Note 2 Kapandı Açılmıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

encharge

Üyecik
Rootlu ve Romlu Galaxy note 2 telefonu güzel güzel kullanıyordum. Root atalı 3 ay oldu. Son 1 aydır da haftada 4-5 kez kapanıyordu. Bende telefonu yeniden başlatıp kullanmaya devam ediyordum. Ama bugün telefon ben kullanmazken kapandı. Önceleri de ben kullanmadığımda kapanıyordu. Bu sefer kapandı fakat açılmadı. Her şeyi denedim açabilmek için ama bir türlü tepki vermiyor hiçbir şeye. Lütfen bilen biri varsa yardım etsin.

Şimdiden teşekkürler.

Durmuşkandemir

Profesör
Rootlu ve Romlu Galaxy note 2 telefonu güzel güzel kullanıyordum. Root atalı 3 ay oldu. Son 1 aydır da haftada 4-5 kez kapanıyordu. Bende telefonu yeniden başlatıp kullanmaya devam ediyordum. Ama bugün telefon ben kullanmazken kapandı. Önceleri de ben kullanmadığımda kapanıyordu. Bu sefer kapandı fakat açılmadı. Her şeyi denedim açabilmek için ama bir türlü tepki vermiyor hiçbir şeye. Lütfen bilen biri varsa yardım etsin.

Şimdiden teşekkürler.
Artık emekli olmak istemiştir :) şaka falan bir yana bataryayı kontrol ettin mi belki batarya sıkıntısı olabilir en iyi ihtimal en kötü ihtimal ise anakart arızası olabilir eğer öyleyse baybay demek lazım

uydu3405

Doçent
Samsung bana ses kısma ve güç tuşuna basınca açılıyor telefon ve şarj takılması gerekiyor.
Aynısı başıma geldi telefonda yetkilisi bunu söyledi yaptım olmadı dediki şarja takıp yapın ve oldu.

encharge

Üyecik
Hocam aklına gelebilecek her şeyi denedim ama tepki yok. 1 dk aralıksız basılı tuttuğum da oldu ama tık yok. Umarım düzelebilecek bir şeydir yoksa yenisini almak gerekecek.

stat counter