Note 4 den lenova p2 ye geçilirmi

Bu konuyu okuyanlar

delimotorcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar note 4 kullanmaktayım lenova p1 kullandım rehber kişlerini silme ve servis harici sorun yaşamadım pili beni mest eden en büyük etkendi
Simdi note 4 malesef şarj konusunda yolda bırakıyor p2 ye geçsem performans anlamında beni yolda bırakırmı note 4 kalemini hiç kullanmadığını belirtiyim bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum tesekkürler

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kamera anlamında düşersin performans olarak üzeceğini sanmıyorum.

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
İşlemci performansları çok benzer, kamera performansı daha kötü p2 nin, pili zaten muazzam. Samsung tarafında ise C7 önerebilirim. Aynı işlemci, çok daha şık, stabil, kamera orta, pil 2-3 gün rahat gidiyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Lenovo P2 yerine C7den çok 1700e C9 Pro(ithalatçı) veya a8 2016 (samsung tr garantili hepsi burada da 1800 TL) tercih edilebilir. Zenfone 3 4GB RAM 64 GB depolama tercih edilebilir yine. Paranı biriktrip 2200e hepsi buraddan XZde alabilirsin. Uzun süre götürecek bir cihaz

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Pilse tek isteğin çok mutlu olursun yoksa note 4 daha iyi pil dışında

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaslar note 4 kullanmaktayım lenova p1 kullandım rehber kişlerini silme ve servis harici sorun yaşamadım pili beni mest eden en büyük etkendi
Simdi note 4 malesef şarj konusunda yolda bırakıyor p2 ye geçsem performans anlamında beni yolda bırakırmı note 4 kalemini hiç kullanmadığını belirtiyim bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum tesekkürler
Kamera hariç daha iyi bir telefon.

Son mesajlar