Note 8 veya Iphone 8 plus

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Note 8 al rahat et daha çok imkan sunuyor

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Özellik olarak note 8 iyi
Ben 8+ tercih ederdim.
Note 8 köşeli tasarı mı beğenmiyorum

Etnik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Note 8 al rahatla.

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
ben yıllardır iphone kullanıcısıyım ama fiyat farkı çok açıkçası artık. note 8 indirimdeydi bu aralar 3300 civarı 8 plusın fiyatı belli o_O

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
5000'den çıkan telefon ne ara 3300 oldu ya bu ne değer kaybıo_Oo_O

boostrack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
note 8 ile karşılaştırılması gereken iPhone x 'tir gerisi yalan..

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
İphone 8 plus. Note 8 büyük bence fazlasıyla bunu bi kaç gün önce deneyimledim

M

Murat Burç

SDN Okuru
İphone 8 plus. Note 8 büyük bence fazlasıyla bunu bi kaç gün önce deneyimledim
Büyük bence dediğin cihaz kalas 8 Plus ile neredeyse aynı kasada olmasına rağmen ekran olarak 0.8 inç daha büyük. Note 8'e büyük deyip 8 Plus önermek de ayrı bir şey

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Yardimci olursaniz sevinirm
keşke bende note 8 mi iphone 8 mi diye başlık açabilsem.Sorunun cevabı Dünyanın En İyi Telefonu (bana göre) diğerlerine göre en iyi 3 te olan telefonu (note 8) alman.Kalemi,kamerası,hızı,ekranı,şıklığı muazzam.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
keşke bende note 8 mi iphone 8 mi diye başlık açabilsem.Sorunun cevabı Dünyanın En İyi Telefonu (bana göre) diğerlerine göre en iyi 3 te olan telefonu (note 8) alman.Kalemi,kamerası,hızı,ekranı,şıklığı muazzam.
Dünyanın en iyi telefonu diye bişey yok. Çünkü birkaç ayda 1 amiral gemisi çıkıyor ve diğerlerini katlıyor

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Dünyanın en iyi telefonu diye bişey yok. Çünkü birkaç ayda 1 amiral gemisi çıkıyor ve diğerlerini katlıyor
Evet haklısınız ama şu anda bence en iyisi.En azından ben kalem büyük ekran çift kamera sevdiğim için olabilir

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
8 plus appleın milleti kakalamak için çıkardığı 7 plustan farkı olmayan gereksiz bi model adamlar ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyolar millette hala çatır çutur almaya devam ediyo note 8 'in tasarımını beğenmeyen arkadalar X 'in çektiğine aşık olmuşlar galiba ben gözüm kapalı note 8 alırdım.

Note 8.şahsen aralarında kalmam bile.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Valla kronik ekran parlamasimidir ekran sizmasimidir ne idigu belirsiz birsey almaktansa benzerde olsa saglam urun tercihimdir sahsen. ;)

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Lafi evirip cevirip kivirmaya gerek yok samsungun sunun bunun yalancisi olmaya gerek yok.bisey konusurken altini ustunu doldurmadan konusmaya hic gerek yok.heralde adamlar ya yok oyle bisey diyecek...
Note 7 deki hatasından dolayı kaç milyar dolar zarar etti ama çıkıpta bu bir hata değildir demediler hatasını kabul edip bütün telefonları geri topladılar ama sizin umrunuzda olmaz orası ayrı mesele

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Note 7 deki hatasından dolayı kaç milyar dolar zarar etti ama çıkıpta bu bir hata değildir demediler hatasını kabul edip bütün telefonları geri topladılar ama sizin umrunuzda olmaz orası ayrı mesele

Burada note7 den bahsetmiyoruz.o telefon mazide kaldi bitti gitti.olaylari oradan oraya cekmeye gerek yok.mevzu note8 arkadasim hatirlatirim.benim ne umurumda olacak alan insanlarin sorunu benim degil.o ayibindan sonra isteseyside birde kabul etmeseysi artik oldu olacak.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Burada note7 den bahsetmiyoruz.o telefon mazide kaldi bitti gitti.olaylari oradan oraya cekmeye gerek yok.mevzu note8 arkadasim hatirlatirim.benim ne umurumda olacak alan insanlarin sorunu benim degil.o ayibindan sonra isteseyside birde kabul etmeseysi artik oldu olacak.
Olayları biyere çektiğim yok sen adamlar bunun sorun olduğunu kabul etmeyecekler tabi dedin bende zamanında hatasını kabul etmişti diyip note 7 örneğini verdim ama tabi sen yine anlamak istemedin

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Olayları biyere çektiğim yok sen adamlar bunun sorun olduğunu kabul etmeyecekler tabi dedin bende zamanında hatasını kabul etmişti diyip note 7 örneğini verdim ama tabi sen yine anlamak istemedin

