Note 8 S8 S8+ bunlardan hangisini almalıyım

Bu konuyu okuyanlar

Harun Buğra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar S8 VE S8 + arasında çok gidip geliyorum ama artık sonuna geldim en uzun vadede kullabileceğim bir cihaz almak istiyorum parayı gözden çıkardım beni 3-4 yıl sorunsuz getirsinde gerisi pek önemli değil sizlerden ricam bu 3 cihaz arasında hala gidip geliyorum karşılaştırma yaptığımda neredeyse aynı özelliklere sahip cihazlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
S9 bekleyin Mart sonuna kadar ülkeye girer Samsung Türkiye'ye cihaz sokma konusunda hızlı

Harun Buğra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
CİHAZ 4.999 tl gibi bir fiyata geliyor biraz fazle gelebilir ben eski seriler arasında bir tercih yapmak zorundayım her yeni çıkan cihazı alamam sonuçta

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Note 8 hocam. Yani Note serisini kullananlar hep uzun vadeli kullanıyor arkadaşım hala Note 3 kullanıyor çıktığın da almıştı ve sıkıntısı yok. Note 8'in tasarımını ben daha çok seviyorum köşeli falan ya bir de S-Pen eğer ki kullanacaksan çok güzel bir detay. Tek sıkıntısı batarya olabilir. Bazı kullananlar sıkıntı yaşıyor batarya ile.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ne istediğinize bakar Note 8 6GB RAM ile üstün çift kameranın üstünlük olduğunu düşünmüyorum çünkü S7'ye uyarlanan bir pixel 2 kamera uygulaması ile S7 süper portre çekebiliyor ayni uygulama S8'de de çalışıyor hatta dusuk ışıkta daha iyi portre için Note 8de de çalışıyor. Note 8 alsan daha iyi
Ne lazım sana onu belirlemen blazim

Reaksiyon puanı
113
Note 8 yada 1 ay daha bekleyip S9 & S9+.

S8 & S8+ ' a bu saatten sonra para vermek saçma olur.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
25 şubattan sonra Galaxy Note 8 alabilirsin

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Kesinlikle note 8 6gb ram var daha fazla kullanirsiz hepsiburada.com da 3400 lira civarinda dispiretor garantili olan samsung turkiyede 4000 lira civari

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
arkadaşlar S8 VE S8 + arasında çok gidip geliyorum ama artık sonuna geldim en uzun vadede kullabileceğim bir cihaz almak istiyorum parayı gözden çıkardım beni 3-4 yıl sorunsuz getirsinde gerisi pek önemli değil sizlerden ricam bu 3 cihaz arasında hala gidip geliyorum karşılaştırma yaptığımda neredeyse aynı özelliklere sahip cihazlar
Note 8

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
200 TL 200 TL dir hocam demeyin öyle :D. Ben de o civarlarda bir şey düşünüyordum zaten. Peki normal Note 8 ne kadar olur hocam türkiye garantili ?
5000tl den 4500tl'ye düşer zamanla bazı sitelerde ise 4000TL'ye sabitlenebilir

---- Mesajlar birleştirildi ----

:) dediğim gibi çok ciddi bir düşüş olmaz

Son düzenleme:

Heisenberg0846

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Murat Burç haklı. Ben S7 Edge kullanıyorum kamera uygulaması cidden efsane portre fotoğraflar çekiyor daha her yerde göstereceğim cidden güzel.
bende s8+ kullanıyorum kamera uygulaması portre fotoğraflar derken ?

Sen ne istiyorsun bu önemli note 8 de çift kameranın avantajını video vs.de biraz daha iyi.bende 2 ay önce s8+ aldım memnunum note 8 göre eline göre daha iyi oturup daha ergonamik kullanışlı.Amak için yeni s9 serisini bekle fiyat düşsün.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
bende s8+ kullanıyorum kamera uygulaması portre fotoğraflar derken ?

