Not tahtası üyeler arası duyuru merkezi

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Müdavim
Reaksiyon puanı
102

Düşündüm de her kişi artik buraya gelemeyecegi zamani not düşsun.
Ayrica forum içersinde giderken not birakmak istediginiz kisilere burada not birakabilirsiniz...Ya da forum ici duyurulariniz varsa...Onemli notlariniz...
Tatile giderken, hastaysaniz, is icin bir yere gidiyorsaniz, sinaviniz varsa ve bu sebeblerden dolayi bir sure gelemeyeceksiniz buraya not düşün herkes bilsin meraklanmasin nerede diye?

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Harikasın seçil ... Aslında bu gerekliydi ve yine sen düşündün :D

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu konu sabitlenmiştir.

seciL

Müdavim
Reaksiyon puanı
102
teşekkür ederim pek değerli SDN forum ahalisi her şey sizler için :D

Reaksiyon puanı
48
gerçekten çok mantıklı bi konu olmş valla şahsen ben sınav hazırlık dönemimde uzun bi süre girememiştim forum beta falan olmş yazın başında gördüm :D :D böle olması çok iyi olmş ben yine uzun bi süre giremiycem %( %(

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
herkes tsk. ediyor kimse not bırakmıyor nasıl iş bu :) ben başlıyım bari

yarın sabah uyanana kadar foruma giremiyecem ;)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Artık çarşambaları da okuldaydım, Seyfettin hoca bir sürü şey verdi okumak için, Rusça için de salı gitmem gerekecek sanırım, Veysel Hoca da programı değiştirdi, bir arkadaş Ali Atıf Bir'e gıcık oluyormuş, Ali Kırca yine başladı Siyaset Meydanı programına ilgililere duyrulur.

EzOhİsTaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
benim okulum yarın açılıyo bundan sonra nete giremem fazla haberiniz olsun..
bilgisayarda salona gidicek.. artık haftasonları ve tatillerde görüşürüz..

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Okullar açıldı,aktif üyeliğime hafta içi speedfreak devam edecek :) ;D

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
3 aylık yaz tatilinin tatildeyken uzunluğundan yakınırdım şimdi ise keşke 9 ay tatil 3 ay okul olsa diyorum.Okulu sevmiyorummmm...

Elveda zalim Dünya ben okulların sadece 3 ay okutulup tatilin 9 ay olduğu başka bir gezegene gidiyorum.

Ha bu arada ben bu akşam girmeyeceğim soru denen şeylerden bolca çözmem gerekiyor.Oysa ben soru sormak istiyorum sorulanı çözmek değil...
Sitem topic gibi birşey oldu ya burası... :)

RuNaL

Müdavim
Reaksiyon puanı
71
ii bir düşünce tşkler secil :)

bende coktandır giremiyorum okula gittim ev tuttum neti aktartırdım ancak işler bitiyor salı günü herhalde nete baglancam tam olarak

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
Herkese merhaba askerden 1 haftalık dağıtım iznine geldim 1 hafta boyunca bir aksilik çıkmazsa sizlerle beraberim tekrardan herkese merhaba.

Hemen not düşüyüm dedim :)

seciL

Müdavim
Reaksiyon puanı
102
Aaaaa ben gelmisim :O ;D

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Benimde pazartesi sınavlarım başlıyo ama yine sizlerle birlikte olujaaaam :D :p

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Ankaraya gidiyorum yarın

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bu aralar derslerden giremiyorum foruma inşallah gelecek yaz çok zaman geçireceğiz birlikte

RuNaL

Müdavim
Reaksiyon puanı
71
Bu gece 23.30 da İstanbula Fenerbahce - PSV macına gidiyorum sabahtan akşama kadar kadıköy deyimm :)

seciL

Müdavim
Reaksiyon puanı
102
Yolun açık olsun ..

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Liverpool- Beşiktaş maçı yüzünde evde ayna ve cam indirdim ellerim mahvoldu her tarafım kan içinde poliklinikten yeni geldim yarın yokum

Not bu mesajı yiğenim yazdı, ne günlere kaldık yiğene bile madara oldum , doktorla tartıştım nasıl bir akşamdır bölee ya doktor sanane lan yaralanan benim sanane takım yüzünden insan kendini yaralarmıymış sanane neyse iyi geceler :(

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
amesfa dedi ki:
Liverpool- Beşiktaş maçı yüzünde evde ayna ve cam indirdim ellerim mahvoldu her tarafım kan içinde poliklinikten yeni geldim yarın yokum

Not bu mesajı yiğenim yazdı, ne günlere kaldık yiğene bile madara oldum , doktorla tartıştım nasıl bir akşamdır bölee ya doktor sanane lan yaralanan benim sanane takım yüzünden insan kendini yaralarmıymış sanane neyse iyi geceler :(

geçmiş olsun kendine zarar vermeye deymez doktor haklı kardeşim ....
sana birşey olmsasın

NOt:hakem yunanmıs abi!.. şike var şike bukadada yenmezki kardeşim..

iyem56

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi hakem yunanlı olupta topları bizim kaleye omu doldurdu hehehehehe

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
fenerin marifetleri bence, fitili azizin o günkü yorumları yaktı, bjk maçı kaybetti, moraller sıfır herkezde ve bu liverpool sonucu. fener bunu hep yapıyor. fenerbahçesiz bir lig olmasını istiyorum ve yarın ki maç da kaybetmesini diliyorum çünkü kazanırsa zerre sevinmeyeceğim...

ahmet347

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir gs li olarak fenere hak veriyorum o konuda. hiç bir ülkede derbiden sonra maç oldugu için derbi ertelenmiyor.

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
amesfa dedi ki:

ahahah :D komedi yaa :D amesfaa çarşı agresif hareketlerede karşı değil mi yaa ? :D

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
mavinok.ta dedi ki:
amesfa dedi ki:

ahahah :D komedi yaa :D amesfaa çarşı agresif hareketlerede karşı değil mi yaa ? :D

Komik olan neyaa :( kırıldım ben sana biz orda yaralanalım sen halimize gül kötü arkadaş

Son mesajlar