Nokia'nın yeni 3310'u görüntülendi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Entürkteynment

Doçent
Katılım
10 Kas 2015
Mesajlar
538
Puanları
43
Konum
Tian Shan
Telefon tarihine damgasını vurmuş efsane telefon Nokia 3310'un, ilk konsepti görüntülendi. Genel manada tasarımını koruyan cihazın görseli, daha şimdiden ortalığı kasıp kavurmaya başladı.Cep telefonu tarihine damgasını vuran 3310'un, geçtiğimiz günlerde yeniden piyasaya sunulacağı duyurulmuştu. Döneminin en çok satan ve dayanıklılık anlamında oldukça başarılı olan cihaz, yeniden kullanıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. Piyasaya çıkacağı haberinin duyurulması ile birlikte telefon kullanıcılarının meraklı gözleri efsane telefon 3310'a daha şimdiden çevrilmiş durumda.

Dönemin en popüler telefonunun nasıl olacağını merak edenler için internette yayınlana 3310'a ait ilk görsel, kısa sürede büyük ilgi görmeyi başardı. Yayınlanan konsepte bakıldığında büyük kardeşinin tasarımsal çizgilerini büyük ölçüde koruyan ve Android arayüze sahip bir cihaz karşımıza çıkıyor.


Nokia'nın efsane telefonu 3310 için yayınlanan görselin bir konsept olduğunu hatırlatmakta fayda var. Söz konusu cihazın gerçek Nokia 3310 olduğu hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca cihazın kalınlığı hakkında her hangi bir bilgiye de yer verilmediğini belirtelim. Lakin bu görseldeki cihazın gerçek olabileceği hakkındaki tartışmalar çoktan başladı. Bakalım efsane telefon tanıtıldığında yenilenmiş hali ile görseldeki konsept örtüşecek mi?

kaynak:Nokia'nın yeni 3310'u görüntülendi
 
Üst
stat counter