Note 5 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

AksakalGandalf20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kamera,ekran(ekrandan kastım bir video izlerken bana zevk vermesi),tasarım ki tasarımını oldukça beğeniyorum bir de performans(orta seviye denilebilecek oyunlarda akıcılık istiyorum örneğin hearthstone ya da dominations).Sizce almalı mıyım?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ağır oyunlarda o Exynos pile çok iyi davranmıyor benim bildiğim . Mate 9 denilmiş Note 5in bakmak lazım düşük ışık performansı Mate 9dan daha iyi olabilir düşün ama bu saatten sonra Note 5 alma
S7 Note 5in küçültülmüş hâli ne fark gördün de S7yi beğenmedin ?

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
kamera,ekran(ekrandan kastım bir video izlerken bana zevk vermesi),tasarım ki tasarımını oldukça beğeniyorum bir de performans(orta seviye denilebilecek oyunlarda akıcılık istiyorum örneğin hearthstone ya da dominations).Sizce almalı mıyım?
Eğer kalem tercihinse halla bile alına bilir ama ben bu saatten sonra note 5 alınmasını önermem. 2. Elde ya da 0 da çok uygun fiyata bulurum çok temiz olur alınmaya değer tabi fiyat olarak da önemli. Şahsi görüşüm note 5 almak yerine mate 9 ya da s7 alırım bu soruyu soran herkese tek Öner'im her iki telefon da gayet başarılı telefon özellikle mate 9 daki ara yüz çok hoşuma gidiyor

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
Note 5 batarya haricinde çok güzel bir telefon amcamda var bugün iftara bize geldi sonrada dışarı çıkıp fotoğraf çektim gayet iyi ama her geldiginde şarjda telefon

M

Murat Burç

SDN Okuru
Eğer kalem tercihinse halla bile alına bilir ama ben bu saatten sonra note 5 alınmasını önermem. 2. Elde ya da 0 da çok uygun fiyata bulurum çok temiz olur alınmaya değer tabi fiyat olarak da önemli. Şahsi görüşüm note 5 almak yerine mate 9 ya da s7 alırım bu soruyu soran herkese tek Öner'im her iki telefon da gayet başarılı telefon özellikle mate 9 daki ara yüz çok hoşuma gidiyor
Bak sat 6si çok zarar etmezsin geç Mate 9a prizin yerini unut :D

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bak sat 6si çok zarar etmezsin geç Mate 9a prizin yerini unut :D
;) ben memnunum akşamları yatmadan şarja takınca pirizle çok işim olmuyor. Ama Murat kardeş bugün telefonuma birşey olsa ya da satsam gider mate 9 alırım adamlar ara yüzünü süper sade yapmışlar tam android de aradığım ara yüz tabi s7 yide düşünürüm edgenin tarımı şahane