Note 8 mi mate 10 pro mu ?

Bu konuyu okuyanlar

ersahh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mate 10'nun artısı batarya
note 8'in artısı s-pen,daha yüksek çözünürlüğe sahip ekran (mate 10 pro vr kullanımı dışında yeterli olacaktır) ve video performansı
geri kalan çoğu özelliği eşit veya telefon aldıracak kadar önemli özellikler değil hangi özellikler daha önemliyse onu al

---- Mesajlar birleştirildi ----

batarya performansı günlük kullanımda fark ettirmeyecek mi?haklısınız altı üstü mate 10 pro'yu belli bir süre geçtikten sonra kullanabilirken note 8'de arama bile yapamayacak.Üstelik mate 10 pro'nun ekranı VR dışında gayet yeterli.
Hocam orada ironi vardı alıntı yaptığım kişiyi eleştiriyordum.

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Ya note 8 cift camerasi icin istiyorum ama cok uzun.ve s pen kullanmicagm icin gereksiz geliyor.3ayim var arastirmaya devam artik

Ablacım al Mate 10 Pro rahatına bak. Hiç kimse 128 GB kapasiteyi tam olarak dolduramaz. Bilgisayar mı bu? :D Gerçi HDMI kabloyla bilgisayar da yapabiliyorsun telefonu öyle manyak bir şey. :D Note 8 de gidicen bir de DeX'e para bayılcan falan uzun iş.

Ama 64gb olani cikiyor karsima.aralarinda fiyat farki varmi acaba.

Izmirde bir magazada 128 gb olanina 3700 diyorlar

Kaynak
vatan

Ekli dosyayı görüntüle 34116

Son düzenleme:

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Ya note 8 cift camerasi icin istiyorum ama cok uzun.ve s pen kullanmicagm icin gereksiz geliyor.3ayim var arastirmaya devam artik

Ama 64gb olani cikiyor karsima.aralarinda fiyat farki varmi acaba.

Izmirde bir magazada 128 gb olanina 3700 diyorlar

Kaynak
vatan

Ekli dosyayı görüntüle 34116

64 olan ithalatçı garantili TR garantili alacaksınız. Ayrıca Mate 10 Pro da çift kamera?

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
64 olan ithalatçı garantili TR garantili alacaksınız. Ayrıca Mate 10 Pro da çift kamera?
Evet evet cift camera oldugunu biliyorum.onu şundan sebep söyledim.s pen kullanmayacaksaniz s8 plusda alabilirsiniz önerisinde bulunuluyorda oyuzden yazdim :))

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Büyük bir samsung taraftarı olmama ve Note serisinin tamamının hastası olmama rağmen şu an Mate 10 Por'nun üzerine hiç bir telefon tanımıyorum. Şu an alacak alsam kesinlikle kendisi olurdu.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Tasarım konusunda mate 10 bence fakat donanım konusunda sanırım note 8 daha iyi.
O yüzden ikisini de geçip HTC U11 plus al derim :) :)

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Htc cok takoz bi tlfon hic estetik degil

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
İkisinide önermiyorum birkaç ay sonra s9 gelecek pişman eder adamı.

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Ups ayıp ettin bak şimdi u11 plus gayet şık hele ki ses ve kulaklığa önem veriyorsan harika.
Yok yok ayip olmasin hic :))
cidden benim gözümde gram degeri bile yok :))

Oo s9 u beklersek
Ona kalirsa agustos sonu eylül basindada note 9 cikiyormus.teknolojiye ayak uydurmak zor ya :)

Hmm burda böyle yazmissinizda kafam kariştı :)

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Hmm burda böyle yazmissinizda kafam kariştı :)
Ben arkadaşa takılıyorum :D :D
4K 120 fps geliyor ne alaka dediğin? Söylediğim şey 8k gelicek 4k almayın gibi değilki.
4K 120 FPS gelmiyor 4K 60 FPS HDR kayıt geliyor. Exynos 8890'da (s7) 4k 60, 8895'de(S8) 4K 120 FPS kayıt desteği olduğu halde cihazlarda bulunmuyordu çünkü snapdragon tarafı 4K 30 çekebiliyordu. 9810 (S9) 4K 120'yi destekelse bile 845 sadece 4K 60FPS HDR destekelğid için çok çok büyük ihtimal 4K 60 FPS HDR video kaydında kalacaklar.

