Note 8 fiyatı 5000 lira

Bu konuyu okuyanlar

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
yalnız bu pille note 5 gibi olur...o ekran o rem... ve 3300mah bence olmaz
Nasıl optimize edildiğine bağlı note 5 e kötü demiyorum ancak andoid
Keşke s6 ya da verebilse güncellemeyi ..o zaman derim ki Samsung ürünlerinin arkasında.. bundan peynir ekmek gibi ürün çikarmak yerine amiral gemilerini desteklemeli
O kadar kotuledigimiz lg bile g4 e verdi 7.0 ı

M

Murat Burç

SDN Okuru
mi 5s nerde 2000 2200 yav. bi 600 700 tl düş o fiyattan. :)
valla 2 nesil samsungun amiral gemisini kullandım, şuan elimde s6 var, sıfırı olsa hala 2 bin tl olması lazım, ikinci elleri bile 1300 falan, yeğenimin 1200 tl ye aldığı p9 lite benim telefonu ezdi geçti. uygulama açılış hızları olsun, batarya performansı olsun, parmak izi okuyucusu sd kart takma özelliği olsun kıyasladım elime alıp ezdi benim telefonu. abim geçenlerde mi6 aldı 1800 e onu söylemeyim bile. 6gb ram mi dersin 3 bin küsür batarya mı, kamerası zaten aşık etti beni kendine, benim s6 yı kenara attım resmen. hal böyleyken ben hala ve ısrarla note8 e vereliecek 5 bin tl ye haram dedim arkadaş .
Mİ6 2000-2200 diyecektim. Mİ6'yi 1800'e nerden aldı?
--- Gönderi Güncellendi ---
Nasıl optimize edildiğine bağlı note 5 e kötü demiyorum ancak andoid

O kadar kotuledigimiz lg bile g4 e verdi 7.0 ı
S6 da 7.0 aldı ne var bunda?

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Şaka mı bu yahu kalemi kendi kendine makale mi yazıyormuş, karikatür mü çiziyormuş.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bence de Note 8'in fiyatı rezalet. Tabi işin içinde vergilerin payı olsa da.
Şu telefonun fiyatına laf eden bir Allah'ın kulu görmedim niye?
upload_2017-8-24_14-1-27.png

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bence de Note 8'in fiyatı rezalet. Tabi işin içinde vergilerin payı olsa da.
Şu telefonun fiyatına laf eden bir Allah'ın kulu görmedim niye?
Ekli dosyayı görüntüle 26797
Çünkü stabilite çok önemli düşünsene tarayıcı 1sn gecikti adam belki de 1 sn ile iş kaybedecek düşünsene adamın maili 0.7sn geç açıldı belki de uçağı kaçıracak düşün adam oyun oynayacak 3sn geç girmek demek bazen etkinliği kaçırmak demektir.Düşünsene telefonun daha güvenli böylece devletten bile gizli sırlarına kimse ulaşamaz.En önemlisi de telefonun sürekli güncel kalması çünkü bir telefonu biz en az 7 yıl kullanıyoruz.Her uygulaması optimize edilmiş düşünsene twitter yada youtube 1.5sn daha geç açılıyor nasıl ilk yorumu yapacaksın.Garanti çok önemli sonra ya telefonun bozulursa değiştirirler mi apple gibi.Sonra nedense hep premium ürünleri apple yapıyor o boşluklar sorun değil çünkü orda tuş var ekran kasa oranı varsın %70lerde olmasın bundan bizene altta tuş varmı sen ona bakcan.Sonra mp önemli değil kardeşim her zaman lensi daha kalitelidir apple ın o yüzden rica ediyorum bu bahsi kapatalım.Adamlar çok az batarya koyuyor buna rağmen günü çıkarıyor yaa işte optimize sistem nelere kadir insanın aklı ermez.Bunların hepsi çok önemli o yüzden pahalı değil hatta ucuz bile apple ın akıllı telefonları.
Ayrıca Allah aşkına samsung nedir ya telefonun üstünde ısırılmış elma logoso varken düşünsene kulaklığında xiomi yazıyor birde kulaklığında beats audio yazdığını düşün bunun gibi bişey kalite algısı bile farklı.

Reaksiyon puanı
258
Çünkü herkes Note 8'in 2 yıl sonra güncellemenin kesirleceğini biliyor.Fiyatının 2-3 ay sonra 4000 in altına ineceğini de biliyor.Ayrıca servisleri kötü ve stabilize değil.Son birşey daha 2.elde zarar edeceklerini bile bile bu telefona niye 5000 lira versinler?

