Note 2'den Sonra Note 5 mi Yoksa S7 mi Almalıyım ?

Siz olsanız tercihinizi hangisinden yana kullanırdınız ?

• Galaxy s7

Kullanılan: 12 63.2%
  • Galaxy Note5

Kullanılan: 7 36.8%

• Kullanılan toplam oy
    19

Bu konuyu okuyanlar

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Ekran boyutu, şarj vs gibi durumlardan sıkıntı yaşarmıyım ?

Son düzenleyen moderatör:

gokhango

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende note 2 kullanıcıydım. bende note serisinden vazgecemiyorum. note 4 le note 5 arasında kaldım.
değişmeyen batarya olmayan microsd kafamı çok kurcaladı ama note 5 aldım.
ailede note 4 olduğundan note 5 i tasarımdan dolayı tercih etttim. Fiyat performans içinse Note 4. Bir kere Note serisi kullanan S serisi kullanmaz bence :D

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
bende note 2 kullanıcıydım. bende note serisinden vazgecemiyorum. note 4 le note 5 arasında kaldım.
değişmeyen batarya olmayan microsd kafamı çok kurcaladı ama note 5 aldım.
ailede note 4 olduğundan note 5 i tasarımdan dolayı tercih etttim. Fiyat performans içinse Note 4. Bir kere Note serisi kullanan S serisi kullanmaz bence :D
note 5 de sd kart yok o kafamı kurcalıo note 4 de almam iyice eskidi gibi

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Ekran boyutu, şarj vs gibi durumlardan sıkıntı yaşarmıyım ?
S7 samsungun şuanda en güçlü donanımını kullanıyor.Her konuda s7 önde neredeyse.Note 5 in s-pen olayı ve ekranının daha büyük olmasından başka bir artısı yok.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Eğer kaleme çok alıştıysan S serisi seni kesmez açık ve net ama arada çok büyük donanım farkı var sd kart desteği vb kamera daha iyi valla bende bu ikilemde kaldım s7 aldım kalem ve ekran boyutu feda edilebilir

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Kesinlikle s7 almalısın. Mikro sd kart slotu olmayan bir telefon alınmaz. Hele o fiyatlara hiç alınmaz. Hangi çağda yaşıyoruz?

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Note5 note2 den sonra size çok iyi ve keyifli bir kullanım sunucaktır fakat işlemci gücü, kamera özelliği sd kart desteği gibi faktörlerden sebep s7 güzsl bir cihaz. Samsung s4 kullanmıştım bir süre keyifliydi s7 de üzmeyeceğini tahmin ediyorum elinize daha kibar gelicektir buda note 2 den sonra böyle bir tasarıma geçmek sizi memlun edicektir.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
s7 hem daha performanslı hem daha güncel kullanım sunacaktır

Hyggelig

Asistan
Reaksiyon puanı
26
sonuçları gördüğümde şok oldum :) note 2 kullanan biri olarak tercihim EĞER samsung alacaksam kesinlikle note serisinden bir arkadaş olur. Note kullanan adam o kalemi birazcık olsun kullanıyorsa, arıyor. S7 edge desen belki düşünebilirdim ama s7 ile kıyaslama ancak fiyat açısından olur. Note 5 diyorum.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
sonuçları gördüğümde şok oldum :) note 2 kullanan biri olarak tercihim EĞER samsung alacaksam kesinlikle note serisinden bir arkadaş olur. Note kullanan adam o kalemi birazcık olsun kullanıyorsa, arıyor. S7 edge desen belki düşünebilirdim ama s7 ile kıyaslama ancak fiyat açısından olur. Note 5 diyorum.
S7 ekran(büyüklüğü) ve s-pen dışında her konuda önde.Ayrıca note 5 şuanda eski sınıfında.Samsung un en güncel amiral gemisi s7 serisi ve note 7.S7 alırsa 1 yıl daha fazla götürür.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
s7 ile aynı özelliklere ve fiyata sahip. fakat ekranı büyük(5.5 üzeri)eşdeğer başka bir telefon varmıdır?