Note 5 "cihaz sıfırlandı. Devam etmek için..." sorunu

Bu konuyu okuyanlar

urbanist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Note5 cihaz kullanıyorum cihazı wipe data kısmından komple sıfırladım telefon ilk aldığım gibi başlangıç sayfasına döndü adımları takip ederken sıra Google hesap doğrulayın adımına geldi e posta adresimi ve şifremi girmeme rağmen bu adımı geçemiyorum " Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihaza senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın." yazısı mevcut ekranda telefonumu kullanamıyorum. Cihazda daha önce başka gmail hesabı kullanmadım. Cihazı sıfırlamadan önce gmail güvenliği için şifremi değiştirmiştim. Değiştirdiğim şifr deniyor ama çok mantıklı gelmedi bana. Yıllardır kullandığım hesabıma şimdi neden giriş yapamıyorum? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.reyi girdiğim zaman bu uyarıyı veriyor. Başka gmail ile giriş yapmama izin vermiyor. Bazı sitelerde okuduğum kadarıyla gmail, google 72 saat güvenlik açısından girişe izin vermiyor deniyor ama çok mantıklı gelmedi bana. Yıllardır kullandığım hesabıma şimdi neden giriş yapamıyorum? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
aynı sıkıntı bende de var note 5 var bende de gmail şifremi unuttuğum için değiştirmiştim . neyse sonra format attım ama telefonu kuramadım . öylece kaldı. yardım edın lutfen

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
Valla pes yanı koskaca shitdelete te kimsenin fikri yada çözümü bilen yok. Kimsenin başına gelmemiş anlaşılan .çok sıkıntılı bir durum. Yarın servise gidicem emanet edicem telefonu allah bilir ne yaparlar telefona .

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
72 saat konusu dogrudur. Mantıklı gelmeyebilir ancak oyle

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben 3-4 kere sıfırlama yapmama rağmen böyle bir uyarı veya hatayla karşılaşmadım. Direk açılıyor telefon sizde nasıl böyle oluyor anlamıyorum.

Mourn

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Samsung Note5 cihaz kullanıyorum cihazı wipe data kısmından komple sıfırladım telefon ilk aldığım gibi başlangıç sayfasına döndü adımları takip ederken sıra Google hesap doğrulayın adımına geldi e posta adresimi ve şifremi girmeme rağmen bu adımı geçemiyorum " Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihaza senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın." yazısı mevcut ekranda telefonumu kullanamıyorum. Cihazda daha önce başka gmail hesabı kullanmadım. Cihazı sıfırlamadan önce gmail güvenliği için şifremi değiştirmiştim. Değiştirdiğim şifr deniyor ama çok mantıklı gelmedi bana. Yıllardır kullandığım hesabıma şimdi neden giriş yapamıyorum? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.reyi girdiğim zaman bu uyarıyı veriyor. Başka gmail ile giriş yapmama izin vermiyor. Bazı sitelerde okuduğum kadarıyla gmail, google 72 saat güvenlik açısından girişe izin vermiyor deniyor ama çok mantıklı gelmedi bana. Yıllardır kullandığım hesabıma şimdi neden giriş yapamıyorum? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Telefona Rom at.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
Ben 3-4 kere sıfırlama yapmama rağmen böyle bir uyarı veya hatayla karşılaşmadım. Direk açılıyor telefon sizde nasıl böyle oluyor anlamıyorum.
Bende sayisi z kere format attım bundaki tek fark formattan önce şifre değişmesi

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
72 saat beklerim girmezse google in kulaklarını cinlatirim

Osmn.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Şifreni değiştirdiğin için 3 gün beklemen lazım

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Cihazı revoryden tekrar sıfırla kurulumu tekrar yap başka gmail hesabı gir.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
Arkadaşlar herşey boş 72 saat sonra açıldı. Başka Gmail falan hikaye. Format öncesi şifre değiştiren arkadaşlar yada şifresini unutup yeni şifre belirleyeyenler 3 gün içinde format atarsanız benim gibi kurulum yapamadan çaresizlikle 72 saatin dolmasını beklersiniz. Şimdi sıkıntı yok . Bunu da öğrenmiş olduk

betondana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
DEĞERLİ arkadaşlar bütün yorumları okudum ve şu sonuca ulaştım. Biz türk milleti olarak arızalanan eşyalarımızı servisten önce kendimiz açıyoruz cihazlar iyice arızalandıktan sonra servise bırakıyoruz. İlk olması gerekeni en sona bırakıyoruz maliyetlerimizde dolayısıyla ikiye katlanıyor. arkadaşlar cihazlara format attıktan sonra karşılaştığımız bu sorunun kesinlikle ne yazılımla alakası var ne 72 saat beklemekle... Sorunun çözümü mutlaka uzmanına bırakmanız. Öncelikle çevrenizde yakınınızda böyle güvendiğiniz işini bilen teknik servisler varsa mutlaka oralarda cihazlarınızı açtırın .

