Note 7 vr

Bu konuyu okuyanlar

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Note 7 alana vr hediye 1.5 hafta once 4730 mesajimi attim faturayi cekip yolladim hepsini eksiksiz doldurdum telefonuma her hangi mesaj gelmedi anlamadim samsung napmaya calisiyor. Samsung aradimdada abusubuk cevaplar verdiler. Musteri hizmetlerini ariyosunuz farkindamisiniz diye cevap verdiler.

zbahadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Faturayı yolladıysanız SMS almışsınız deme ki. Ondan sonra başka sms gelmiyor ancak kargoya verildiğinde tekrar bilgilendirme alacaksınız.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bence arayıp küfredin(tamam biraz agresif oldu)o nasıl cevap lan en pahalı ürününü satın alan müşterisine yaptığı harekete bak tekrar tekrar arayın

zbahadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Müşteri hizmetleri beni aradı; "Yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı?.
GEAR VR başvurusunu yaptınız mı yapmadıysanız size yardımcı olalım dediler."
Yaptım dedim. Telefonu alır almaz ilk işim o oldu dedim.
"Tekrar yardımcı olabileceğimiz bir şey olursa arayın dediler."
Böyle geçti yani çok ilgiliydiler.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Abi adamlar aramadi aradimda da hicbir bilgi vermiyolar. Yarin aricam kizicam artik arkadas bune adamlar peşlerinden kosturuyolar

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
4730 kayidimi yaptim yolladim onaylandi diye mesaj gelmedi icin killandim her gun 444 7711 ariyorum bilgi vermiyolar cildircam

zbahadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
GEAR VR 323 diye bir model hazırlanıyor Note 7 ailesi için. Henüz piyasaya çıkmadığına göre üretim aşamasında olabilir. Bize o modeli verecekler. Muhtemelen çıktığında herkese aynı tarihte gönderecekler.

Formu gönderdiğinizde sorun olursa daha ayrıntılı bir form doldurulmak üzere tekrar sms ile geliyor ve onaylanana kadar bu devam ediyor.
Faturam siyah beyaz ve biraz okunaksız gibiydi. Tekrar sms geldi bu sefer daha ayrıntılı bir form doldurmak zorunda kaldım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
GEAR VR 323 diye bir model hazırlanıyor Note 7 ailesi için. Henüz piyasaya çıkmadığına göre üretim aşamasında olabilir. Bize o modeli verecekler. Muhtemelen çıktığında herkese aynı tarihte gönderecekler.

Formu gönderdiğinizde sorun olursa daha ayrıntılı bir form doldurulmak üzere tekrar sms ile geliyor ve onaylanana kadar bu devam ediyor.
Faturam siyah beyaz ve biraz okunaksız gibiydi. Tekrar sms geldi bu sefer daha ayrıntılı bir form doldurmak zorunda kaldım.
Gear vr 323 üretildi sadece note 7ye özel değil s6dsn beri tüm ailede kullanılacak bu model sadece Type C ile çıktığı için bir zorunluluktu

M

Murat Burç

SDN Okuru

Gear vr 323 üretildi sadece note 7ye özel değil s6dsn beri tüm ailede kullanılacak bu model sadece Type C ile çıktığı için bir zorunluluktu

zbahadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15

Yok, Note7'ye özel değil Note 7 için çıkıyor. Geçen hafta yurt dışında Pre Order durumundaydı şu an satışta. Tahminen bir-iki hafta içinde bize gelir cihazlarımızı alırız.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yok, Note7'ye özel değil Note 7 için çıkıyor. Geçen hafta yurt dışında Pre Order durumundaydı şu an satışta. Tahminen bir-iki hafta içinde bize gelir cihazlarımızı alırız.
Gear vr yenilenmezdi aslıdna type c ile çıkınca zorunluluk oldu işte

zbahadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Gear vr yenilenmezdi aslıdna type c ile çıkınca zorunluluk oldu işte

Yenilendi mi onu da bilmiyoruz. Sadece Type C bağlantısı için güncellenmiştir. Gelişmiş olan beyaz olan modeli de artık üretmiyorlar. Sanırım üzerinde fan olduğu için. Fan zamanla tozlanır ses yapar insanın kafası şişer. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yenilendi mi onu da bilmiyoruz. Sadece Type C bağlantısı için güncellenmiştir. Gelişmiş olan beyaz olan modeli de artık üretmiyorlar. Sanırım üzerinde fan olduğu için. Fan zamanla tozlanır ses yapar insanın kafası şişer. :)
değişiklik olarak Type C desteği ve görüş açısı 96dan 106ya çıktı