Note 5 yerine fan edition alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa DURMAZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

internet ortamında ithalatçı garantili note fan edition (Note7) bulunabilmekte, şuan kullandığım Note5 32gb hafıza ile her işimi görsede, yinede Note7 daha iyi bir telefon ve hafıza kapasitesi ve SD kart desteği, ortalama 2500tl sizce note5 den Fan edition'a geçilir mi tavsiyelerinizi rica ederim.

Kolay Gelsin

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
O fiyatta HTC U11 gibi cihazlar varken note FE bence biraz pahali

Mustafa DURMAZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
u11 i inceledim ama kasa ve ekran boyutu olarak pek içim ısınmadı, yoksa fiyatına ve özelliklerine göre çok iyi bir telefon

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Eğer note kalemi sizin için önem taşıyorsa alunabilir.O fiyata bir üst seviye işlemciyi kullanan telefonlar var

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
snapdragon 845 li cihazları bekle hem note 5 e android 8 geliyor biraz kullan

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Arada bıraktırıc soru bir tarafta su geçirmezlik ve daha iyi kalem bide garantili note 5 gerçi garantisi yoksa geç ama garantisi varsa kal

borukuzen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence soru şöyle olmalıydı:Note 8 in ikinci kamerasından vazgeçip yerine bu telefon alınır mı sorusu daha uygun gibi. Çünkü Note 5 ile kıyaslanamayacak bir telefon. Note 4 ten sonra bende Note Fan Edition aldım ve kullanıyorum. Note 8 in uzun ekranından, parmak izi okuyucusunun arkada olmasından, alışılmışın dışındaki ekran formatından ve gereksiz fiyatından dolayı Note 8 almaktan vazgeçmiştim. İphone modellerine bakarken bir anda karşıma çıktı. Satın aldım ve kullanıyorum. İçerisinden çıkan orjinal kılıf mükemmel. Özellikleri ve yazılımı harika. Eskiden kkavyesine beğenmediğim için swiftkey klavye kullanıyordum artık ona da gerek kalmamış. Note 8 deki spen özelliklerini de apk olarak kurdum harika oldu. Samsung tarafından bu telefonun oreo güncellemesi alacağı da açıklandı. Şu an fiyatı 2600 civarı ilerde fiyatı eğer biraz daha düşerse fiyat performans kralı olabilir kesinlikle. Android arayüzünü beğenmediğim için apple geçmek istemiştim ama bu telefonu kullanmaya başlayınca o tarafa geçmekten vazgeçtim. Samsung kesinlike Android'in apple'ı oldu bence helal olsun.

Son düzenleme:

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar ben yeni note 5 ten note fe ye geçtim mavi rengini aldım çok memnunum sanat eseri gibi telefon kesinlikle tavsiye ederim oyun performansı note 5 ten daha iyi daha estetik duruyo micro sd kart takmayeride ve 64 gb kendi hafızası var

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Alınabilir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar ben yeni note 5 ten note fe ye geçtim mavi rengini aldım çok memnunum sanat eseri gibi telefon kesinlikle tavsiye ederim oyun performansı note 5 ten daha iyi daha estetik duruyo micro sd kart takmayeride ve 64 gb kendi hafızası var
Hayırlı Olsun iyi günlerde kullan

Son düzenleme:

borukuzen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazı kişiler ithalatçı garantili olduğu için bu telefonu almayı uygun görmüyor. Fakat eski note kullanıcısı yeni bir telefona geçeceği zaman apple'ı tercih etmiyorsa yeni note serisinden bir telefona bakıcak. Eğer gerçek bir note kullanıcısı ise kalemiyle birlikte kullanıyorsa note kullanıcısı olmuştur zaten. Eğer samsung türkiye garantili yeni güncel telefon almak istesen note 8 var ama pek ilgi çekmedi tasarımı pek beğenilmedi parmak izi sensörü arkada olması ve 5 Bin TL olması cihazı almaktan uzaklaştırdı her ne kadar çok iyi özellikleri olsada . Hiçbir note kullanıcısı bu kadar telefona para vermek istemez. Bi önceki note7 şimdiki fan edition modeli ilk çıktığında 3.500 TL civarıydı. Şu an ithalatçı garantili de olsa 2000 küsür liraya çok iyi bir alternatif. O fiyata xiaomi ve one plus 5 olabilir. Fakat bunlar da ithal sonuçta. Eğer bu telefonlardan birini seçeceksen bence note fan edition bi kaç adım öne çıkıyor. Ben hem kendime hem de yakın bi arkadaşıma aldım. Çok memnunuz. İçinden çıkan orjinal kılıfı da bedava. Bu kadar kaliteli, çağrıları bile üzerinden cevaplayacağın güzel bir kılıf hangi telefonun yanında bedava geliyor ben görmedim.Xiaomi'nin içinden çıkan kılıf bile sıradan bi kılıf. Samsung tarafından oreo güncellemesi alacak cihazlarda fan edition modeli de var. Daha ne olsun.

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Bir ara 2199 fiyatini görmüştü alınabilir.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Merhaba,

internet ortamında ithalatçı garantili note fan edition (Note7) bulunabilmekte, şuan kullandığım Note5 32gb hafıza ile her işimi görsede, yinede Note7 daha iyi bir telefon ve hafıza kapasitesi ve SD kart desteği, ortalama 2500tl sizce note5 den Fan edition'a geçilir mi tavsiyelerinizi rica ederim.

Kolay Gelsin
Kesinlikle gecilir yani gectine değer daha iyi kamera islemci ekran bide s pen var. Gectin an farki hissdersin

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Kesinlikle gecilir yani gectine değer daha iyi kamera islemci ekran bide s pen var. Gectin an farki hissdersin
Ben 2180tlye aldım delta garantilili ama cihaz çok iyi 3000 3500 tl lik cihaz diyebilirim bariz çok hızlı ve estetik ben note 5 tende genel anlamda memnundum 2 seneden fazla kullandım ama note fe 64 gb hafızası micro sd takılabiliyo telefonda yok yok parmak okuyucusu önde kullanışlı ele daha iyi oturuyo kalem hassaslığı farketmez diyodum ama çok farkediyo harfleri ne kadar küçük yazsan da düzgün yazılabiliyo kalem ucu daha ince normal kalem hissiyatı çok yüksek ben çok beğendim herkeze tavsiye ederim

oglcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
note fe güzel bir cihaz ama o fiyata alternatifler düşünülebilir

İlter_haan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Miğrostan mi yoksa hespiburda.com dan mı note 7 fe almak mantıklı

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
B
Ben 2180tlye aldım delta garantilili ama cihaz çok iyi 3000 3500 tl lik cihaz diyebilirim bariz çok hızlı ve estetik ben note 5 tende genel anlamda memnundum 2 seneden fazla kullandım ama note fe 64 gb hafızası micro sd takılabiliyo telefonda yok yok parmak okuyucusu önde kullanışlı ele daha iyi oturuyo kalem hassaslığı farketmez diyodum ama çok farkediyo harfleri ne kadar küçük yazsan da düzgün yazılabiliyo kalem ucu daha ince normal kalem hissiyatı çok yüksek ben çok beğendim herkeze tavsiye ederim
Bende ilk ciktinda note 7 almış patlama olaylarinda iade etmiştim bende cok seviştim sonra note 8 gectim