Note 8 alınır mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Berk Hatipoğlu

Üyecik
Merhaba, yeni telefon almayı düşünüyorumda note 8 fena değil gibi duruyor huawei ve xiaomi almayı düşünmüyorum.Note 8 kullanan birisi yorum yapabilir mi ?

AlteredTech

Profesör
4500tl ye kadar max çıkabilirim şu an 6s plus kullanıyorum
Mi 9T Pro öneririm. Neden Xiaomi istemediğinizi belirtirseniz sevinirim.

Aynı fiyat bandında S10e var ama tavsiye etmem, cihazın kendisi amiral gemisi ama bataryası günümüz koşulları için cidden çok düşük.

İOS'tan MIUI'a geçersem zor alışırım diye düşünüyorsanız takılmayın:) Kendim de 4.5 yıl İphone 6 kullandıktan sonra Redmi Note 8 Pro'ya geçtim, arayüze hemen alışıyorsunuz.

Berk Hatipoğlu

Üyecik
Mi 9T Pro öneririm. Neden Xiaomi istemediğinizi belirtirseniz sevinirim.

Aynı fiyat bandında S10e var ama tavsiye etmem, cihazın kendisi amiral gemisi ama bataryası günümüz koşulları için cidden çok düşük.

İOS'tan MIUI'a geçersem zor alışırım diye düşünüyorsanız takılmayın:) Kendim de 4.5 yıl İphone 6 kullandıktan sonra Redmi Note 8 Pro'ya geçtim, arayüze hemen alışıyorsunuz.
telefonun SAR değeri çok yüksek ve huawei nin fişi çekildi sayılır sıra xiaomie de gelebilir.

AlteredTech

Profesör
telefonun SAR değeri çok yüksek ve huawei nin fişi çekildi sayılır sıra xiaomie de gelebilir.
Çift hatlı olduğu için tek hat kullanımında sar değeri yarıya iniyor. Yani Mi 9T Pro'yu tek hatla kullanırken 6S Plus'tan daha az sar değeri oluşur.

Xiaomi'nin şuanlık herhangi bir sorunu yok, yatırımcılarının çoğunluğu Amerikan bir marka olduğundan Xiaomi'nin Google sorunu yaşayacağını hiç sanmıyorum.

yusufozkan58

Profesör
Benim merak ettiğim şu 2020 sonrası androidler için google lisansı olmayacak ülkede o iş ne oldu ?

Webhead

Profesör
Benim merak ettiğim şu 2020 sonrası androidler için google lisansı olmayacak ülkede o iş ne oldu ?
Rekabet kurumu ile Google henüz bir uzlaşmaya varmadılar umarım bir uzlaşmaya varırlar şahsen ben bu saatten sonra İPhone kullanmak istemiyorum Google servisleri olmayan bir telefonu da kimse kullanmak istemez

Berk Hatipoğlu

Üyecik
note 8 in batarya performansı hakkında bilgisi olan var mı ?
oyun oynamıyorum sadece instagram filan girerim günde 1 veya 2 saatten daha fazla vaktim geçmez telefonda.

DKN NZY

BLACK SHARK
Yönetici
Moderatör
6s plus ı rahat 2000tl ye saydırırsınız 4500 de verirsiniz
İyi bir cihaz alınır vera 9t pro

Webhead

Profesör
Var diye tahmin ediyorum çünkü gelecek modeller rekabet kurumuyla google arasındaki sorundan önce globale google servisleri ile sunuldu
Şu sorunu kökten çözsünler insanlara zorla İPhone mu kullandırtmaya çalışıyorlar aklım almıyor

AlteredTech

Profesör
Şu sorunu kökten çözsünler insanlara zorla İPhone mu kullandırtmaya çalışıyorlar aklım almıyor
Rekabet kurumu biraz geleceği görebiliyorsa böyle bir karar vermez. Google yasağı gelirse bu sefer de Apple piyasada tekel oluşturur:)

İOS'u 5 yıl kullanınca çok sıkıldım, umarım uzun bir süre dönmem. Şimdi ailem bana telefon aldığı için garantici davranıp RN8 Pro aldım ama sonraki hedefim OnePlus. 5G yaygınlaştığı zaman geçerim herhalde:)

Berk Hatipoğlu

Üyecik
Rekabet kurumu biraz geleceği görebiliyorsa böyle bir karar vermez. Google yasağı gelirse bu sefer de Apple piyasada tekel oluşturur:)

İOS'u 5 yıl kullanınca çok sıkıldım, umarım uzun bir süre dönmem. Şimdi ailem bana telefon aldığı için garantici davranıp RN8 Pro aldım ama sonraki hedefim OnePlus. 5G yaygınlaştığı zaman geçerim herhalde:)
Ben sıkılmadım ama yenisini almaya param yok

MoMentS

Asistan
İphone ile devam et. 8 veya daha üstü. XR almaya çalışırsan daha iyi olabilir.

stat counter