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Çünkü stabilite çok önemli düşünsene tarayıcı 1sn gecikti adam belki de 1 sn ile iş kaybedecek düşünsene adamın maili 0.7sn geç açıldı belki de uçağı kaçıracak düşün adam oyun oynayacak 3sn geç girmek demek bazen etkinliği kaçırmak demektir.Düşünsene telefonun daha güvenli böylece devletten bile gizli sırlarına kimse ulaşamaz.En önemlisi de telefonun sürekli güncel kalması çünkü bir telefonu biz en az 7 yıl kullanıyoruz.Her uygulaması optimize edilmiş düşünsene twitter yada youtube 1.5sn daha geç açılıyor nasıl ilk yorumu yapacaksın.Garanti çok önemli sonra ya telefonun bozulursa değiştirirler mi apple gibi.Sonra nedense hep premium ürünleri apple yapıyor o boşluklar sorun değil çünkü orda tuş var ekran kasa oranı varsın %70lerde olmasın bundan bizene altta tuş varmı sen ona bakcan.Sonra mp önemli değil kardeşim her zaman lensi daha kalitelidir apple ın o yüzden rica ediyorum bu bahsi kapatalım.Adamlar çok az batarya koyuyor buna rağmen günü çıkarıyor yaa işte optimize sistem nelere kadir insanın aklı ermez.Bunların hepsi çok önemli o yüzden pahalı değil hatta ucuz bile apple ın akıllı telefonları.
Ayrıca Allah aşkına samsung nedir ya telefonun üstünde ısırılmış elma logoso varken düşünsene kulaklığında xiomi yazıyor birde kulaklığında beats audio yazdığını düşün bunun gibi bişey kalite algısı bile farklı.
Düşündüm

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çünkü herkes Note 8'in 2 yıl sonra güncellemenin kesirleceğini biliyor.Fiyatının 2-3 ay sonra 4000 in altına ineceğini de biliyor.Ayrıca servisleri kötü ve stabilize değil.Son birşey daha 2.elde zarar edeceklerini bile bile bu telefona niye 5000 lira versinler?
Kamerası rezalet çerçeve cumhuriyeti telefona niye 4500 verelim ki? (evet siz kabul etmesenizde kamerrası rezalet.Özellikle düşük ışıkta)
Niye hızlı şarj olmayan dar açılı ön kameraya sahip bir cihaza 4500 verelim?
2 sene sonra güncelleme kesilmesi umrumda değil. Apple'ın her güncellemesi hayırlı güncelleme sanki.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Note 8 in iki yıl sonra ana android güncellemesi kesilecek süperzeki güvenlik güncellemeleri devam edecek aynını apple da yapıyor verdiği her güncelleme ios 11 ios 12 ios 13 diye devam etmiyor

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Kamerası rezalet çerçeve cumhuriyeti telefona niye 4500 verelim ki? (evet siz kabul etmesenizde kamerrası rezalet.Özellikle düşük ışıkta)
2 sene sonra güncelleme kesilmesi umrumda değil. Apple'ın her güncellemesi hayırlı güncelleme sanki.
Iki model sonrasinda bile kablosuz şarj olmayan arka kapağı en başından beri çıkmamasına rağmen su geçirmezlik olmayan su geçirmezlik geldiği andan itibaren tam fanboylar sevinecekken garanti kapsamında olmayan bir telefona s8 ve bir kac ay sonra fiyati bu seviyelere gelecek note varken neden 4.500 tl vereyimki stabilite lafinida agziniza iyice sakiz yaptiniz bizim samsung note 4 ten sonra duzeldi dememize ragmen amcam gecen seneye kadar note 2 kullanıyordu hic kasma ve donma olmadan hemde ikinci el almıştı suya düşürdüğü için bozuldu.

Reaksiyon puanı
5,171
Adını alıntılayamıyacağım için yazından alıntı yapıyorum.

İlk başlarda seninde fark ettiğin gibi saçmalamısın. Yok 0.7 sn vs

Samsunglar uygulama açımında optimize edilmemiş(edilememiş) olsalarda hayvan gibi ramleri var bu süreler seninde dediğin gibi 0.5 sn bu süreyi kimse fark edemez

Kamera konusundada fanboyluk yapmışın bunu sende biliyorsun

Güvenlik konusuna hüç girmeyeceğim. Kodlarının ne olduğu bilinmeyen bir sistemde güvenli diyemezsin çünkü söylentiden başka kanıtın yok.

