Note 4 wifi sorunum lütfen yardım

Sarper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çıktığından beri note 4 kullanıcısıyım.telefonu ilk aldığımda evdeki modemime rahatlıkla bağlanabiliyordum.ama birkaç ay sonra bağlanamaz oldum.evimdeki tüm cihazlar modeme tahatlıkla bağlanıyor(iphone6 galaxy grand2 laptop galaxy tab 4 galaxy core).ama note 4 üm bağlanamıyor hatta çoğunlukla wifi yi açınca modemi görmüyor bile.note 4 ile başka modemlere bağlanmaya çalışıyorum rahatlıkla diğer modemlere bağlanıyor ama evdekine bir türlü bağlanmıyor.kimlik denetimi yapılıyor yazısından sonra bağlandı yazısını görmüyorum.4 kere teknik servise gitti samsung un kendisine götürdük anakartı dğişti ama hala çözüm yok.statik bağlantıyla bağlanmaya çalışıyorum öylede olmuyor.modemimin markası ttnet zyxel mpa3 aynı modem teyzemlerde var oarada rahatlıkla internete giriyorum sorunumun çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin şimdiden teşekkürler.

Sarper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz açıklar mısın.

Sarper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun ondada değilmiş onuda denedim ama yine de nafile yinede teşekkür ederim

MehmetA097

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Kendi modemini sifirla musteri hizmetlerini ara hat degerlerini resetlesinler duzelebilir.

Sarper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o ilk yaptığım şey zaten :blush: ama yinede olmadı çok can sıkıcı bir durum anlamadığım şey tüm cihazlar bağlanırken neden sadece biri bağlanamıyor

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Tanıdıklarindan bir kaç saatliğine modemi al kendi hattına tak ayarlarını yap birde öyle bağlanmayı dene yada senin modemi başka hatta takip dene o zaman ne sonuç alacaksın.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Baska modemlerde sorun olmadigini söylemissiniz gözümden kacmis.

Osmn.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Benim telefondada olmustu bir kere telefondan evdeki wifiyi unuta bas sonra wifiyi kapat sonra wifiyi tekrar ac sonra sifreyi yazip tekrar baglan
ben boyle yapinca duzelmisti

Sarper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunun hattan olduğunu düşünmüyorum unutup bağlanmayıda binlerce kez denedim 😀

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Çıktığından beri note 4 kullanıcısıyım.telefonu ilk aldığımda evdeki modemime rahatlıkla bağlanabiliyordum.ama birkaç ay sonra bağlanamaz oldum.evimdeki tüm cihazlar modeme tahatlıkla bağlanıyor(iphone6 galaxy grand2 laptop galaxy tab 4 galaxy core).ama note 4 üm bağlanamıyor hatta çoğunlukla wifi yi açınca modemi görmüyor bile.note 4 ile başka modemlere bağlanmaya çalışıyorum rahatlıkla diğer modemlere bağlanıyor ama evdekine bir türlü bağlanmıyor.kimlik denetimi yapılıyor yazısından sonra bağlandı yazısını görmüyorum.4 kere teknik servise gitti samsung un kendisine götürdük anakartı dğişti ama hala çözüm yok.statik bağlantıyla bağlanmaya çalışıyorum öylede olmuyor.modemimin markası ttnet zyxel mpa3 aynı modem teyzemlerde var oarada rahatlıkla internete giriyorum sorunumun çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin şimdiden teşekkürler.
telefona reset at olmazsa modemi sıfırla düzelecektir...

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Modem kablosuz ayarlarından şifreyi kaldır. (Sebil mod)
Bu durumda bağlanıyorsa şifreleme türünde sorun vardır.
Benim tablet tkip modunda bağlanmıyordu.

Sarper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şifreyi kaldırdım yine de düzelmedi.daha önce telefonu defalarca sıfırladım zaten.şuna da değinmek istiyorum telefonun şebekesindede sorunu bar çok az çekiyor kalemi çıkarıyorum çekim gücü biraz artıyor nasıl bir telefonsa anlamadım defalarca samsung a götürdüm onlar da beceremiyor keşke almasaydım