Son düzenleyen moderatör:

DSD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Google Grupları Burda da değişik yöntemler anlatılmış ancak ben de sorunu çözemedim ve telefonu Media Markt aracılığıyla servise gönderdim. Zira Marshmallow'a gelen son yamadan sonra kilitli telefonlar OTG bağlatısını da görmez oldu. Bu nedenle "google bybass apk" yöntemi de çürümüş oldu. Androidin bu ios taklitçiliği yüzünden telefonumuzu kullanamaz hale geldik. Google şikayet maili attım. Şifremi değiştirmeme ve doğru girmeme rağmen başıma bu sorun geldi. Maili PC açıp her türlü doğrulama yaptım ama nafile.:mad::mad::mad:

DSD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Aynen. Sakın servise gitmeyin elletmeyin telefonunuzu
Telefonu servise de güvenmezsek kime güvenecez kardeş o zaman. Piyasada bu işle uğraşanlar ilk aşamada garanti veriyor ama daha sonra servislik bir durum olduğunda telefonuna yetkisiz müadahale var deyip garanti dışı yapıyor cihazı, ondan sonra da derdini kimseye anlatamıyorsun vesselam.

ertaneu7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gmail hesabı sıkıntısından hala kilitli kalan cihazlarınız var mı arkadaşlar ?

Son düzenleyen moderatör:

ertaneu7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimle İrtibata Geçseydin Garanti Dışı Kalmadan Halledebilirdik.. :)

sevince1971

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

aynı sıkıntı bende de var note 5 var bende de gmail şifremi unuttuğum için değiştirmiştim . neyse sonra format attım ama telefonu kuramadım . öylece kaldı. yardım edın lutfen

Yok mu yardım edeck kimse

Valla pes yanı koskaca shitdelete te kimsenin fikri yada çözümü bilen yok. Kimsenin başına gelmemiş anlaşılan .çok sıkıntılı bir durum. Yarın servise gidicem emanet edicem telefonu allah bilir ne yaparlar telefona .

72 saat konusu dogrudur. Mantıklı gelmeyebilir ancak oyle

arkadaslar garantıden cıkmadan cozum yolu bu
lınktekı dosyayı ındırın acıklamalarımı okuyun ve uygulayın ılk karısık gıbı gelebılır ancak cokda basıt yontem 4-5 basamakta halledeceksınız ısınızı.soylekı mesela resetle telefonmu ac google hesaplarına kadar gel orada kal hıcbırsey gırme sonra bılgısyara SideSync uygulamasını yukle sonra usb ıle telefonu bagla bak ne goreceksın hemen altta samsung galaxy apps chrome ve web tarayıcı sımgelerı cıktı.oradan chrome tıkla ve verecegım lınktekı dosyayı manuel elle eksıksız hatasız yaz ve apk ındır.com.sika524.android.quickshortcut.apk sonra gerı tusu ıle gerı gel orada galaxy apps devreye gırecek oradan sync bulunamadı gıbı uyarı cıkacak salla gıtsın hemen acıan o pencerede sag ustte arama sımgesıne tıkla ve oaraya es file explorer yaz ve ınır kur.senden samsung account hesabı ısteyecek ona bılgısyarında kayıt ol ve o hesabı kulllan daha oncesınde almamıs ısen sayet yenı hesap ac.sonra es fıle explorer ındır ve fıle explorer apkden download klasoru bul oraa ınen apk goreceksın sarı bır apk onu kur telefona sonra kurulum bıter bıtmez ac kısmı var.tıkla ac uygulamada google heap yınetıcısı dıye bul asagı dogru ınersen tum uygulamalar ıcınde goreeksın.oradan google hesap yonetıcısı tıkla ısaretlı ksııma dokun acılsın bırsuru google hesabınla alakalı yonetııcı gelecek bıze lazım olan google hesap adı ve parola(type email and password) yazan yerlerden bırı ancak dıkkat et ! dıkkat et ! bırı EduLoginActivty yazar o degıl sadece LoginActıvıty yazan google hesap yonetecısıne tıkla acılan yerde yatay okla ısaretlenmıs Try yazan yuere tıkla ve telefonundakı google hesap gırıs bolumu acılacak hemen sag ust kosede bulunan 3 noktalı menu yu ac oarada browser sing in yazana tıkla ve artık normal chrome uerınden hesabına gırıs yap.(hesabını tamamen unutmussan once bılgısayarda yenı bır hesap ac ve bır yere not et gerekırse telefonunla hesabını dogrula) o kadar hesaba gırısın basalı ıse az oncekı yatay okla ısaretlı sky Sky yazan yuere geleceksın.2-3 sanıye bekle ve telefonu kapat tusuna bas kapat ve yenıden ac o kadar gule gule kullan.tam anlatım ve dosyaların sılınme ıhtımalıne karsı lınkler.

