Note 7 yeni bataryasıyla görüntülendi!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Note 7 yeni bataryasıyla görüntülendi!

Samsung, pil sorunları yüzünden üretimini durdurduğu Note 7'yi yeniden satışa sunmaya hazırlanıyor. Yenilenmiş Note 7'ye ait görseller cihazın bataryası hakkında bilgiler veriyor.

Yenilenmiş Note 7'yi satın almak ister misiniz?

Son düzenleme:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
yenilenmiş şekilde yeniden satışa sunuluyor fiyatı uygun tutarlarsa satışı olur tabiki neden alınmasın ama bunuda fahiş bir fiyattan itelemeye kalkarlarsa o zaman imkanı yok alınmaz

Toretto55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Fiyat uygun olursa alınır neden alınmasın.

teoman kanbur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s8 deki kasa oranindan sonraa degmez.adamlar home tusu kaybetmis...yuzde 80 ustu kasa oranj yapmis.note 7 yi kapitalist kaygi ile itekle.oldu.batarya 3200.yapacagina.5000 mAh yap.bide patlamicaki garinti et.bak.peynir.ekmek gibi satilmaz mi?

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Note7 bu güne kadar yapılmış en güzel ve kaliteli telefondu. Home tuşu sebebiyle tercih edeek çok insan olacağını tahmin ediyorum. Çünkü bütün teknoloji sitelerinde kullanıcıların bir çoğunun s8 modelinde terkedilen home tuşu sebebiyle Samsungu terkedeceğini söyleyen çok insan gördüm. Bir de fiyatı uçuk olmaz, 3 bin sularında gelebilirse büyük satış rakamlarına ulaşabileceklerini umuyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Türkiye'ye satmıcaklar boşuna hayal kurmayın öyle ihtimal varsa bana siyah hediye etsinler...
Samsung forever...

Kalemsizyazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yenilenmiş Note 7 Türkiye'de satışa sunulursa S8 ve S8 Plustan daha çok satacağını düşünüyorum, fiyatı 2017 A serisi gibi olursa tadından yenmez.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Bana göre note 8 den daha güzel note 7....

eneskaan.guneysu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Valla çıktığı gün alırım, sırf home butonu yeter, aylardır note7 geri gelir diye telefon almıyorum g6 çıktı s8 çıktı gözümde hiçbiri bi note7 değil, note7 benim için bambaşka bir telefon. Umarım tekrardan Türkiye için de satışa sunulur.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Yalnız bu patlama olaylarından sonra düşünsenize Refurbished cihazların piyasada nasıl kalite ile üretileceğine.

Bataryadan kısılma sebebi 1. Note5'e sağdan yaklaşma 2. S7(edge) ile olan bağlarını koparıp kendine ait segment yapma gereksinimi. Çünkü gidip 3500 mAh bataryalı 7R yi daha uyguna çıkarırsan kimse ama kimse S7 edge ye bakmaz.

Duvar kağıtlarına bakarak da anlayacağımız üzere bu cihaz Note5'in SE mi dersiniz Pro mu dersiniz ara modeli olarak boy gösterecek.

O değil de benim ülkemin insanı Motorola'nın Atrix rezaletini (refurbished cihazları paralel ithalat yoluyla postalama politikası) tüm çevrede yankılanacak şekilde duyurmuş. Bir de şimdi bu cihazlarda ufak tefek ezik çizik görünürse vay Samsung'un haline.

Aslında banane beter olsunlar. Note5'e kadar (S7 hariç şimdilik) aldı ahımızı. Biraz da onlar çeksin. Demek neymiş bu rezalet Nougat zımbırtısının amacı değerli Note7R ye yer ayırtmak içinmiş.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
samsung batmaz apple da batmaz boşuna samsung düşmanlığını kusmayın note7r'yi alan gene çıkar ama burada satılmıcak.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Merak ediyorum hangisi daha önce piyasaya çıkacak?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
note7r önce çıkar ama hindistan,pakitan,vietnam,çin gibi yerlere olur note8 programdaki tarihte çıkar...

Son mesajlar