Note 8 alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Berk Hatipoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba, yeni telefon almayı düşünüyorumda note 8 fena değil gibi duruyor huawei ve xiaomi almayı düşünmüyorum.Note 8 kullanan birisi yorum yapabilir mi ?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
4500tl ye kadar max çıkabilirim şu an 6s plus kullanıyorum

Mi 9T Pro öneririm. Neden Xiaomi istemediğinizi belirtirseniz sevinirim.

Aynı fiyat bandında S10e var ama tavsiye etmem, cihazın kendisi amiral gemisi ama bataryası günümüz koşulları için cidden çok düşük.

İOS'tan MIUI'a geçersem zor alışırım diye düşünüyorsanız takılmayın:) Kendim de 4.5 yıl İphone 6 kullandıktan sonra Redmi Note 8 Pro'ya geçtim, arayüze hemen alışıyorsunuz.

Berk Hatipoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Mi 9T Pro öneririm. Neden Xiaomi istemediğinizi belirtirseniz sevinirim.

Aynı fiyat bandında S10e var ama tavsiye etmem, cihazın kendisi amiral gemisi ama bataryası günümüz koşulları için cidden çok düşük.

İOS'tan MIUI'a geçersem zor alışırım diye düşünüyorsanız takılmayın:) Kendim de 4.5 yıl İphone 6 kullandıktan sonra Redmi Note 8 Pro'ya geçtim, arayüze hemen alışıyorsunuz.
telefonun SAR değeri çok yüksek ve huawei nin fişi çekildi sayılır sıra xiaomie de gelebilir.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
telefonun SAR değeri çok yüksek ve huawei nin fişi çekildi sayılır sıra xiaomie de gelebilir.

Çift hatlı olduğu için tek hat kullanımında sar değeri yarıya iniyor. Yani Mi 9T Pro'yu tek hatla kullanırken 6S Plus'tan daha az sar değeri oluşur.

Xiaomi'nin şuanlık herhangi bir sorunu yok, yatırımcılarının çoğunluğu Amerikan bir marka olduğundan Xiaomi'nin Google sorunu yaşayacağını hiç sanmıyorum.

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Benim merak ettiğim şu 2020 sonrası androidler için google lisansı olmayacak ülkede o iş ne oldu ?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Benim merak ettiğim şu 2020 sonrası androidler için google lisansı olmayacak ülkede o iş ne oldu ?
Rekabet kurumu ile Google henüz bir uzlaşmaya varmadılar umarım bir uzlaşmaya varırlar şahsen ben bu saatten sonra İPhone kullanmak istemiyorum Google servisleri olmayan bir telefonu da kimse kullanmak istemez

Berk Hatipoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
note 8 in batarya performansı hakkında bilgisi olan var mı ?
oyun oynamıyorum sadece instagram filan girerim günde 1 veya 2 saatten daha fazla vaktim geçmez telefonda.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
6s plus ı rahat 2000tl ye saydırırsınız 4500 de verirsiniz
İyi bir cihaz alınır vera 9t pro

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Var diye tahmin ediyorum çünkü gelecek modeller rekabet kurumuyla google arasındaki sorundan önce globale google servisleri ile sunuldu
Şu sorunu kökten çözsünler insanlara zorla İPhone mu kullandırtmaya çalışıyorlar aklım almıyor

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Şu sorunu kökten çözsünler insanlara zorla İPhone mu kullandırtmaya çalışıyorlar aklım almıyor

Rekabet kurumu biraz geleceği görebiliyorsa böyle bir karar vermez. Google yasağı gelirse bu sefer de Apple piyasada tekel oluşturur:)

İOS'u 5 yıl kullanınca çok sıkıldım, umarım uzun bir süre dönmem. Şimdi ailem bana telefon aldığı için garantici davranıp RN8 Pro aldım ama sonraki hedefim OnePlus. 5G yaygınlaştığı zaman geçerim herhalde:)

Berk Hatipoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Rekabet kurumu biraz geleceği görebiliyorsa böyle bir karar vermez. Google yasağı gelirse bu sefer de Apple piyasada tekel oluşturur:)

İOS'u 5 yıl kullanınca çok sıkıldım, umarım uzun bir süre dönmem. Şimdi ailem bana telefon aldığı için garantici davranıp RN8 Pro aldım ama sonraki hedefim OnePlus. 5G yaygınlaştığı zaman geçerim herhalde:)
Ben sıkılmadım ama yenisini almaya param yok

MoMentS

Asistan
Reaksiyon puanı
127
İphone ile devam et. 8 veya daha üstü. XR almaya çalışırsan daha iyi olabilir.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
iPhone tarafı ile devam et derim, 1500-2000 (kaç GB'lik model olduğuna göre değişir) TL'ye satıp 8 Plus'tan minimum bir cihaz alabilirsin.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Hocam yemin ediyorum aynı benim kafadansın bende 5 yıl IOS kullandıktan sonra bir daha dönmeyi düşünmüyorum Mİ9T'yi 4-5 sene kullandıktan sonra iş hayatına girince kendi paramı kazanınca yoluma yine Xiaomi'den devam ederim ya da OnePlus'a geçerim ki en çok OnePlus'a geçmek istiyorum
edit: Oxygen arayüzünde çekmeceden vazgeçmesinler yeter :) çekmecesiz kullanamıyorum Mİ9T'de Poco Launcher kullanıyorum gerisini artık siz düşünün

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Hocam yemin ediyorum aynı benim kafadansın bende 5 yıl IOS kullandıktan sonra bir daha dönmeyi düşünmüyorum Mİ9T'yi 4-5 sene kullandıktan sonra iş hayatına girince kendi paramı kazanınca yoluma yine Xiaomi'den devam ederim ya da OnePlus'a geçerim ki en çok OnePlus'a geçmek istiyorum
edit: Oxygen arayüzünde çekmeceden vazgeçmesinler yeter :) çekmecesiz kullanamıyorum Mİ9T'de Poco Launcher kullanıyorum gerisini artık siz düşünün

Donanımı Nubia'dan Samsung'a kadar çoğu marka yapabiliyor ama işte asıl olay yazılım:)

OnePlus yazılım açısından android'te pazar lideri denilebilecek bir konumda:)

Bugün tanıttıkları ekran teknolojileri çok hoşuma gitti, resmen geleceğin trendlerini yönlendiriyorlar:)

Berk Hatipoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
İphone ile devam et. 8 veya daha üstü. XR almaya çalışırsan daha iyi olabilir.
Şu an kullandığım telefonu babama vermeyi düşünüyorum.O yüzden satmak gibi bir düşüncem yok.Telefon fiyatları çok pahalı iphone alıcaksam en az iphone x almam lazım ekran çözünürlüğü 1920x1080 en az olması şart,İphone XR ekranı kötü.O kadar para telefona vermem imkansız o yüzden 4500 max verebilirim o bile fazla geliyor.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Şu an kullandığım telefonu babama vermeyi düşünüyorum.O yüzden satmak gibi bir düşüncem yok.Telefon fiyatları çok pahalı iphone alıcaksam en az iphone x almam lazım ekran çözünürlüğü 1920x1080 en az olması şart,İphone XR ekranı kötü.O kadar para telefona vermem imkansız o yüzden 4500 max verebilirim o bile fazla geliyor.
Tamam işte Mi 9T Pro tam senlik