Ekli dosyalar

• samsung telefon google hesap sıfırlama.txt
    266 bayt · Görüntüleme: 724

sevince1971

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
rkadaslar garantıden cıkmadan cozum yolu bu
lınktekı dosyayı ındırın acıklamalarımı okuyun ve uygulayın ılk karısık gıbı gelebılır ancak cokda basıt yontem 4-5 basamakta halledeceksınız ısınızı.soylekı mesela resetle telefonmu ac google hesaplarına kadar gel orada kal hıcbırsey gırme sonra bılgısyara SideSync uygulamasını yukle sonra usb ıle telefonu bagla bak ne goreceksın hemen altta samsung galaxy apps chrome ve web tarayıcı sımgelerı cıktı.oradan chrome tıkla ve verecegım lınktekı dosyayı manuel elle eksıksız hatasız yaz ve apk ındır.com.sika524.android.quickshortcut.apk sonra gerı tusu ıle gerı gel orada galaxy apps devreye gırecek oradan sync bulunamadı gıbı uyarı cıkacak salla gıtsın hemen acıan o pencerede sag ustte arama sımgesıne tıkla ve oaraya es file explorer yaz ve ınır kur.senden samsung account hesabı ısteyecek ona bılgısyarında kayıt ol ve o hesabı kulllan daha oncesınde almamıs ısen sayet yenı hesap ac.sonra es fıle explorer ındır ve fıle explorer apkden download klasoru bul oraa ınen apk goreceksın sarı bır apk onu kur telefona sonra kurulum bıter bıtmez ac kısmı var.tıkla ac uygulamada google heap yınetıcısı dıye bul asagı dogru ınersen tum uygulamalar ıcınde goreeksın.oradan google hesap yonetıcısı tıkla ısaretlı ksııma dokun acılsın bırsuru google hesabınla alakalı yonetııcı gelecek bıze lazım olan google hesap adı ve parola(type email and password) yazan yerlerden bırı ancak dıkkat et ! dıkkat et ! bırı EduLoginActivty yazar o degıl sadece LoginActıvıty yazan google hesap yonetecısıne tıkla acılan yerde yatay okla ısaretlenmıs Try yazan yuere tıkla ve telefonundakı google hesap gırıs bolumu acılacak hemen sag ust kosede bulunan 3 noktalı menu yu ac oarada browser sing in yazana tıkla ve artık normal chrome uerınden hesabına gırıs yap.(hesabını tamamen unutmussan once bılgısayarda yenı bır hesap ac ve bır yere not et gerekırse telefonunla hesabını dogrula) o kadar hesaba gırısın basalı ıse az oncekı yatay okla ısaretlı sky Sky yazan yuere geleceksın.2-3 sanıye bekle ve telefonu kapat tusuna bas kapat ve yenıden ac o kadar gule gule kullan.tam anlatım ve dosyaların sılınme ıhtımalıne karsı lınkler.

cok zor gıbı gelebılır ama yapınca cocuk oyuncagı servıse 150 tl vermek gercekten zengınlık mıs dıyeceksınız.kolay gelsın.uygun telefonlar j serısı A serisi S5 S6 edge.Note,ve tab deneyınız.zararınız olamyacak sonrasınma bır tesekkur edersınız.ıyı gunler

iyikotucirkin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkad
rkadaslar garantıden cıkmadan cozum yolu bu

cok zor gıbı gelebılır ama yapınca cocuk oyuncagı servıse 150 tl vermek gercekten zengınlık mıs dıyeceksınız.kolay gelsın.uygun telefonlar j serısı A serisi S5 S6 edge.Note,ve tab deneyınız.zararınız olamyacak sonrasınma bır tesekkur edersınız.ıyı gunler
arkadasım emegıne sağlık her şey hoş güzelde sen bu türkçeyi nerden öğrendin yaw onu geçtim insa 1 şuraya gir 2 sunu yap der zaten görsel koymamıssın hıc bır sey anlamadım

burhan78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamlar arkadaşlar
sizden ücret talep edenlere bunu yaparım şunu yaparım diyenlere itibar etmeyeniz .bende dün akşam bu konudan müzdariptim ve sitede verilenlerin hiçbiri işe yaramıyor . Hintli bir arkadaş bana yardımcı oldu ve çözümünü iletti . Konu ile ilgili sorunu olan arkadaşlar [email protected] adresine mail atarlarsa eğer kendilerine gerekli dosyayı ve uygulama videosunu göndereceğim sorununuzun %100 çözüleceğine inanıyorum . maksat yardımcı olmak

Bushsha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim note 5 bugún 3. Gunu ama halen acılmadi ayni hata veriyo yine gece yarisina flnmu beklicem tekrar sifirlayip denedim halen olmadi bugun 3. Gún

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Az önce bu sorunla bana gelen bir arkadaşımın telefonunu internetten okuduğum ve izlediğim onca video ve denemeden sonra altta linkini vereceğim videodakileri uygulayarak sorunu hallettim.

Hala bu tarz sorun yaşayan arkadaşlar olabilir diyerek çözüm linkini paylaşalım: