Note 5 takas

Bu konuyu okuyanlar

sp1r1va

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum. 1 ay öncesine kadar note 4 kullanmaktaydım servise verdiğim de 1 ay kadar beni oyalayıp cuma günü bana dönüş yapabildiler sağolsunlar.300 lira fark verin 32gb note 5 verelim size diye.Ben artık lanet ettim daha öncesinde de buna benzer olaylar yaşadığımdan mütevellit kurtulmak istiyorum.Sorun şu ki bana gelecek olan kutusunda note5 i iphone'un hangi modeliyle takas edebilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.

sp1r1va

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Hocam 2.el iphone ile takas edebilir miyim peki? iphone 6 arkadaşta var bir günü çıkaramıyor telefon.

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
300 tl fark bir şey değil. Ben olsam balıklama üzerine atlarım. S7 Edge için ne kadar fark istiyorlar? Bence gözden geçirilmesi gereken güzel bir teklif. Sıfır ve son derece fonksiyonel bir telefonu verip son derece kısıtlı özellikleri olan başka bir telefona geçmek pek akıl karı değil.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Hocam 2.el iphone ile takas edebilir miyim peki? iphone 6 arkadaşta var bir günü çıkaramıyor telefon.
Bi günü çıkarsın diyosan plus modellerini alman lazım iphonenın diğer modelleri bu konuda sıkıntılı. note 5 i de hiçbir plus modeliyle takas edemezsin. üstüne para koyman gerek. Ama şunu söyleyim çoğu kullanan note 5 den memnundur.

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
note 4 ile note 5 arasında dünya fark var; note 5 gerçekten çok başarılı bir telefon tek kusuru var; SD Kart için giriş yapılmadı;

bence iphone 6 falan takas etmek çok büyük hata olur; s7 edge aldım note 5 satıp çift hat kullanmak istediğim için; ve s7 edge' bana note 5 i aratıyor;

bence özelliklerine göz atıp karşılaştırma video ları izleyerek note 5 kullanmayı düşünmelisin,

sp1r1va

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Haklısınız ama benim tek korkum bu telefon bir kez daha arzılalı çıktığında ki bu konuda epey şanssız bir insanımdır ve samsungun servisi çok lanet benim korkum bu yüzden aradıklarında galaxy s7 yi ben kendilerine sormuştum sadece farkla note 5 verebilceklerini söylediler telefonumun kaskosunu sorduğumda kasko geçersiz sayılacak neden sayılacak onuda anlamış değilim garanti kısmıda fatura kesim tarihinden kaldığı yerden devam edebilceklerini söylediler ellerinde sadece beyaz note 5 kaldığını 1 hafta içinde yanıt verilmezse süresiz beklemeye gireceğini söylediler.Kısaca ya para vereceksin yada ölümüne boşa bir beklemede kalacaksın.Rengini bile seçmeme fırsat vermiyorlar sadece beyaz var bunu alırsan işine gelirse diyorlar resmen alay ediyorlar.

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
telefon ve servis konusunda gerçekten hiç bir firmadan farklı bir hizmet beklemeyin;
hepsi aynı okuyun Lg de aynı sony de aynı :)

note 5 yabana atılacak bir telefon değil, çift hatlı olsaydı gelin s7 edge ile takas edelim bile derdim :)

note 5 'de kronik bir sorun hiç okuduğumu hatırlamıyorum; kullandığım süre boyuncada en ufak bir sorun yaşamadım;

şöyle bir durum da var; ürünün üst model'i ile takas önerisi var ise ürünü temin edemiyor ve arızasını gideremiyorlar demektir,
süresiz beklemek diye bir şey söz konusu olamaz ücret iadesi isteyebilirsiniz, ürünü 21 iş gününde size teslim edemiyorlar ise, telefonsuz kalmayı göze alarak tüketici hakları heyetine başvurarak ürünün para karşılığı değil ücretsiz üst model ürünle değişimini talep edebilir yada ücret iadesi isteyebilirsiniz,

bence tüketici hakları konusunda destek alabileceğiniz bir yer ile görüşmeniz iyi olur,

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Başka telefon almak zorunda değilsiniz. Hakkınızı arayın, boyun eğmeyin.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum. 1 ay öncesine kadar note 4 kullanmaktaydım servise verdiğim de 1 ay kadar beni oyalayıp cuma günü bana dönüş yapabildiler sağolsunlar.300 lira fark verin 32gb note 5 verelim size diye.Ben artık lanet ettim daha öncesinde de buna benzer olaylar yaşadığımdan mütevellit kurtulmak istiyorum.Sorun şu ki bana gelecek olan kutusunda note5 i iphone'un hangi modeliyle takas edebilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.
iphone 6 ile olur ancak oda şarjı çok kötü , bence note 5 i kullan neden takas ediyorsun...

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
iphone 6 ile olur ancak oda şarjı çok kötü , bence note 5 i kullan neden takas ediyorsun...

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
s8 edge çıktığında ben üzerine fark verip servisten telefon alabilirmiyim

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
300 TL fark verip Note 5 almak daha mantıklı.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
s8 edge çıktığında ben üzerine fark verip servisten telefon alabilirmiyim
Alamazsın önce samsungun stoğunda s7 edge in hem bozulan parçalarının hemde kendisin tükenmesi lazım. Bide senin telefonun garanti kapsamında bozulması da lazım. Ondan sonra belki.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Alamazsın önce samsungun stoğunda s7 edge in hem bozulan parçalarının hemde kendisin tükenmesi lazım. Bide senin telefonun garanti kapsamında bozulması da lazım. Ondan sonra belki.
S8 edge ciktiginda s7 edge ikinci el ve sifir tahminen ne kadar olur? Suan s7 edge teknosa vatan gibi magazalarda 3400 civarinda.sanirim dolarin etkisiyle yukseldi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Düzeltemiyorlarsa parani iade etsinler yok öyle dünya.
Note 5 alırsan şöyle söyleyeyim çoğu özellik bakımından iphone 7/7plus bile note 5 den geride kamera kalitesi ekran kalitesi vb S7 edge geçersen tatmin eder seni