Nokia Telefonumun Guvenlik Kodunu Unuttum

Bu konuyu okuyanlar

EnFuEs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Nokia X3-00 telefonumun guvenlik kodunu unuttum.Telefon aciliyor ama tus kilidi guvenlik kodu istedigi icin telefonu kullanamiyorum. Internetten guvenlik kodunu bulabilmek icin arastirma falan yaptim. Bir suru program denedim ama tus kilidi oldugu icin telefonu pc ye baglamayi basaramadim. Bu yuzden programlardan da sonuc alamadim.
Cozumunu bilen anlatabilir mi lutfen ? :(

EnFuEs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1 ve 2. Resimlerdeki gibi hata aliyorum. Bi videoda izledim teli pc ye takinca 3. Resimdeki gibi bildirim cikiyo . Bende bildirim geliyo ama 2. Resimdeki gibi

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    6.5 KB · Görüntüleme: 1,099
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    308.1 KB · Görüntüleme: 1,014
  • Screenshot_2018-08-03-18-28-35.png
    Screenshot_2018-08-03-18-28-35.png
    505.1 KB · Görüntüleme: 1,058

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Başka forumda bunları buldum.

Arkadaşlar softformat kesin çözüm getirmiyo bnm yeni başıma geldi,yapmanız gereken öncelikle rehberinizi kurtarmak,rehber bölümüne gelin rehberi sim'e kopyalayın.bu şekilde formattan sonra silinmemiş olur.galeri,müzik... vs. kurtaramazsınız.fakat en azından rehberi kurtamış olursunuz.sonra hard format atın (*) + (3) + (yes) tuşlarına aynı anda 1-2 dk. basılı tutun(telefon kapalı iken).Sonra zaten size ülkenizi,şehrinizi,saati,tarihi soracaktır bu da format atıldı anlamına gelir.İşte bu kadar fakat bu bnm telefonu normale döndürdü ama bnm sorun hafıza kartından kaynaklanıyor.yani formatı hafıza kartı olmadan atın hafıza kartını pc den antivirüs sistemine taratın sonra telefona takın...Bu işlem için kaspersky ant.virüs sistemi gerekiyo sanırım ben henüz yapmadım.güvenilir bir yerden yapabilirsiniz (tanıdık olmadığı sürece telefonculara fazla güvenmeyin) TEŞEKKÜRLER

---- Mesajlar birleştirildi ----

....* tuşu 3 ve yes tuşularına birde kapattma tuşu ,tuşlarının hepsine birden 2 dk filan basarsan hardformat atılmış olur...

Son düzenleme:

EnFuEs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Onu denedim olmuyo