Nokia'nın Android Telefonlarının Özellikleri Sızdı!

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Haha :D Bende başlığı okurken Nokia eski haline mi geliyor dedim :D . Ummam hata :D

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
ANDROİD şu bu istemedik ki sadece mağazayı geliştirin dedik.:rolleyes:

Reaksiyon puanı
2,554
Yok NOKIA'nın sadece telefon bölümünü satın aldı hala yazılımları NOKIA veriyor diye biliyorum.:)
Nokia namına bişey kalmadı benim bildiğim hatta yazılım isimleri bile değişti önünde Nokia olan uygulama isimleri değişti mesela Nokia kamera lumia kamera oldu.Bence nokianın hiçbir alakası kalmadı wp ile.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Nokia, çağa ayak uydurmak yerine, Microsoft ile anlaşmadan önce kaldığı yerden devam ediyor galiba. Android 4.2.2 nedir la? Şaka mı yapıyorsunuz? Sınıfta kalmış liseli gibi sürüm tekrarı mı yapacaklar?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Saçmalık o işlemci ne öyle o yazılım ne adam gibi iş yapmıyor kendi topuğuna sıkıyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kendi ayaklarına sıkıyor eğer başında adam gibi yönetici olsa piyasada Apple felan bırakmaz o marka algısıyla darmaduman duman eder ortalığı

Reaksiyon puanı
2,554
Nokia at gözlüğü takıyor sanırım hala eskisi gibi piyasayı domine ettiğini sanıyor.Zannediyor ki en kaliteli o müşteri sürüme ram e falan bakmaz ama artık yemez geçti o günler.Piyasada bu kadar dişli rakip varken android 7 ve full donanımla gelse bile işi zorken bu kendini beğenmiş hamle ile tam hüsrana uğrayacak.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Nokia at gözlüğü takıyor sanırım hala eskisi gibi piyasayı domine ettiğini sanıyor.Zannediyor ki en kaliteli o müşteri sürüme ram e falan bakmaz ama artık yemez geçti o günler.Piyasada bu kadar dişli rakip varken android 7 ve full donanımla gelse bile işi zorken bu kendini beğenmiş hamle ile tam hüsrana uğrayacak.
PC'den yana kendini sağlama almış.Her ne kadar sağlama alsa da yine de millet artık 10'dan sonra MAC ve LİNUX'a kafa yormaya başladı.Ben bile değişik bir deneyim yaşamak ve kendimi geliştirmek için uğraşıyorum.Örneğin en sevilen tarayıcı CHROME olsa da yine de millet artık farklı şeylerin tadına bakmak istiyor.:)o_O

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Ya ben anlamıyorum bu kadar mı zor bu işler ? Elin çinlisi merdiven altında ne cihazlar yapıyor koskoca NOKIA 'nın yaptığı işe bak.Troll'üyorlar mı ne yapıyorlar bu nasıl bir mantık bu nasıl bir kafa ?

nyoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Düşünsenize dünya devi bir markanın başındaki ceo önce symbianda, sonra da Windows Phone da ısrar ederek milyar dolarlık şirketin dibine dinamit koyuyor. Ne trajiktir ki aynı şirket kendisini batıran yazılım firmasına satılıyor, son olarak geldiğimiz noktada da 6-7 yıl önce tercih etmediği işletim sistemini can simidi olarak görüp sarılıyor.

Bu bağlamda Nokia'nın sonunu Osmanlı'ya benzetiyorum. Bakalım bitti denilen Nokia'dan bir Türkiye çıkacak mı ?

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Microsoft elini verdiği herşey mahvediyor mesela Mojang 'ı aldığından beri doğru düzgün bir Minecraft güncellemesi gelmedi.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Daha eski Android Sürümü bulamamışlar mı?4.2.2 ne s3 dönemlerinde mi kaldınız?Yıl 2016.Bunlar symbian dönemlerinde kalmışlar.Pazarda başka rakipleri kalmadığını sanıyorlar.İlginç,Nokia'nın batışını yine izleyeceğiz ama bu seferki fena olacak.

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Microsoft elini verdiği herşey mahvediyor mesela Mojang 'ı aldığından beri doğru düzgün bir Minecraft güncellemesi gelmedi.

Android ya da İos kullandığınız belli. Windows'a kısa aralıklarla geliyor güncellemeler. Oyun ciddi mânada gelişti,devam ediyor gelişmeye.