Note 8 fiyatı 5000 lira

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Konumuza dönersek sevinirim sebeb ne olursa olsun şu an konu dışına çıkmayalım lütfen

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Ülkenin tinercileri bence hepimizden daha mutlu
Dert yok tasa yok boya ile tineri karıştır çek içine ohh mis.

Daha geçen telefona 10 % trt vergisi getirdiler.

Halkın umrunda olmadı vallahi alışmış millet.

En iyisi yurtdışından getirmek :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya benim anlamadığım Note 7 3600e 1.5 sene önce çıkan amiral gemisi S7 Edge 3300e çıktı dolar kuru ile 3600e yükseldi.
Bu telefon ne oldu da 5000e çıktı.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Daha geçen telefona 10 % trt vergisi getirdiler.

Halkın umrunda olmadı vallahi alışmış millet.

En iyisi yurtdışından getirmek :)
Millet alışmadı. Artık umursamaz hala geldi. Bu psikolojik bir silahtır. Ard arda yaşanan şeylere bir süre sonra tepki vermezsin.
Hergün şehit oluyor. Artık kimse eskisi gibi tepki vermiyor. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Tepkisizleştirdiler bizi. Dünyanın bazı yerindede buna benzer şeyler yapılmakta. Ama bizim insanımız vurdumduymazdır birazda.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Millet alışmadı. Artık umursamaz hala geldi. Bu psikolojik bir silahtır. Ard arda yaşanan şeylere bir süre sonra tepki vermezsin.
Hergün şehit oluyor. Artık kimse eskisi gibi tepki vermiyor. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Tepkisizleştirdiler bizi. Dünyanın bazı yerindede buna benzer şeyler yapılmakta. Ama bizim insanımız vurdumduymazdır birazda.
Bana dokunmayan yılan bin yaşasın.
Tabi bu telefon mevzuları mahalle berberi gibi dokundurmadığı kimse kalmıyor .:D

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Bi de çabuk unutuyoruz ... hem de çok çabuk ...

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Bi de çabuk unutuyoruz ... hem de çok çabuk ...
Yıllardır ''Bıçak kemiğe dayanıyor''. Ben 5 6 yıldır günde 5 10 hatta çok daha fazla şehit verilip bunu söyleyen kendini lider sanan insan biliyorum. Ama bizim insanımız anca biri Allah diyince gaza gelsin cami yaptıyoruz diyince gaza gelsin. Ama şehidini unutacak kadar da Allahın verdiği o beyni kullanmasın. Bu yobazlık acı bişey gerçekten.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bana dokunmayan yılan bin yaşasın.
Tabi bu telefon mevzuları mahalle berberi gibi dokundurmadığı kimse kalmıyor .:D
Tabi halka çocuklara mermiler dokunuyor. Bazılarınına 3 4 tane gemi hatta 5 bile olmuştur belki

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Yıllardır ''Bıçak kemiğe dayanıyor''. Ben 5 6 yıldır günde 5 10 hatta çok daha fazla şehit verilip bunu söyleyen kendini lider sanan insan biliyorum. Ama bizim insanımız anca biri Allah diyince gaza gelsin cami yaptıyoruz diyince gaza gelsin. Ama şehidini unutacak kadar da Allahın verdiği o beyni kullanmasın. Bu yobazlık acı bişey gerçekten.

Tabi halka çocuklara mermiler dokunuyor. Bazılarınına 3 4 tane gemi hatta 5 bile olmuştur belki
Hayır bunlar yüzünden, bunları görünce insan dinden soğuyor dini yaşamayın yasak demiyoruz ama bu kadarda bağnaz olmayın mantığınızla karar verin madem dinin üzerine bu kadar düşüyorsunuz o zaman kuranda düşün demiyormu ilime okuma yazmaya önem vermiyormu allah.

Reaksiyon puanı
258
Alttan alttan hükümete saydıran ben değilim herhalde? Şuraya Note 8 konusu açtık.Çaktırmadan hükümete saydırıyorsunuz gidin işinize.Yöneticilerde uyuyor herhalde!!!

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yahu kime saydıracagız başka
Hükümeti severdim de böyle fiyatalrdan sonra sevesim gelmiyor

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
yalnız bu pille note 5 gibi olur...o ekran o rem... ve 3300mah bence olmaz

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Seni bu formun Hüloğğ'su ilan ediyorum.
Yahu yapmayın hastane masraflarımı size kitliyecem sonunda gecenin bir yarısı herkes uyuyor yataktan düşmek bir yana millet uyanıo beni dövecek her tarafı şeyli değnek hüloğ kısmını okurken o ses benden mi çıktı diyorum :D
yalnız bu pille note 5 gibi olur...o ekran o rem... ve 3300mah bence olmaz
Nasıl optimize edildiğine bağlı note 5 e kötü demiyorum ancak andoid 5 ile 7 arasinda bayagi fark var

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
1800 tl lik xiaomi mi6 yı elime aldıktan sonra sana 1900 tl den 1 kuruş fazla verilmesi haramdır bence. marka adını zirveye taşıyan fiyatlarını da zirveye taşıyor. nerede o eski samsung. amiral gemisi telefonları iphone'un yarı fiyatına piyasaya çıkan samsung. iphone'u geçtin artık.