Ne alakasi var bununla?kabul edilemeyecek bir hata miydi ?etmeme luksu var miydi?adamlarin arabasi suyu buyu yandi.restorantta, teknoloji markette yangin cikti.daha ne olsun.bence mevzuyu oraya hic getirme.niye kabul edemiyorsunuz bunu?bunu kabul etmek o kadar zorunuza mi gidiyor?var arkadasim ekranlarin bir kisminda demekki.cunku olanda var olmayanda var.insanlari bilerek neden yanlis yonlendiriyorsunuz?bak yukarda resimlerini attim.bazi arkadaslar baslik acti bazi arkadaslar kuluplerde surda burda yazdi sorunlarini.yine soyluyorum bu hatalarin ayiplarin ceyregini apple yapmis olsaysi telle teneke baglar gezersiniz sokak sokak.bir seye bakarken net tarafsiz bakmak lazim.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ne alakasi var bununla?kabul edilemeyecek bir hata miydi ?etmeme luksu var miydi?adamlarin arabasi suyu buyu yandi.restorantta, teknoloji markette yangin cikti.daha ne olsun.bence mevzuyu oraya hic getirme.niye kabul edemiyorsunuz bunu?bunu kabul etmek o kadar zorunuza mi gidiyor?var arkadasim ekranlarin bir kisminda demekki.cunku olanda var olmayanda var.insanlari bilerek neden yanlis yonlendiriyorsunuz?bak yukarda resimlerini attim.bazi arkadaslar baslik acti bazi arkadaslar kuluplerde surda burda yazdi sorunlarini.yine soyluyorum bu hatalarin ayiplarin ceyregini apple yapmis olsaysi telle teneke baglar gezersiniz sokak sokak.bir seye bakarken net tarafsiz bakmak lazim.
Apple yapsa olay bu kadar büyütülmezdi emin ol çünkü o apple onun hata yapma lüksü var diğer firmaların yok ben samsungtan duyduğumu söylüyorum gidip kutuları teker teker açıp bakacak halim yok şu 8 plusların batarya şişmesiyle ilgili apple bey bi açıklama yaptımı ??

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
olayı ben tam anlayamadım.yani ışık sızma olayını.ışık sızması dediğiniz resimlerde ki beyaz lekeler mi oluyor ?

Hayir arkadasim.ben bu telefonun resimlerini cekerken flas kullandim.net cikmasi bakimindan.bu cektigim telefonda hata kusur yoktu.neyse onu konusurum.bu konuyu etraflica arastirin derim eger niyetiniz varsa.isik sizmasi mavimsi gibi bi renk veriyor yada ona benzer.bu telefonu alan ve bu sorunu yasayan bir arkadas bahsettigim sorununu baslik acip belirtti neredeyse adami evden almadiklari kaldi.kafadan uydurma konusmuyorum yukardada dedimki inanmayan etmeyen varsa gelsin zonguldak’a alayim gotureyim baktirayim hatasiz telefona diye.cikip diyorlarki “yok ifinim normal yok ifinim normal”.yahu sizdiran normalse sizdirmayan mi anormal!!!???bir akliselim ciksinda desin madem.ama nerde???Isleri hucleri fanboyluk.

siz bildigim kadariyla s7 edge kullaniyordunuz.var miydi sizin telefonun kenarlarindan herhangi bir isik sizmasi vs durumlar?bu fanboy arkadaslar yok yok o serilerdede vardi o da normaldi diye goygoy yapiyor.

Birde adimiz cikti appleci diye.evet sevdigim bir marka ama benden fazlada sallayan gomen nadirdir oda var.elestirmeye geldimi acimayacaksin.adamlar catir cutur paralari almayi biliyor bizden...

Birde “neden beni bilgilendirmediniz?” diyorsunuz.siz bunlarin tarafsiz yorum yapabileceklerine inaniyor musunuz??? peh.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Hayir arkadasim.ben bu telefonun resimlerini cekerken flas kullandim.net cikmasi bakimindan.bu cektigim telefonda hata kusur yoktu.neyse onu konusurum.bu konuyu etraflica arastirin derim eger niyetiniz varsa.isik sizmasi mavimsi gibi bi renk veriyor yada ona benzer.bu telefonu alan ve bu sorunu yasayan bir arkadas bahsettigim sorununu baslik acip belirtti neredeyse adami evden almadiklari kaldi.kafadan uydurma konusmuyorum yukardada dedimki inanmayan etmeyen varsa gelsin zonguldak’a alayim gotureyim baktirayim hatasiz telefona diye.cikip diyorlarki “yok ifinim normal yok ifinim normal”.yahu sizdiran normalse sizdirmayan mi anormal!!!???bir akliselim ciksinda desin madem.ama nerde???Isleri hucleri fanboyluk.

siz bildigim kadariyla s7 edge kullaniyordunuz.var miydi sizin telefonun kenarlarindan herhangi bir isik sizmasi vs durumlar?bu fanboy arkadaslar yok yok o serilerdede vardi o da normaldi diye goygoy yapiyor.

Birde adimiz cikti appleci diye.evet sevdigim bir marka ama benden fazlada sallayan gomen nadirdir oda var.elestirmeye geldimi acimayacaksin.adamlar catir cutur paralari almayi biliyor bizden...

Birde “neden beni bilgilendirmediniz?” diyorsunuz.siz bunlarin tarafsiz yorum yapabileceklerine inaniyor musunuz??? peh.
bugün buradaki turkcel bayyine sordum.satıcı dürüstce müşterılerının birinde böyle bir sorunla karşılaşan olduğunu söyledi.servise yönlendirmişler
servise sordum .böyle bir şikayet gelmedi.kendisi tam yetkili kişi de değildi.öyle bir sorun olursa 1 ay içersinde yenisiyle değişiyorlarmış.ama yeni verdiklerinde çıkmayacağı ne malum
s7 edge de böyle bir sorunla karşılaşmadım.yada vardı da ben farkedemedim.sadece ekranda biraz yuvarlak bir mor leke vardı.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
birşey dikkatimi çekti : samsung telefonlarda en pahalı siyah renkler olurken ıphone telefonlarda ise tam tersi en ucuz siyah telefonlar.bunun sebebi nedir ?