Note 4 Yeni Gelen Güncelleme Odin ile Kuruluyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

Çıkrıkcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Merhabalar arkadaşlar,

Ben Turkcell yazılımlı cihaz aldım malesef ve rom kurarak uygulamalardan kurtuldum. Fakat öğrendim ki Turkcell modem çipini değiştiriyormuş bu yüzden ne kadar istesem de csc değişmiyor. Gene geç geliyor güncelleme yani. Bende bu yüzden odin ile kendim kurdum 6.0.1. Sonra pil performansını beğenmedim Smart Switch ile 5.1.1 geri döndüm daha Turkcell cihazlara 6.0.1 gelmediği için. 6.0.1 daha akıcı ve performanslı olduğu için geri kurmayı düşünüyorum. Şimdi asıl mevzuya geliyorum.. 600 mblık bir güncelleme başladı ve N910H serisi Türkiye versiyonuna geldi bu güncelleme çok geçmeden C serisi içinde gelecektir. 6.0.1 kurulu iken tekrar bu yeni güncellemeyi indirip odin ile flashlayabilir miyim? Sorun oluyor mu? Yoksa 5.1.1 de bekleyip birden güncelleme gelince mi flashlamam lazım? Kastettiğim sorun olayı kurulup kurulamaması manasında. Muhtemelen kuruluyordur yapım numaraları farklı olduğu için ama tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa aklımdaki sorundan kurtulmuş olacağım. Tam anlatabildim mi bilmiyorum umarım açıklayıcı olmuştur. İlginiz içinde teşekkür ediyorum.