Note 8 ilk kez canlı görüntülendi!

Bu konuyu okuyanlar

Berkay Gündüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
S8'in tasarımıyla neredeyse aynı. Parmak izi okuyucusu çok üzecek, Bixby şimdilik çöp, bataryası da etkileyemeyecek. Ben çok sevemedim ama işlemci bir harika. S8'in tasarımını da çok sevmemiştim çok kırılgan ve hassas olmasından dolayı. Ben arka kısmın cam olmasını sevmiyorum önermiyorum da, belki ondandır. Ama ekran kasa oranı çok etkileyici, burada gerçekten devrim gibi bir şey yaptı. Yani bilemiyorum, belki bundan sonra bütün Samsung telefonları böyle gelir. Nasıl ki Note 5, A7 veya S7 gibi telefonlar Samsung'un (eskiden) kendine has tasarımıyla gelmişti, şimdi de bu olacak gibi, göreceğiz...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Keşke yenilenen Note7 FE gelseydi, bu Note8'i TV kumandası gibi uzun olmasından dolayı sevemedim bir türlü.

Berkay Gündüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Evet, çok büyük olmuş. Hali hazırda S8+ bile çoğu kişi için zor kullanılıyorken Note 8 büyüklük bakımından üzecek gibi. Bi' de şu 18.5:9 ekran hani ergonomiye tabi ki çok fazla katkısı var ama uygulama deneyimini çirkinleştiriyor bence. Ama bakalım, kesin konuşmayalım, bekliyoruz...

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Yeni telefon yapacağım diye tv kumandası yapmış Samsung.
Note serisinin ruhu resmen katledilmiş.
Görselin gerçekliği ayrıca tartışılır ki bana göre gerçek değil.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Seneye almayı düşündüğüm telefon bu , ama açıkcası V30 'un tasarımı daha etkleyici , bu bildiğin S8 plus'ı büyütüp çift kamera koymak olmuş . S8 'in tasarımı kötü mü ? Tabikide hayır en sevdiğim tasarım aksine ancak ;

1 - Boyu gerçekten uzun elime alıp deneyeceğim tabikide
2 - Kameranın orayı güzel oturtması lazımdı , orası resmen çöplük olmuş LG ya da Huawei'nin yaptığını yapmalıydı .
3 - Yine kamerayla az da olsa alakalı parmak izi okuyucunun yeri yanlış kesinlikle S8 de bilerek yapmıştır Note 8 de düzeltecek diye düşündüm , hatta ekran içi bekliyordum yanılmışım .

Onun haricinde çok iyi telefon olcak . Çift kamerasıyla zaten en iyi kameraya sahip olan ama çift olmadığı için akılda soru işareti bırakan Samsung tamamen soru işaretlerini giderecek . Ama Note 8 'in küçüğü gelmeli . 6 - 6.2 inç civarında . 6.3 - 4 cok fazla oluyor . Şahsen 5.8 de iyi benim için 5.8 inçlik bir note 8 gelse 6.3-4 ün yerine tercih ederim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 7'yi S7 Edge'den ayıran
Mükemmelleştirilmiş tasarım
HDR ekran
Gorilla Glas 5
İris tarayıcı gibi kuvvetli özellikler kadar kuvvetli Note 8'i S8'den keskin çizgilerle ayıracak S- Note ayrımını ortaya koyacak özellikler olmayacaksa çıkmasın daha iyi
En azından 4K 60FPS video kaydı gibi bir özellik gelmesi lazım

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
S peni alıp note 8 üzerinde hamur açılır mı dersiniz bu uzunlukta

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239