NordVPN kullanan var mı? [Double VPN hakkında]

Bu konuyu okuyanlar

yorgoangelopoulos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba, öncelikle NordVPN sitesindeki fotoğraflarda ve bazı yerlerde NordVPN'in sol üst ayarlar kısmında Double VPN, P2P, Onion Over VPN ve Dedicated IP kısımları görünüyor. Aynen şöyle:

72664

Fakat benim kullandığım NordVPN'de o kısım da aynen şöyle:

72665

Şimdi: Dedicated IP için extra ücret ödenmesi gerektiğini biliyorum ama Double VPN için de aynı ücret ödemek gerekiyor mu? Ve başka bir konu da resmi sitelerindeki ülke bağlantıları ile bize izin verilen ülkeler farklı, bu neden olabilir? NordVPN kullanan ya da bu konuda bilgisi olan var mı?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363

yorgoangelopoulos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ödeniyordur muhtemelen. Nordvpn destek sayfalarından daha net bilgi edinebilirsiniz.
Fiyatlarına ilişkin bir bilgi bulamadım ama şu linkleri buldum.

Başka bir arkadaşta benimle aynı sürümü kullanıyor o da extra hiçbir şey yapmamış ama bende çıkıyor diyor bir türlü anlamadım. Resmi sitesini inceledim bu konu hakkında bir şey bulamadım, ayarlar kısmında zaten yok :/

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Başka bir arkadaşta benimle aynı sürümü kullanıyor o da extra hiçbir şey yapmamış ama bende çıkıyor diyor bir türlü anlamadım. Resmi sitesini inceledim bu konu hakkında bir şey bulamadım, ayarlar kısmında zaten yok :/
Kurulum videosuna baktım. Adanmış IP sunucular/Dedicated IP servers dışında kalan sunucu türleri için sanki ekstra bir ücret yokmuş gibi görünüyor. Link: Installing and using NordVPN on Windows 7 and later versions
Programı kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Onu da yaptım @kilicbaligi her yolu denedim yok olmuyor deli etti. Ben de bütün yazıları okudum resmi sitelerinde bir türlü anlam veremedim. Arkadaşa da sordum sen extra bir ücret ödedin mi double vpn için hayır olan plandan seçtim sadece diyor
Sıkıntı yine de sanki programın kaldırılması ve/ya kurulması aşamasında gibi. TAP sürücüsü veya regedit kayıt defterinde programa ilişkin bazı girdiler kalıyor olabilir ve tüm fonksiyonları ile program kurulmuyor olabilir, emin değilim. Revo Uninstaller Free programı ile (advanced/gelişmiş modda) silmeyi/kaldırmayı dener misiniz?
Ayrıca, programın ayarlarını ve gelişmiş ayarlarını gözden geçirin. Muhakkak didik didik etmişsinizdir, belki gözden kaçan bir ayar vardır. :)

Yabancı forumları takip ediyor musunuz bilmiyorum, şu forumda bu gibi konularda hakim kullanıcılar oluyor.

yorgoangelopoulos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Sıkıntı yine de sanki programın kaldırılması ve/ya kurulması aşamasında gibi. TAP sürücüsü veya regedit kayıt defterinde programa ilişkin bazı girdiler kalıyor olabilir ve tüm fonksiyonları ile program kurulmuyor olabilir, emin değilim. Revo Uninstaller Free programı ile (advanced/gelişmiş modda) silmeyi/kaldırmayı dener misiniz?

En son bu gece bunu deneyeceğim inşallah olur başka her türlü ayarlara falan baktım ve hiçbir ayarı yok zaten :/ Hayır kullanacağımdan değil, double vpn daha yavaşlatıyor internet hızını ama neden yok :) Takıldım bi kere bulmadan rahat edemem :)

yorgoangelopoulos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ayrıca, programın ayarlarını ve gelişmiş ayarlarını gözden geçirin. Muhakkak didik didik etmişsinizdir, belki gözden kaçan bir ayar vardır. :)

Yabancı forumları takip ediyor musunuz bilmiyorum, şu forumda bu gibi konularda hakim kullanıcılar oluyor.

Son durum bildiriyorum @kilicbaligi :) Yok ne yaptıysam ne ettiysem o kısım çıkmıyor çıkmıyor :) En son sürüm yükledim, bütün ayarlara baktım, en az dört beş farklı mail şifre ile giriş yaptım yine yok yine yok. Sözün özü: De-li-ri-ciiim :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Son durum bildiriyorum @kilicbaligi :) Yok ne yaptıysam ne ettiysem o kısım çıkmıyor çıkmıyor :) En son sürüm yükledim, bütün ayarlara baktım, en az dört beş farklı mail şifre ile giriş yaptım yine yok yine yok. Sözün özü: De-li-ri-ciiim :)
İleride bir gün ola ki NordVPN kullanırsam, bakarım artık. Bu konu aklımda yer etti. :)
Olmuyorsa, boş yere sıkmayın canınızı.

Son mesajlar