Note 9 çizilme

Bu konuyu okuyanlar

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Mrb arkdaşlar note 9 kullanıyorum kılıf kullanmayı sevmiyorum ekran korumasıda pek olmuyor bunlara korumasız kullanan varmı çizikler oluşuyormu azda olsa kılcal vs ?

ezel56

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Mrb arkdaşlar note 9 kullanıyorum kılıf kullanmayı sevmiyorum ekran korumasıda pek olmuyor bunlara korumasız kullanan varmı çizikler oluşuyormu azda olsa kılcal vs ?
Bende yıllarca kılıfsız kullandım ama telefonu satmaya falan kalktığın da çizikler darbeler telefonun satış fiyatını etkiliyor. Ben telefonuma çok özen gösteren biriyim çok dikkat ederim temizlerim her gün yeniden başlatırım sonuçta para veriyoruz ve para kolay kazanılmıyor ben bile bazen telefonu düşüyorum o yüzden bence kılıf ve kırılmaz (kırılır) cam kullanın.

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Bende yıllarca kılıfsız kullandım ama telefonu satmaya falan kalktığın da çizikler darbeler telefonun satış fiyatını etkiliyor. Ben telefonuma çok özen gösteren biriyim çok dikkat ederim temizlerim her gün yeniden başlatırım sonuçta para veriyoruz ve para kolay kazanılmıyor ben bile bazen telefonu düşüyorum o yüzden bence kılıf ve kırılmaz (kırılır) cam kullanın.
hadi kılıfı buluruzda kırılmaz cam öne olmuyor ya:(

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Telefonun ön be arka camı çoğu çizikleri karşı dayanıklı. Ama yinede bir koruyucu kılıf kullanmanı öneririm.

Ekran kavisli olduğundan kırılmaz camlarda sıkıntı olabilir

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Note 8 1 sene jelatinsiz kullandım göze çarpan 1 cizik yoktu ama kılcaz cizikler vardı ama gözle görülmesi cok zor