Note 8 mi mate 10 pro mu iPhone 8 plus mı yoksa s9 beklemeli miyim?

Mate 10 pro mu iPhone 8 plus mı yoksa note 8 mi

• Kullanılan toplam oy
    15

Bu konuyu okuyanlar

Teknoloji bilgini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşla ben yeni bir telefon almak istiyorum şuan kullandığım GM 5 plus ve acil ihtiyacım birde kamera hakkında da bilgi verirseniz sevinirim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tabi ki S9 beklenmeli kamera olarak bu listenin en iyisi Note 8i bile dağıtacak bence

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Beklemek her zaman iyidir teknoloji işinde . Paran varsa en iyisini istiyorsan S9 bekle . Kamerası çok iyi olur muhtemelen .

Yoksa dengeli ve objektif yaklaşırsam ki benim tercihim olmazdı , listedeki en iyi telefon Note 8 .

Ama bence artık en mantıklı şık Xiaomi nin telefonları filan . Muhtemelen S8 seviyesindeki bir telefon çıkaracak Xiaomi . Kamera olarak filan tabi o da 8 Gb ram S845 ile gelir .

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Galaxy Note serisi hoşuna gidiyorsa alman için son fırsat olabilir zira fiyatlar her yıl uçuşuyor. Dediğim cihazın fiyatına galaxy s9 çıkacak ona göre düşün. İstemiyorum dersende bekleyebilirsin.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Mate 10 Pro al ama S9 çıksın P20 çıksın belki fiyatlar iner yine alırsın. P20 3 kameralı gelebilir. :)

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Şahsen Note 8 tasarımını beğenmiyorum ben mate 10 pro alırdım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen git Oneplus 5t'n ile eğlen keşfet bırak bu fanboyluğu geçerse S9 al deriz. :D
Geçecek zaten geçerse diye bir ihtimal yok
Bunun fanboyluk ile alakası bile yok.
5T kulübüne gir @rawkid P10,LG G4 ve 5T arasında kamera karşılaştırması yapmış p10uj ağladığını söylüyor. Bak ağladığını azicik geri de kaldığını veya eşit gittiğini değil ağladığını LG'nin 2015 çıkışlı G4'üne bile (G4'ün süper kamerası var hatta bence G5drn Dr iyi ama orası ayrı bir mesele )
Ve bu P10 S7'nin sozde rakibi sizin gibi fanboylara göre işte

P10nin halefinin S9 geçmesi sadece bir hayal karşisina Note 8'deki gibi yazılımsal olarak rötüşlanmış S7 kamerası gelmeyecek (o da yeter ama ) Huawei P9dan beri her amiralde kamera yeniliyor ve daha bir şey olduğu yok Samsung daha yeni kamera yeniliyor ve sonuç direk Samsung zaferi olacak daha bir şey söylememe gerek yok.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Geçecek zaten geçerse diye bir ihtimal yok
Bunun fanboyluk ile alakası bile yok.
5T kulübüne gir @rawkid P10,LG G4 ve 5T arasında kamera karşılaştırması yapmış p10uj ağladığını söylüyor. Bak ağladığını azicik geri de kaldığını veya eşit gittiğini değil ağladığını LG'nin 2015 çıkışlı G4'üne bile (G4'ün süper kamerası var hatta bence G5drn Dr iyi ama orası ayrı bir mesele )
Ve bu P10 S7'nin sozde rakibi sizin gibi fanboylara göre işte

P10nin halefinin S9 geçmesi sadece bir hayal karşisina Note 8'deki gibi yazılımsal olarak rötüşlanmış S7 kamerası gelmeyecek (o da yeter ama ) Huawei P9dan beri her amiralde kamera yeniliyor ve daha bir şey olduğu yok Samsung daha yeni kamera yeniliyor ve sonuç direk Samsung zaferi olacak daha bir şey söylememe gerek yok.
Yav he he. P10 de sen hala. Mate 10 Pro'daki kamerayı görüyorsun. OIS OIS diye ağlıyorsun ya çift kamera ois yapar hiçbir şey kalmaz lens olarak zaten daha iyi fotoğraf kalitesi daha iyi ön kamera net daha iyi. P20 farklı olacak.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yav he he. P10 de sen hala. Mate 10 Pro'daki kamerayı görüyorsun. OIS OIS diye ağlıyorsun ya çift kamera ois yapar hiçbir şey kalmaz lens olarak zaten daha iyi fotoğraf kalitesi daha iyi ön kamera net daha iyi. P20 farklı olacak.
Fotoğraf daha iyi :D:D yersen hayatı gündüz fotoğrafçılığı ile yaşamaya devam edin gece yok video yok :D

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Fotoğraf daha iyi :D:D yersen hayatı gündüz fotoğrafçılığı ile yaşamaya devam edin gece yok video yok :D
Gece yok mu? Sen bir göz doktoruna görün kardeş. Valla diyorum bak. Sorun olabilir. :D:D Gören de telefonun video özelliği kapalı sanacak. Bir-iki üstünlük verelim ki rekabet olsun değil mi :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Gece yok mu? Sen bir göz doktoruna görün kardeş. Valla diyorum bak. Sorun olabilir. :D:D Gören de telefonun video özelliği kapalı sanacak. Bir-iki üstünlük verelim ki rekabet olsun değil mi :D
iki üstünlük dediğin her tarafta Mate 10 Pro ve rezil video kaydı denen üstünlük mü? Ayarı kacirdiniz herhalde :D
S7'nin yazılımsal olarak rötüşlanmış kamerası ile zar zor rekabet edebiliyor Huawei cephesi su S9 gelse de Huawei fanboylara bı sussa artık :D

