Note 5 kullanıyorum.Note 9 mu iPhone XS Max mı almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Sonikku-han

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1,5 yıldır note 5 kullanıcısıyım.Yurtdışında akrabam var ona aldırcam.Ama hangisini alsam karar veremedim.Güncellemelere önem veren birisiyim.Note 5 e sadece 2 büyük güncelleme geldi.ama iPhone 5S'e iOS 12 geldi.Birde cihazları kurcalamayı ve kisisellestirmeyi seviyorum. iPhone XS Max alırsam kisisellestirme yapamayıp cihazdan cabuk sıkılcağımdan emin değilim.(Bu arada Note 5 i ikinci telefonum olarak kullanıcam.)

Sıradan birisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Ne gibi özellikler istiyorsun ve bütçe aralığı nedir bunları söylersen daha iyi yardımcı olurum
ve Huawei gibi markalar kullanır mısın

Sonikku-han

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Cihazı akrabam alıcak o yuzden bütçesini bilmiyorum ama ingiltere de calisiyor alabilcek durumu var ikisinide.Teknik ozellik olarak degilde iki isletim sistemi arasında kaldım.Sadece Samsung kullandım.Birazda HTC kullandım.

Son düzenleme:

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
XS Max'i al getirince burada satıp 2 tane Note 9 al:p.
İkisi arasından Note 9

Sıradan birisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
işletim sistemi dersen android kullan önceden de kullanmışsın bence Huawei mate 10 pro yada mate 20 al derim ama yinede sen bilirsin İphone da adı var sonuçta ama özellik istiyorsan isme takılmıyorsan Huawei al derim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ts reisin dediğini yap 1 al 2'ye çevir:cool::)

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
ya sen bilirsinde akraban note 9 alsın kalan parayı sana versin :)

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Note 5 e sadece 2 büyük güncelleme geldi.ama iPhone 5S'e iOS 12 geldi.Birde cihazları kurcalamayı ve kisisellestirmeyi seviyorum.

iPhone'a geçince o kişiselleştirme kurcalama işini çok kafana takmıyorsun bile. Oldu da yine de kurcalamak istedin Jailbreak ile kullanırsın. Bütçe var ve İngiltere'den alınacaksa XS MAX almamak için hiç bir neden yok. XS MAX'i minimum 4 sene kullanırsın ama Note 9'un güncelleme desteği çok daha erken kesilecek sonuçta.

Sonikku-han

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Birde film yada video izlerken sıkıntı çıkartırmı iPhone XS Max teki çentik

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Hayır sorun çıkartmıyor, ki o filmi ufacık daraltma özelliği de var zaten. Hafiften daraltıyor ekranı ve film çentiğe denk gelmiyor.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Xs max ı alın geri burada satıp yerine Note 9 al

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
1,5 yıldır note 5 kullanıcısıyım.Yurtdışında akrabam var ona aldırcam.Ama hangisini alsam karar veremedim.Güncellemelere önem veren birisiyim.Note 5 e sadece 2 büyük güncelleme geldi.ama iPhone 5S'e iOS 12 geldi.Birde cihazları kurcalamayı ve kisisellestirmeyi seviyorum. iPhone XS Max alırsam kisisellestirme yapamayıp cihazdan cabuk sıkılcağımdan emin değilim.(Bu arada Note 5 i ikinci telefonum olarak kullanıcam.)

%110 xs max’ı al. Fiyatını ele almazsak gayet güzel bir cihaz. Donanımı hiç sıkıntı çıkarmaz ama yazılım tercihi sana bağlı. Eğer aşırı derecede kişiselleştirme yapmıyorsan,internetten apk indirmiyorsan ve play store’dan vazgeçemeyecek kadar para yatırmadıysan ios ile çok sıkıntılı olacağını sanmıyorum.

Hadi beğenmedin diyelim. Sorun yok;Türkiye’de ciddi paraya satıp başka telefon alırsın.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Bence xs max almalısın telefonun hep güncel kalacakdır piyasanın en büyük ekranına sahip bunun getirdigi dez avantaj agır cihaz be elde tutması çok zor.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Xs max al, s10 plus çıksın beğenirsen satıp s10 plus alırsın

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Iphone Xs Max al.