Bir telefonu 7 yıl kulşanıyormuşunuz bana ip4 kullanan birini göster sana inanayım.

Şuan note4 ip6 yı rahat solluyor ve custom rom ile s8 gibi kullanıyorum telefonumu varsın samsung vermesin ben kendi yazılımımı kendim yaparım. Samsunga muhtaç deyilim baktım samsung kafamı bozuyor basarım aosp yi umrumda olmaz ancak siz applea MUHTAÇsınız.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459

Samsunglar uygulama açımında optimize edilmemiş(edilememiş) olsalarda hayvan gibi ramleri var bu süreler seninde dediğin gibi 0.5 sn bu süreyi kimse fark edemez

Güvenlik konusuna hüç girmeyeceğim. Kodlarının ne olduğu bilinmeyen bir sistemde güvenli diyemezsin çünkü söylentiden başka kanıtın yok.

Bir telefonu 7 yıl kulşanıyormuşunuz bana ip4 kullanan birini göster sana inanayım.

Şuan note4 ip6 yı rahat solluyor ve custom rom ile s8 gibi kullanıyorum telefonumu varsın samsung vermesin ben kendi yazılımımı kendim yaparım. Samsunga muhtaç deyilim baktım samsung kafamı bozuyor basarım aosp yi umrumda olmaz ancak siz appleye MUHTAÇsınız.

Adamsın

Reaksiyon puanı
16,118
araba alınır o paraya...
gezersin denize gidersin otele para vermezsin...

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554

Şuan note4 ip6 yı rahat solluyor ve custom rom ile s8 gibi kullanıyorum telefonumu varsın samsung vermesin ben kendi yazılımımı kendim yaparım. Samsunga muhtaç deyilim baktım samsung kafamı bozuyor basarım aosp yi umrumda olmaz ancak siz appleye MUHTAÇsınız.

Demekki sağlam ironi yapmışım böyle şeyler yazarken nedense çok eğleniyorum :D
Çevrede birçok arkadaş ve insan var telefondan anladığını sanan onlardan derlemeydi bu yazı çok acı değil mi yıl 2017 ve hala aynı sebepler insanı apple tarafına itiyor :)
Ayrıca 2. El pazarı olmasa appleın satışı türkiyede en az %40 düşmezse bende hiçbişi bilmiyorum.
Adama diyorum neden bu kadar para verdin ki iphone olması şart mıydı zaten 1000 liralık cihaz bile aynı işi yapıyor ve zaten özellik kullanmıyorsunuz ya boşver diyo sıkılınca satarım nasıl olsa piyasası var bir kişi de aksini söylemedi şimdiye kadar çevremde :)
3000tlye pc 1700tlye telefon alırsın 300e de üstüne başına bişeyler alırsın :)

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Haklısın Mr.Hüloooğğğ...

Reaksiyon puanı
258
İnsanlar İPhone aldıklarında hızlı sarj olmadığını ve de çerçeveli olduğunu bilerek alıyorlar zaten.Alma nedenleri uzun süre gösterecek olması,fiyatında fazla düşme olmayacak olması ve her zaman performansını koruyacak olmasından alıyor.Ayrıca 2.elde fazla zarar etmeyeceklerini bilerek alıyor.Şimdi sen bu Note 8 e gidip 5000 lira verip 2-3 ay sonra fiyatının 4000 aşağısına düştüğünü görürsen parana acırsın.Ben telefonu beğendim ve alacak olsaydım da beklerdim dediğim gibi..

Reaksiyon puanı
5,171
Demekki sağlam ironi yapmışım böyle şeyler yazarken nedense çok eğleniyorum :D
Çevrede birçok arkadaş ve insan var telefondan anladığını sanan onlardan derlemeydi bu yazı çok acı değil mi yıl 2017 ve hala aynı sebepler insanı apple tarafına itiyor :)
Ayrıca 2. El pazarı olmasa appleın satışı türkiyede en az %40 düşmezse bende hiçbişi bilmiyorum.
Adama diyorum neden bu kadar para verdin ki iphone olması şart mıydı zaten 1000 liralık cihaz bile aynı işi yapıyor ve zaten özellik kullanmıyorsunuz ya boşver diyo sıkılınca satarım nasıl olsa piyasası var bir kişi de aksini söylemedi şimdiye kadar çevremde :)
3000tlye pc 1700tlye telefon alırsın 300e de üstüne başına bişeyler alırsın :)
Apple fiyat düşmemesi bakımındam avantajlı ancak samsumg alıcaksanda akıllılık yapıcaksın mesela ben n4 çıktıktan 6 ay sonra 2. El olarak 1450tl ye aldım.(vatan fiyatı 2.200 tl idi) ve iki yıl sonra satsam yine aynı fiyattan giderdi.

