eski telefonlarımı ailedeki büyüklere veriyorum mesela. Bu durumda telefonun ikinci elinin ne önemi olabilir ki.

İkinci eli yüksek diye sevmediğin bir telefonu kullanmak herhalde ki sadece yurdum insanının yapacağı bir şey olsa gerek.
AYnen hocam ikinci eldeki fiyatı umrumda değil pek ben de ailedekilere veriyorum genelde

---- Mesajlar birleştirildi ----

kararsız kaldım çünkü note 9 bilgisayar gibi kalemi filan sık kullanacağımı da sanmıyorum ama ekran ve pil olarak da gerçekten iyi, normal bi kullanım için iphone daha mı mantıklı acaba

Son düzenleme: