Normal PS4 ten PS4 Pro'ya geçilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Nothex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
başlıktada söylediğim gibi normal ps4 ten ps4 pro ya geçilirmi

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Gerçek bir gamersan evet. 2-3 ayda bir oyun alıp multiplayerında saatler geçirmeyi tercih ediyorsan hayır.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Ben gereksiz bir masraf olarak görüyorum 3-5 fps için bence değmez

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Yazı beklemeni öneririm. Şahsen ben yazı bekliyorum pro ya geçmek için.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben gereksiz bir masraf olarak görüyorum 3-5 fps için bence değmez
3-5degil bayağı fark oluyor farkı hissetmen için 2 makineyi yan yana koyup deneyimlemen lazım :)

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Yazı beklemeni öneririm. Şahsen ben yazı bekliyorum pro ya geçmek için.
--- Gönderi Güncellendi ---

3-5degil bayağı fark oluyor farkı hissetmen için 2 makineyi yan yana koyup deneyimlemen lazım :)

ama o kadar fark için ben şahsen vermem ben pro oyuncu değilim oyunun grafiklerini bile önemsemem yani beni örnek veriyorum cod 2 hikayesi ile kendine bağladıysa o benim gözümde çok iyi bir oyundur ama dönüp de kaplamalara bakmam nfs2015 de çoğu blur var vs diyor ortalama puan almış ama ben hastayım o tarza :D hiç sesimi çıkartmadan oynuyorum.

tabi senin bakış açından düşünürsek elbette pro + oyuncu monitörü + elite kontroller daha başarılı bir deneyim sunar. Yani bende senin gibi yaklaşım sergilesem bu seçenekler benim için iyi olurdu :D

ama seni kızdırmadan edemiyeceğim hala düşüncem net 4k tam oturmadı misal bende 4k tv var panel 4k 60 fps destekliyor ama içinde ki alıcı 30fps desteklediği için karasal yayın izlenmiyor :D pro da buna benzer uyumsuzluklar olabileceği için(illa ki ilerki dönemde düzelir ilk ps4 de sıkıntı vardı sonralarda düzeldi) bence şuan için gereksiz masraf ben şahsen oyunda kendimi heycanla kaptırmışsam çok aşırı olmadıkça fps farklarını anlamıyorum.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Fps farkını gta online de o kadar bariz düşüyor ki girip bir denemelisin. Kalabalık bir yere gidip arabayla hızlı geçmeye çalışan neredeyse sahneleri sayacak kadar düştüğüne şahit oldum daha önce.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Fps farkını gta online de o kadar bariz düşüyor ki girip bir denemelisin. Kalabalık bir yere gidip arabayla hızlı geçmeye çalışan neredeyse sahneleri sayacak kadar düştüğüne şahit oldum daha önce.

o zaman tadı kaçar dediğin kadarsa haklısın

Son mesajlar