Note 7 kullanımı ilginç bir şekilde artıyor!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ben almamıştım henüz, lakin almış olsaydım iade etmeye kıyamazdım muhtemelen. Yanlış ya da doğru, o insanları anlayabiliyorum. :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
suriye ve ırak pazarında büyük satış başarıya ulaştı cihaz. afrika pazarında da boko harama göz kırpıyor.
halep merkez note 7 herkes

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
suriye ve ırak pazarında büyük satış başarıya ulaştı cihaz. afrika pazarında da boko harama göz kırpıyor.
halep merkez note 7 herkes

İyi bir ironiydi, lakin fazla insafsız olmamak lazım. Bugüne kadar satılmış takriben 3 milyon cihazdan azami 100 tanesi patladı. Bu da oransal olarak %0.3'e (Binde üç) tekabül ediyor. (Matematiğim çok kötüdür, umarım yanılmamışımdır) :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
İyi bir ironiydi, lakin fazla insafsız olmamak lazım. Bugüne kadar satılmış takriben 3 milyon cihazdan azami 100 tanesi patladı. Bu da oransal olarak %0.3'e (Binde üç) tekabül ediyor. (Matematiğim çok kötüdür, umarım yanılmamışımdır) :)
proje ölmemiş olsa böyle konuşmazdım zaten. zira dediğin gibi her alanın elinde patlayan bir alet değil.
zaten burada asıl sorun samsungun sorunu çözememesi.

birçok ürün hatalı üretildi ama sonra geri çekilip sorunlar aşıldı. arabalarda bile bu böyle
koskoca toyota 10 yıllık arabayı geri çağırıp hava yastığını düzeltiyor.

lg gibi g4 lerin bootloop sorununun üstüne yatması da mümkün olmadı zira sağlık tehlikesi var.
bir şekilde çözmeleri lazımdı beceremediler.

belki 1-2 ay sonra sorunu çözüp farklı isimle tekrar üretime geçerler.

eskibloglarim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Şahsi düşüncem alternatif seçilebilecek tek telefon iphone 7 plus Huawei Mate 9 o kadar çok note 7’ye benzemiş ki twitterda bu konuda eleştiri de almış note 7 kullanan ve değişim programında yeralan bir kullanıcı olarak ben ücret iadesi alacağım ve yeni bir note serisi çıkana dek bekleyeceğim. Zira Samsung’un S7 Edge modeli de kalemli olmadığı için tercih etmeyeceğim bir model. Eğer note 7 alanların çoğunluğu daha önce bir Note serisi kullanmışsa muhtemelen benzer bir aksiyon alacaktır. Ancak içimde uhde kalmasın şunu da söyleyeyim Samsung daha önce hiç bu kadar başarılı bir Note üretmemişti bende zar zor vedalaştım cihazla hatta bazı haber sitelerinde artan talep haberleri çıkıyor Note 7 kullanımı ilginç bir şekilde artıyor! - ShiftDelete.Net
belki de ben de dahil olmak üzere birçok kişi Note 8 in yılbaşında çıkmasını veya sorunsuz bir Note 7 nin yeniden piyasaya sürülmesini ümit ediyoruz. Bakalım diğer kullanıcılar ne yapacak bekleyip göreceğiz. Bu arada canlı yayında resmi özür geldi Samsung, Galaxy Note 7 için özür diledi

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Doğru diyorsunuz da, 100 telefon için milyonlarca cihazı geri çağırdılar ise, vardır bir bildikleri.. Samsung gibi bir firma pire için yorgan yakmayacaktır..
Şahsi düşüncem alternatif seçilebilecek tek telefon iphone 7 plus Huawei Mate 9 o kadar çok note 7’ye benzemiş ki twitterda bu konuda eleştiri de almış
Huawei'nin tasarımları Note 7'den önce de böyleydi.. Ön panele bakarak telefon değerlendirilmez.. Çoğu markalar, önden bakınca birbirine benziyorlar. Ayrıca ekran/kasa oranıyla Samsung'dan daha iyi..

eskibloglarim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
bunu sadece biz söylemiyoruz hocam phonearena: New Huawei Mate 9 photos reveal curved and regular variants of the phone dan tutunda birçok teknoloji sitesi ve editörü sebepleriyle açıklamış. Ayrıca ön panale bakıpta değerlendirmedim. 5.9 inç telefon/tablet melezi phablet olması ram, edge ekran, dpi vs özellikleri açısından karşılaştırmalara baktığımda böyle bir kanıya vardım ama yineliyorum şahsi fikrim. Karşılaştırma: Samsung Galaxy Note7 vs. Huawei Mate 9 - GSMArena.com Huawei Mate 8 (32 GB) - Samsung Galaxy Note7 Karşılaştırması - Epey

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ayrıca ekran/kasa oranıyla Samsung'dan daha iyi..

Öbür modellerini bilmiyorum da note7 ekran/kasa oranıyla da dünyanın en iyisiydi. 78.79, bu güne değin görülmüş en yüksek değerdi(Ne ki komadı felek) . Mate8 ise note 7'nin olmadığı durumda dünyanın en iyisiymiş bu konuda. :)

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
bunu sadece biz söylemiyoruz hocam phonearena: New Huawei Mate 9 photos reveal curved and regular variants of the phone dan tutunda birçok teknoloji sitesi ve editörü sebepleriyle açıklamış. Ayrıca ön panale bakıpta değerlendirmedim. 5.9 inç telefon/tablet melezi phablet olması ram, edge ekran, dpi vs özellikleri açısından karşılaştırmalara baktığımda böyle bir kanıya vardım ama yineliyorum şahsi fikrim. Karşılaştırma: Samsung Galaxy Note7 vs. Huawei Mate 9 - GSMArena.com Huawei Mate 8 (32 GB) - Samsung Galaxy Note7 Karşılaştırması - Epey
Huawei 6" telefonları 2 senedir üretiyor (bkz. Mate 7, Mate 8) Mate 9'da Edge ekran ile ilgili doğru düzgün sızıntı yok.. Samsung Note 7'nin Samsung yazısını silip, Huawei yazarak paylaşmışlar.. Resmi olarak paylaşılsın bir önce..

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Öbür modellerini bilmiyorum da note7 ekran/kasa oranıyla da dünyanın en iyisiydi. 78.79, bu güne değin görülmüş en yüksek değerdi(Ne ki komadı felek) . Mate8 ise note 7'nin olmadığı durumda dünyanın en iyisiymiş bu konuda. :)
Bunlar gereksiz detaylar aslında, benzettikleri için söyledim. 6" telefonun %78 ekran oranıyla, 5.7" telefonun %78 oranı, görünüş olarak benzemiyor.
İnce detaylara inersek, Mate 8 %78.63 olarak belirtilmiş aşırı detay veren bir sitede. Gsmarena'da ise Note 7 ile Mate 8, eşit gösterilmiş.. Phonearena ise sdn'nin ingilizce versiyonu.. Haberlerine ve verilerine itibar etmiyorum..