M

Murat Burç

SDN Okuru
1800 tl lik xiaomi mi6 yı elime aldıktan sonra sana 1900 tl den 1 kuruş fazla verilmesi haramdır bence. marka adını zirveye taşıyan fiyatlarını da zirveye taşıyor. nerede o eski samsung. amiral gemisi telefonları iphone'un yarı fiyatına piyasaya çıkan samsung. iphone'u geçtin artık.
Benim kardeşimde Mİ5S var hatta ben zorlaya zorlaya gittim bunu aldım ona. Mİ6 elbet daha iyi bir cihaz Mİ5S'den ama şimdi bakıyorumda Mİ6 1800'se Note 8 1900'den fazla etmez demek bence yanlış:D. Note 8'i bırakalım S7'nin bile tur bindirdiği noktalar var ayrıca Mİ5S ithalatçı garantili fiyatları 2000-2200 TR garantilisinin olacağı fiyat 2800.
Ha burdan Note 8'in fiyatını savunduğum falan anlaşılmasın pahalı ne de olsa Amerika bizi kıskanıyor.:D
Ama 1800-1900 kıyasına katılmıyorum.:D

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Buna 5 bin tl verecegime kendime 4 tane mate 9 alirim. Her birini farklı iş için kullanırım.

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Samsung aklını peynir ekmekle yemiş yada bizi çok keriz zannediyor! Başka bir teorimde parayı ağaçtan toplanan bişey zannediyor!
Sıkı bir samsung kullanıcısı olarak (Note10.1 2014EDT, Note 4, Gear S2, Level U, Süpürge, Ses sitemi vs) benim için artık samsung bitti arkadaşlar.
Note7 den beri uyguladığı fiyat politikası benim için kabul edilemez şekilde. Bunları da geçtim verdiği yazılım desteği artık 2 yıl (Android Oreo alacak telefonlar 2017 model telefonlar olacak) bu konuda Aplle'ın eline su dökemez. Adam bir yazılıom çıkartıyor hem tabletine hem telefonuna hepsi için aynı sürüm bende tablet var 1 kere yazılım aldı evde yatıyor aldığıma en çok pişman olduğum ürün oldu ki bundna sonra telefonu geçtim ama tablet alırsam iPad. Telefon konusunda daverilen donanımları incelediğimizde aşağı yukarı aynı özellikleri yarı fiyatına hatta daha aşağısına satan markalar var. Şimdi 2 katı fiyatı neden Samsung'a verelim?

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Samsung aklını peynir ekmekle yemiş yada bizi çok keriz zannediyor! Başka bir teorimde parayı ağaçtan toplanan bişey zannediyor!
Sıkı bir samsung kullanıcısı olarak (Note10.1 2014EDT, Note 4, Gear S2, Level U, Süpürge, Ses sitemi vs) benim için artık samsung bitti arkadaşlar.
Note7 den beri uyguladığı fiyat politikası benim için kabul edilemez şekilde. Bunları da geçtim verdiği yazılım desteği artık 2 yıl (Android Oreo alacak telefonlar 2017 model telefonlar olacak) bu konuda Aplle'ın eline su dökemez. Adam bir yazılıom çıkartıyor hem tabletine hem telefonuna hepsi için aynı sürüm bende tablet var 1 kere yazılım aldı evde yatıyor aldığıma en çok pişman olduğum ürün oldu ki bundna sonra telefonu geçtim ama tablet alırsam iPad. Telefon konusunda daverilen donanımları incelediğimizde aşağı yukarı aynı özellikleri yarı fiyatına hatta daha aşağısına satan markalar var. Şimdi 2 katı fiyatı neden Samsung'a verelim?
Samsungun fiyat politikasında bişey yok sadece 60$ zam var sorun bizim ülkede

Ve samaung hala güncelleme konusuna devam ediyor s7 oreoyu alıcak

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Alttan alttan hükümete saydıran ben değilim herhalde? Şuraya Note 8 konusu açtık.Çaktırmadan hükümete saydırıyorsunuz gidin işinize.Yöneticilerde uyuyor herhalde!!!

Her mesajı ve konuyu göremeyebiliriz. Foruma kayıt olurken okumanız gereken Forum Kuralları'nda; bir mesajı veya bir konuyu yöneticilere bildirmek için " Rapor Et " butonunu kullanmanız gerektiğini göreceksiniz. Bize bildirirseniz daha hızlı yardımcı olabiliriz.

Forum Kuralları

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Samsungun fiyat politikasında bişey yok sadece 60$ zam var sorun bizim ülkede

Ve samaung hala güncelleme konusuna devam ediyor s7 oreoyu alıcak
Keşke s6 ya da verebilse güncellemeyi ..o zaman derim ki Samsung ürünlerinin arkasında.. bundan peynir ekmek gibi ürün çikarmak yerine amiral gemilerini desteklemeli

Reaksiyon puanı
258
Her mesajı ve konuyu göremeyebiliriz. Foruma kayıt olurken okumanız gereken Forum Kuralları'nda; bir mesajı veya bir konuyu yöneticilere bildirmek için " Rapor Et " butonunu kullanmanız gerektiğini göreceksiniz. Bize bildirirseniz daha hızlı yardımcı olabiliriz.

Forum Kuralları
Peki tamam.
Samsung'ın en büyük problemi bu saten..Ürünlerinin arkadında durmuyor.2 yıl sonra kesiyor güncellemeyi.

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Forum kuralları gereğince; Siyaset, hakaret, argo kelimeler ve huzur bozucu mesaj göndermek yasaktır. Forum kurallarına uyalım ve konu dışına çıkmayalım. Aksi takdirde forum kuralları gereğince aksiyon alınacaktır.

Forumda siyaset yasaklandı
Forum Kuralları

İyi forumlar.