Mesela şuan yine 2500 tl civarına çok temiz s8 ler var iphone 7 yada note8 alacağıma gider bunları alırım. Bir yıl sonrada(rootlamazsam zaten çok temiz kullanırım teli) benzer bir fiyattan satarım.

Eğer samsung alıcaksanız azcık akıllı olun arkadaşlar:)

Reaksiyon puanı
258
Apple fiyat düşmemesi bakımındam avantajlı ancak samsumg alıcaksanda akıllılık yapıcaksın mesela ben n4 çıktıktan 6 ay sonra 2. El olarak 1450tl ye aldım.(vatan fiyatı 2.200 tl idi) ve iki yıl sonra satsam yine aynı fiyattan giderdi.

Mesela şuan yine 2500 tl civarına çok temiz s8 ler var iphone 7 yada note8 alacağıma gider bunları alırım. Bir yıl sonrada(rootlamazsam zaten çok temiz kullanırım teli) benzer bir fiyattan satarım.

2.el almak sıkıntılı şuan bylock tan dolayı

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
İnsanlar İPhone aldıklarında hızlı sarj olmadığını ve de çerçeveli olduğunu bilerek alıyorlar zaten.Alma nedenleri uzun süre gösterecek olması,fiyatında fazla düşme olmayacak olması ve her zaman performansını koruyacak olmasından alıyor.Ayrıca 2.elde fazla zarar etmeyeceklerini bilerek alıyor.Şimdi sen bu Note 8 e gidip 5000 lira verip 2-3 ay sonra fiyatının 4000 aşağısına düştüğünü görürsen parana acırsın.Ben telefonu beğendim ve alacak olsaydım da beklerdim dediğim gibi..
Uzun süre götürecek olmaları değil bizim diğer milletlerin yüzüne bile bakmayacağı kızların vücut gösterme çabasıyla giydikleri kotun arka cebine koymak için alıyorlar neden samsung almıyorsunuz diye sordum iphone daha rahat dedi sırf havası var diye alıyorlar hemde çerçeveleri ile daha rahat olduğunu söylüyorlar.

Özet:Rootlanamayan cihaz cihaz değildir.

Reaksiyon puanı
5,171
Uzun süre götürecek olmaları değil bizim diğer milletlerin yüzüne bile bakmayacağı kızların vücut gösterme çabasıyla giydikleri kotun arka cebine koymak için alıyorlar neden samsung almıyorsunuz diye sordum iphone daha rahat dedi sırf havası var diye alıyorlar hemde çerçeveleri ile daha rahat olduğunu söylüyorlar.

Özet:Rootlanamayan cihaz cihaz değildir.
Baştaki stock n4 2. İse custom note4 rootun gözünü seveyim:)
0f6a37418271b05b386a10c74d4c3c0d.jpg

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Baştaki stock n4 2. İse custom note4 rootun gözünü seveyim:)
0f6a37418271b05b386a10c74d4c3c0d.jpg
Hakikaten android 5 o kadar iğrenç duruyorki gözümde 4te olabilir bilmiyorum ben rootu garanti bittikten sonra yaparım ama hala rom nasil yuklenir root nasil atilir bilmiyorum sen daha guncel bir sekilde bir daha yazsan olurmu

Reaksiyon puanı
5,171
Hakikaten android 5 o kadar iğrenç duruyorki gözümde 4te olabilir bilmiyorum ben rootu garanti bittikten sonra yaparım ama hala rom nasil yuklenir root nasil atilir bilmiyorum sen daha guncel bir sekilde bir daha yazsan olurmu
Yanlız bu tasarım note4 de hem 4.4.4 de hem5.0.1 de hemde 6.0.1 de vardı

Yani bu tasarım özetçek 6.0.1 in tasarımıda sayılır:)

Son mesajlar