Nokia'ya telefonumu değiştirtmem için ne yapmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaslar. Nokia 701 kullaniyorum ve yasadigim sorunlarla ilgili Nokia'ya attigim mail..

Merhaba..
Nokia 701 kullanicisiyim ve symbian magduruyum ben de..
Evimde wifi agi mevcut baglaniyorum bir video izliyorum hoop yarida kapaniyor. Internet baglantisi bulunamadi. Buyuk bir site aciyorum (sahibinden.com, shiftdelete.net) hoop baglanti kopuyor.. Wifi kopmasi ve dokunmatikte kayiklik sorunuyla 4-5 defa garantiye gonderdim. Her seferinde telefon sifirlanip bana geri gonderildi. (Bunu ben de yapabiliyorum..) Sonralar aradim degisim yapmaniz icin fakat belge istiyorsunuz! Telefonumun kac kere garantiye geldigi sisteminizde gorunuyor bir de belge istiyorsunuz. 1 yil oldu alali sorun ustune sorun. Zaten symbian desteginizi kestiniz bari alin su telefonu duzgunce onarin veya degistirin. Bu nedir ya! (Wifi kopmasi modemden kaynaklanmiyor. Evdeki diger akilli telefonlar kopmadan cok rahat kullanilabiliyor.) Simdi de batarya gece %100 birakiyorum sabah kalkiyorum ne goreyim! Telefon kapanmis.. Ben telefonumu tekrar garantiye gonderecegim fakat bu konularda bana bilgilendirme yapin lutfen.. Bu telefonun sifiri mi yollanacak? Herseyi duzgunce onarilacak mi? Lutfen diyorum ya Nokia boyle bir sirket mi oldu artil telefonu onarmak icin yalvartiyor..

En yakin surede cevabinizi bekliyorum..

Kolay Gelsin..

Ben daha ne yazayim? Bu telefonun degismesi icin ne tur seyler yapayim yardimci olun biktim artik. Satsam satamiyorum atsam atamiyorum..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Beyleerrr yardimmm..