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
iki üstünlük dediğin her tarafta Mate 10 Pro ve rezil video kaydı denen üstünlük mü? Ayarı kacirdiniz herhalde :D
S7'nin yazılımsal olarak rötüşlanmış kamerası ile zar zor rekabet edebiliyor Huawei cephesi su S9 gelse de Huawei fanboylara bı sussa artık :D
S7 ne S3 kamerasının rötuşlanmış halidir o canım. S7 zaten dünyanın en iyi kamerası yaa.

Bambılbie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
5 kamera ile gelse yine de S9 karşısında ezilecek :D
?
Kime göre ? Neye göre ? S9 u senmi çıkarıcan ortada varsayımlardan başka bişey yok samsung un yıllardır rezilliği biri bin para servis desek muamma gelmiş S9 demezmi sanki kazandıkları parayı sana verecekler bukadar pof poflama , hadi kesin çıkacak süper olmayan bi özellik söyle desek
O yüzden boş konuşup milletin kafasını karıştırmayın alacak olan araştırıp da alıyor zaten.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
@Murat Burç telefonlar hakkında bilgi sahibisin , seni takip ediyorum fikirlerimizde uyuşuyor neredeyse her zaman . Ama bu tavrını yakıştıramadım .

Şuan Samsungun kameralarının Huaweiden biraz daha iyi olduğunu biliyorum . Gece çekimi OIS meselesi filan. Huawei böyle devam ederse yine aynı senin dediğin gibi S9 da ezecek . Ama burada kesin S9 ezecek diye bir şey diyemessin . Bende S9 un daha iyi olacağını düşünüyorum ama kesin bir şey diyemessin , teknoloji dünyası bu . Samsungda bir zamanlar çöptü , S4 S5 zamanlarını hatırla .

M

Murat Burç

SDN Okuru
@Murat Burç telefonlar hakkında bilgi sahibisin , seni takip ediyorum fikirlerimizde uyuşuyor neredeyse her zaman . Ama bu tavrını yakıştıramadım .

Şuan Samsungun kameralarının Huaweiden biraz daha iyi olduğunu biliyorum . Gece çekimi OIS meselesi filan. Huawei böyle devam ederse yine aynı senin dediğin gibi S9 da ezecek . Ama burada kesin S9 ezecek diye bir şey diyemessin . Bende S9 un daha iyi olacağını düşünüyorum ama kesin bir şey diyemessin , teknoloji dünyası bu . Samsungda bir zamanlar çöptü , S4 S5 zamanlarını hatırla .
Ben çöp değil demedim.
Evet S5 ve S4 çöptü. Ben hala iddamdan vazgecmedim S9, P10'un halefini ezip geçecek
Ben diyorum 5T kulübüne girin rawkidin yazısını okuyun.
Ben yorum katmadım Huawei kullanıcısı yapıyor o yorumu daha düne kadar Samsung'un S7'si hatta S8'i ile Huawei fanboylarinin habire karşılaştırdığı hatta daha iyi dediği P10
Ve diyorum ki Note 8 bile S7'nin yazılımsal olarak rötüşlanmış kamerasını kullanıyor kaynak isteyenler S8 lansmanini izlesin s8 ile Note 8 ana kameralarının hemen hemen aynı olduğunu zaten biliyoruz
Şu son senede Huawei o kadar çok sisirildi ki belki de Apple'dan daha fazla. Ben vazgecmedim iddiadan P10 halefi bir balon Samsung kamera donanımında değişikliğine gidiyor ve seneyi kapatacak 1-2 ay sonra göreceğiz zaten

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
her zaman note 8 serisi s serisinin gerisinde kalır

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ben çöp değil demedim.
Evet S5 ve S4 çöptü. Ben hala iddamdan vazgecmedim S9, P10'un halefini ezip geçecek
Ben diyorum 5T kulübüne girin rawkidin yazısını okuyun.
Ben yorum katmadım Huawei kullanıcısı yapıyor o yorumu daha düne kadar Samsung'un S7'si hatta S8'i ile Huawei fanboylarinin habire karşılaştırdığı hatta daha iyi dediği P10
Ve diyorum ki Note 8 bile S7'nin yazılımsal olarak rötüşlanmış kamerasını kullanıyor kaynak isteyenler S8 lansmanini izlesin s8 ile Note 8 ana kameralarının hemen hemen aynı olduğunu zaten biliyoruz
Şu son senede Huawei o kadar çok sisirildi ki belki de Apple'dan daha fazla. Ben vazgecmedim iddiadan P10 halefi bir balon Samsung kamera donanımında değişikliğine gidiyor ve seneyi kapatacak 1-2 ay sonra göreceğiz zaten
Kesin konuşamassın ama . Ne olacağı belli olmaz. Dediğim gibi Huawei nin şuanki durumu gelecekteki durumuyla aynı olacak diye bir şey yok .