ekok01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba bugün konuda sık sık bahsi geçen 3 telefonu fiziki ve arayüz olarak inceleme fırsatım oldu.
U11 fazlasıyla kırılgan izlenimi verdi ama arayüz sade, kolay, stok Android e oldukça yakım geldi bana ve bu üç cihaz içinde şeklini en çok beğendiğim telefon oldu. Tek kamera olması üzücü. Aksesuar zor bulunacak gibi.
Mate10 pro. U11 ve note 8 e göre daha dayanıklı görünüyor. Tutması kolay. Arayüz olarak basit. KeşKe hafıza kartı olsaydı diye geçirdim içimden
Note 8 öncelikle tutması çok zor ve elden düşecekmiş gibi geliyor. Arayüzü daha karışık geldi. Diğerleri telefon ise bu başka birşey dedim.

Sonuç olarak mate 10 pro daha iyi bence . Ana Huawei markasına güvenip 4000 TL yi aşkın para vernem birde sd kart olmaması kötü

İkisi de değil. iPhone 8plus
İphoneler için oyunla iş olmayanlar şu durum var : arayüz aynı kasılma yok o yüzden bütü ekranda 7 Plus, 7 ,8 Plus , 8 aynı kullanımda

Son düzenleme:

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Bugün ikisini de inceledim. Mate 10 Pro'nun ön kamerasını fiyatına göre yeterli performansı vermediğini gördüm. Sonuçta 4000 küsurluk telefon.
Ve kamera arayüzünde bir karışıklık var hangi tuşun ne işlev yaptığını anlamak için hepsini tek tek denemek gerek.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Hmm anliyorum.fotograf cekimine ve sarja önem veriyorum.oyun oynamam sosyal medya ve muzik dinlerim.s8plus kullandim 1ay .onu dusunmuyorum.cift camera olsa hic fena olmaz
--- Gönderi Güncellendi ---
Bokeh efekti note 8de varmi acaba

Note8 in pil süresi çok tatminkar değil. Bu camianın kralı ne kadar note8 olsada sizin isteklerinize en uygun telefon mate10 gibi duruyor.

Not: oneplus 5t yede bir göz atmanızı öneririm

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Note8 in pil süresi çok tatminkar değil. Bu camianın kralı ne kadar note8 olsada sizin isteklerinize en uygun telefon mate10 gibi duruyor.

Not: oneplus 5t yede bir göz atmanızı öneririm
One plus 5t inceleme sansim'olursa bi deneyimleyeyim bakalim.teşekkürler

ekok01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Note 8 ve mate 10 pro nın konuşulduğu yerde onePlus 5t deneyimlemek ilginç geldi :);) bu konu mi6 ile devam ederse şaşırmam

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 8 ve mate 10 pro nın konuşulduğu yerde onePlus 5t deneyimlemek ilginç geldi :);) bu konu mi6 ile devam ederse şaşırmam
Note 8 alemin kralı ona bir sözüm yok fakat
5T dedigimiz cihazın Mate 10 Pro karsisinsa eksik tek tarafı kamera olabilir gerisinde rahat kapışır

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Övülen yapay zeka işlemciside palavra galiba :)

ekok01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Note 8 alemin kralı ona bir sözüm yok fakat
5T dedigimiz cihazın Mate 10 Pro karsisinsa eksik tek tarafı kamera olabilir gerisinde rahat kapışır
Açıkçası Samsung Apple Htc LG gibi köklü firmalar dışındaki firmalara bilgi güvenliği, servis ve yedek parça gibi konularda pek güvenemiyorum açıkçası. Huawei aslında uzun yıllardır operatör cihazları ile hayatımızda ama güven duygusu farklı birşey. Google bilgi güvenliği açısından ne kadar güvenli o da ayrı bir konu ama iphone da telefon sadece iPhone se ile 8 arasında yetenek olarak bence hiçbir fark yok