Note 10 fiyatı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
45
Arkadaşlar aranız da uzun süredir Samsung kullanan arkadaşlara soruyorum Samsung e alış veriş Hariç bütün mağzalarda 9.900 gibi fiyata satılıyor bu fiyat bana çok fazla geliyor telefonun değerinden fazla s10 plus stoğu ise san ki tükenmiş gibi Samsung mağazasında bile yoktu üretimimi bitti bilmiyorum. Sizce note 10 indirime girer mi yakın zamanda bu fiyatlar böyle kalırmı uzun bir süre

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar aranız da uzun süredir Samsung kullanan arkadaşlara soruyorum Samsung e alış veriş Hariç bütün mağzalarda 9.900 gibi fiyata satılıyor bu fiyat bana çok fazla geliyor telefonun değerinden fazla s10 plus stoğu ise san ki tükenmiş gibi Samsung mağazasında bile yoktu üretimimi bitti bilmiyorum. Sizce note 10 indirime girer mi yakın zamanda bu fiyatlar böyle kalırmı uzun bir süre
s11 ciktinda indirime girebilir çok da indirime gireceni düşünmüyorum ülkemiz deki vergiler belli yüksek olduğu sürece artik androidde fiyat düşüşü goremicez

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
note 10 indirime girme elektronik marketlerde hele
bence s10 plus gibi cihaz varken 9.900 tl acayip yukse bir para