Note 8 mi yoksa s8 plus ?

note 8 mi yoksa s8 plus mı?

• note 8

Kullanılan: 13 68.4%
  • s8 plus

Kullanılan: 6 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
İphone baba abi 1000 mah de olsa pil yeter. Şu an pil kralı op5 ve v30
V30 hepsini elden geçirdi bir sürü test mevcut bu forumda kaç kişi v30 a çöp dedi öve öve bitiremedikleri note 8 iphone x huawei mate 10 pro hiç biri v30 un pil performansına ulaşamadılar.o çöp diyenler bi daha düşünür umarım

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
V30 hepsini elden geçirdi bir sürü test mevcut bu forumda kaç kişi v30 a çöp dedi öve öve bitiremedikleri note 8 iphone x huawei mate 10 pro hiç biri v30 un pil performansına ulaşamadılar.o çöp diyenler bi daha düşünür umarım
V30 Şu an kral görünüyor . bir ton karalama yaptılar. Diyafram değeri 1.69muş falan filan.geniş açı kamerası oto fokus yok. İşe yaramaz. Geniş açı zaten manuel modda manzara fotoğrafı çekmek için AF gereksiz yani

M

Murat Burç

SDN Okuru
LG'den adam olmaz :D
Bunu oda arkadaşında V20 bulunan ve V20'ye bayılan biri olarak söylüyorum. Bunu bu forumda yüzlerce kişiye LG amirali önermiş bri olarak söylüyorum :D LG cihaz alınmaz alınacaksa da büyük paralar yatırılmaz :D Yarın bir gün o cihazda da kronik sorun çıkacak. İddia edildiği gibi kameralarının hiçbiri piyasa lideri değil ayırıcı herhangi bir özelliği neredeyse yok :D
Panelse Note paneli yıllardır süre gelen ekran liderliği kamerası desen ayrı dünya :D Note 8 yanında V30 komik bir cihaz :D
LG V30 güzel cihaz eyvallah hala şunu diyorum ön kamera çöp ve o cihaz tehlikeli o cihaza büyük para yatırılmaz :D

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
V30 Şu an kral görünüyor . bir ton karalama yaptılar. Diyafram değeri 1.69muş falan filan.geniş açı kamerası oto fokus yok. İşe yaramaz. Geniş açı zaten manuel modda manzara fotoğrafı çekmek için AF gereksiz yani
Ben çok şaşırdım pil performansına ama telefon hala piyasada yok bu lg nin satış politikasına akıl sır ermiyo

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Lg türkiye bırak galiba.
İlk aralıkta Türkiye de olacak dediler bi ara 15-21 kasım dediler zaten ilk geleceği yer Türk telekom avea operatör satış mağazaları olur onlarda da 1 ay görürsün sonra lg den eser yok g6 da da böyle oldu

M

Murat Burç

SDN Okuru
upload_2017-11-10_1-47-49.png

upload_2017-11-10_1-48-25.png

upload_2017-11-10_1-48-59.png

Gerisini siz hesaplayın tarihlere bakarak :D

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
İlk aralıkta Türkiye de olacak dediler bi ara 15-21 kasım dediler zaten ilk geleceği yer Türk telekom avea operatör satış mağazaları olur onlarda da 1 ay görürsün sonra lg den eser yok g6 da da böyle oldu
Lg saçmaladı saçmaladı saçmaladı doğruyu buldu. Bu seferde türkiye ye getirmiyor v serisini.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
note 8 de ışık sızması varmış.bunu bana neden söyleyıp uyarmıyorsunuz.hep fanboycular yazıyor.

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Sorun olmasa, ekran yansıması olsa bile göze batıyorsa, benim düşüncem bu bir sorundur.Şahsen ben öyle birşey olduğunu keşfettikten sonra sürekli gözüm o kısma takılırdı.Sonuçta verilen para az bir para değil.

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Note almanı tavsiye ederim s8 pil kapasitesi fazla tamam ama note günlük kullanımda çok daha iyi iş yapıyor. Ayrıca s8 plus daha fazla ısınıyordu hatırladığım kadarıyla.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
note 8 de ışık sızması varmış.bunu bana neden söyleyıp uyarmıyorsunuz.hep fanboycular yazıyor.
bu mesajıma yönetim tarafından uyarı gelmiş.sebebi huzur bozucuymuş.ey yönetim doğruları söylemek ne zamandan beri huzur bozucu davranış olmaya başladı.bir malı sadece översen onun ya satıcısındır yada parayla tutulmuş savunucusundur.

her malın illaki iyi ve kötü tarafları vardır.bunu dürüstce söylersen ne ala

şimdıye kadar mesajların çoğunda baktım olumsuz birşey yazan yok.ama demek ki varmış
--- Gönderi Güncellendi ---
Note 8 kullananlar kulubünde biri resmi belge yayınlamıştı ışık sızmasıyla ilgili eminim hala duruyordur :)
orada yüzlerce mesaj var.hepsini okumaya günlerimi alır
--- Gönderi Güncellendi ---
Samsung Türkiye'de 2. Adam olan Tansu yeğen bunun sorun olmadığını Edge ekran yansıması olduğunu söylüyor.
onun için herkesin mesajlarını cevaplıyor demiştin.benim s7 edge ile ilgili sorunumu twitter hesabından belirttim.hiç cevap bile vermedi.

8note8note8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ışık sızması 2 ye ayrılıyor
1. si kavisli ekran da ortaya çıkan ve ekranın sınırlarının içinde olan, bu rahatsız etmez, bunu takmayın kafanıza
fakat 2. si tam sinir bozucu, yanda florasan gibi çıkıyr, panel ile ekran arasından, sanki panel tam oturmamış yada boyası eksik kalmış, yani kalıp hatası gibi, note 8 mükemmel telefon fakat takıntısı olan sakın almasın, benim konu da şu anda tüketici mahkemesinde