Sen ne istiyorsun bu önemli note 8 de çift kameranın avantajını video vs.de biraz daha iyi.bende 2 ay önce s8+ aldım memnunum note 8 göre eline göre daha iyi oturup daha ergonamik kullanışlı.Amak için yeni s9 serisini bekle fiyat düşsün.
Göz at V7 sürümü çıktı İngilizce siteden kontrol et
https://forum.shiftdelete.net/threa...s7-s8-note-8-xioami-mi5s-ve-digerleri.537710/

Heisenberg0846

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen ne istiyorsun bu önemli note 8 de çift kameranın avantajını video vs.de biraz daha iyi.bende 2 ay önce s8+ aldım memnunum note 8 göre eline göre daha iyi oturup daha ergonamik kullanışlı.Amak için yeni s9 serisini bekle fiyat düşsün ama
samsungun marketindemi yoksa play storeda mı ve ayrıyetten.yüklendiğinde telefonun kamerasını açtıgımda orada istediğimde aktif edebileceğim bir özellikmi yoksa arayüzde açıpmı fotoğraf çekicem

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen ne istiyorsun bu önemli note 8 de çift kameranın avantajını video vs.de biraz daha iyi.bende 2 ay önce s8+ aldım memnunum note 8 göre eline göre daha iyi oturup daha ergonamik kullanışlı.Amak için yeni s9 serisini bekle fiyat düşsün ama

samsungun marketindemi yoksa play storeda mı ve ayrıyetten.yüklendiğinde telefonun kamerasını açtıgımda orada istediğimde aktif edebileceğim bir özellikmi yoksa arayüzde açıpmı fotoğraf çekicem
Hocam konuya gir oku. Cevaplar orada bir de orada İngilizce site linki verdim oradan indir V7 sürümünü

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Uc model arasinda tereddutsuz note 8 modelini tavsiye ederim. Samsung ailesimde en dolu dolu ozellikler note ailesiyle geliyor. O nedenle note 8 almaniz en isabetli tercih olur.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Tabiki note 8 ama s8 plusta olabilir kalem kullanacaksan note 8 al yok kullanmam dersen s8 plus al çift kamera iyi hoş ama s8 plusın kamerasıda çok iyi karar senin.

Harun Buğra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Peki o halde arkadaşlar konuya son noktayı koymak için son bir sorum olacak siz olsanız ne yapardınız.
Ben günlük hayatta kamera çok sık kullanan bir insan değilim ama kamera iyi olsun çünkü aile gezilerimizi yiğenler aile arşivlerini ben çekiyorum ben yedekliyorum online bankacılık ve wp dışında pek bir uygulama kullandığım söylenemez ama note ve s serisinde tıkandım kaldım bazı arkadaşlar iphone bu işlerin için gayet iyi dedi siz olsanız ne yapardınız bu durumda

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Peki o halde arkadaşlar konuya son noktayı koymak için son bir sorum olacak siz olsanız ne yapardınız.
Ben günlük hayatta kamera çok sık kullanan bir insan değilim ama kamera iyi olsun çünkü aile gezilerimizi yiğenler aile arşivlerini ben çekiyorum ben yedekliyorum online bankacılık ve wp dışında pek bir uygulama kullandığım söylenemez ama note ve s serisinde tıkandım kaldım bazı arkadaşlar iphone bu işlerin için gayet iyi dedi siz olsanız ne yapardınız bu durumda
Şuanda hiçbir iphone bu 3 telefonun rakibi olamaz sen onu diyenlere bakma.Sen işini görecek bi kamera arıyosan s8 plus işini görür senin note 8 daha iyi bi cihaz fakat bataryası çok iyi değil s8 plusın bataryası bi tık daha iyi ama bana sorarsan note 8 alırdım 5 gün daha piyasanın en iyi telefonu 5 gün sonra yerini s9 a bırakacak arkadaş. :D