Note 9 3 Ay Sonra Alınır Mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Birkan Öztürk

Doçent
Dostlar selam. 3 4 ay sonra telefon alacağım ve yıllardır istediğim "note" serilerinden bir tanesini alacağım. Fakat sizce fiyatına göre iyi midir? 3 ay içinde fiyatı sizce ucuzlar mı? Nasıl seçim yapmalıyım dostlar?

ÆSir

1881-19∞
Yönetici
Mod. Adayı

3 ay sonrasını tahmin etmek çok zor değil gibi. Fiyatta büyük bir düşüş olmaz lakin artış olma riski var.

Birkan Öztürk

Doçent

3 ay sonrasını tahmin etmek çok zor değil gibi. Fiyatta büyük bir düşüş olmaz lakin artış olma riski var.
Hocam peki sence ne almalıyım? Easycep'te satılan Note 8 var 3300TL sizce nasıldır easycepi biraz araştırdım ve iade de edebilşiyorum 14 gün içinde sence nasıldır hocam?

@ardagrbz

Asistan
Bence şu an al ama büyük ihtimal dolar çok artmazsa samsung kolay kolay zam yapmaz tabi karar senin

Leand

Profesör
Note 8 alacağıma g7 alırdım batarya süresi aynı olmakla beraber diğer yönlerden özellikle ses kalitesi g7 derim note 8 bu saatten sonra alınmaz o paraya hadi oldu da note9 bulsan ondanda hayır gelmez malesef.

Birkan Öztürk

Doçent
Note 8 alacağıma g7 alırdım batarya süresi aynı olmakla beraber diğer yönlerden özellikle ses kalitesi g7 derim note 8 bu saatten sonra alınmaz o paraya hadi oldu da note9 bulsan ondanda hayır gelmez malesef.
Note 9'dan neden hayır gelmesin hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaz ortaları iyi bir indirime girebilir. Aceleci davranmamakta fayda var.
Aynen hocam önümde zaten 3 4 ay var. Acelem yok benimde ama Note 9 çok almayı düşünüyorum da bilemiyorum hocam S10 ile aynı para.

Leand

Profesör
Kardeş şöyle yap o zaman note 10 serisi çıkınca onlara bak derim. Çeşitleri olacak onlarda da uygun fiyatlı versiyon + kulaklık ve taksit olursa o da güzel olur.
Üstte 3300 gibi bir rakam telaffuz ettiniz o fiyat bana biraz düşük geldi eğer o fiyatlarda ikinci el alırsanız ssıkıntılı bir cihaz olabilir dedim ama yazın uygun fiyat denk gelirse bilemem.

Birkan Öztürk

Doçent
Kardeş şöyle yap o zaman note 10 serisi çıkınca onlara bak derim. Çeşitleri olacak onlarda da uygun fiyatlı versiyon + kulaklık ve taksit olursa o da güzel olur.
Üstte 3300 gibi bir rakam telaffuz ettiniz o fiyat bana biraz düşük geldi eğer o fiyatlarda ikinci el alırsanız ssıkıntılı bir cihaz olabilir dedim ama yazın uygun fiyat denk gelirse bilemem.
Yok hocam note 9 alırsam 5k yı gözden çıkarırım ben. Sadece note 9 en iyine zaman fiyat duser VS. Onu bekliyorum ama note 10da beklenir

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Note 9'dan neden hayır gelmesin hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen hocam önümde zaten 3 4 ay var. Acelem yok benimde ama Note 9 çok almayı düşünüyorum da bilemiyorum hocam S10 ile aynı para.
Online mağazalarda kimi zaman, note modelleri yeni s modelleriyle aynı fiyatta satışta olduğunda mecburen yeni s modelini almak etmek daha mantıklı bir tercih olur.

|SeYYaH|

Rektör
Note9 alabiliyorsan ala biri telefon, seni uzun yıllar hiç sıkılmadan götürebilecek bir ürün. 4 bin mah. bataryası ile süre olarak da en iyilerin başında geliyor. Çürük elmacılar seni yanıltmasın yeğenim, ben hala Note5 kullanıyorum ve hiçbir sorunum da yok. Sanırım bir kaç yıl daha bizi idare edebilecek gibi duruyor. Hele ki bir Note9... Üstüne laf etmek ayıptan öte büyük haksızlık. Lakin fiyatı uzun zamandır düşmedi bir türlü.

stat counter