Note 7 kullanıcıları Galaxy S7 istiyor!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Note 7 kullanıcıları Galaxy S7 istiyor!

Galaxy Note 7 modelinin geri çekilmesinden sonra birçok tüketici Galaxy S7 modeline yöneliyor. Değişim istatistikleriyle alakalı gelen bilgiler bir hayli ilginç.

Değişim programındaki verileri nasıl değerlendiriyorsunuz? Siz olsanız ne yapardınız?

Son düzenleme:

Emreoz25

Üyecik
Ben note2 ve note4 kullandıktan sonra iphone 6s e geçmiş birisi olarak söylüyorum ki note serisi başka dünya. Bu olay samsunga zarar verdi, verecek ama sonu değil. Samsung bu sorunun üstesindem başarıyla gelecektir.

Tttunahan

Profesör
Ben note2 ve note4 kullandıktan sonra iphone 6s e geçmiş birisi olarak söylüyorum ki note serisi başka dünya. Bu olay samsunga zarar verdi, verecek ama sonu değil. Samsung bu sorunun üstesindem başarıyla gelecektir.
Merakımdan soruyorum 6s sana nasıl bir deneyim sundu bende 6 plus vardı sıkıldım s6 edge plus aldım iphone başka bi dünya ama şuan kullandığım cihaz mükemmel bi cihaz çok kararsızım 6s plus aklımdan geçiyor nedersin fikrini sorayım dedim

ohmg

Asistan
iyi de S7 Edge ile Note 7 arasında 600-700 lira gibi bir fiyat farkı var tabi bu bizim ülkemiz için geçerli ama ABD ve Avrupa'da az da olsa fiyat farkı var bunu nasıl karşılayacaklar? bence S7 Edge'in yanında VR gözlük zaten veriyolardı birde Gear S3 vermeleri lazım.

Tttunahan

Profesör
Birde note
iyi de S7 Edge ile Note 7 arasında 600-700 lira gibi bir fiyat farkı var tabi bu bizim ülkemiz için geçerli ama ABD ve Avrupa'da az da olsa fiyat farkı var bunu nasıl karşılayacaklar? bence S7 Edge'in yanında VR gözlük zaten veriyolardı birde Gear S3 vermeleri lazım.
Birde note 5 versinler istiyosan

cagatayz

Asistan
Arada okadar fiyat varkı varken 95 dolarlık hediye çeki az değil mi ? birde nakitte degil hediye çeki..

beyzabetül

Profesör
Plus olanı da olur hatta daha iyi olur :D
note 7, ıphone 7 den daha mı iyiydi.bunların aynı fiyat olması lazım :)
note serilerininde plus yada edge serileri çıkması lazım
s7 ,note 7,ıphone 7... bütün 7 lerin aynı fiyat olması lazım :D
s7 edge,note 7 plus,ıphone 7 plus bunlarda aynı fiyat olmalı :D

eskibloglarim

Üyecik
Şahsi düşüncem alternatif seçilebilecek tek telefon iphone 7 plus Huawei Mate 9 o kadar çok note 7’ye benzemiş ki twitterda bu konuda eleştiri de almış note 7 kullanan ve değişim programında yeralan bir kullanıcı olarak ben ücret iadesi alacağım ve yeni bir note serisi çıkana dek bekleyeceğim. Zira Samsung’un S7 Edge modeli de kalemli olmadığı için tercih etmeyeceğim bir model. Eğer note 7 alanların çoğunluğu daha önce bir Note serisi kullanmışsa muhtemelen benzer bir aksiyon alacaktır. Ancak içimde uhde kalmasın şunu da söyleyeyim Samsung daha önce hiç bu kadar başarılı bir Note üretmemişti bende zar zor vedalaştım cihazla hatta bazı haber sitelerinde artan talep haberleri çıkıyor Note 7 kullanımı ilginç bir şekilde artıyor! - ShiftDelete.Net
belki de ben de dahil olmak üzere birçok kişi Note 8 in yılbaşında çıkmasını veya sorunsuz bir Note 7 nin yeniden piyasaya sürülmesini ümit ediyoruz. Bakalım diğer kullanıcılar ne yapacak bekleyip göreceğiz. Bu arada canlı yayında resmi özür geldi Samsung, Galaxy Note 7 için özür diledi

stat counter