Nokia, Meizu ile Geri Dönüyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Nokia, Meizu ile Geri Dönüyor!

Bir zamanların dev markası Nokia, yeniden akıllı telefon pazarına girmeye hazırlanıyor. Meizu'nun paylaştığı bir görsel ise yeni bir ortaklığın ilk habercisi olabilir.

Sizce Nokia, Meizu ile ortaklık yoluna gidecek mi?

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Kim ne derse desin Nokia kadar sağlam tlf. üreten hala yok..
>>Kameraları da keza günümüz için bile hala çok iyi..(Lumia 1020 de olduğu gibi..)
>>İnşallah piyasaya dönerler..
>>Ortalık bir sürü çöp tlf. dolu..

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Alcateli satın almıştı şimdi meizu ile ortak olacak. Seneye piyasaya çıkacak. Nokia androide geçme kararıyla iyi yaptı ne Windows ne symbian kurtaramazdı. Seneye ilk android cihazına önem vermesi bu verdiği önemi diğer cihazlarla ds devam ettirmesi lazım. Yoksa gasper, vestel, turkcell, avea , vodafone gibi vasat cihazlarla mağazaya çıkarsa hepten batar. Artık sony lg samsung gibi firmalarla yarışması lazım.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Nokia Alcatel.Lucent'i alarak hem mobil ağ konusunda Ericsson ve Samsung (LG'nin de hatırı sayılır bir katkısı var bu kategoride) ile birlikte lider konuma geldi, Alcatel halihazırda telefon da üretiyordu şimdi telefon satış ağı da var.

Meizu da dünyaya yayılmak istiyor.

Çünkü Xiaomi denese de beceremiyor tökezliyor, Lenovo ise Motorola'yı satın alarak dünyaya yayılan bir firma oldu.

Meizu'nun satın alma gücü pek iyi olmadığından ve piyasaya kendisi gibi atak yapmayı bekleyen Nokia ile ortaklık yapması çok mantıklı bu durumda.

Ben çok kişi biliyorum o Nokia'yı sırf logosu için alacak olanları.

Tek istediğim o belle ikonlarının bu Nokia android cihazlara optimize edip kullanılması. Çünkü zamanı için müthiş bir görünüme sahipti. Ne stok androidde ne de iOS da bu kadar güzel ikon vardı.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Nokia Alcatel.Lucent'i alarak hem mobil ağ konusunda Ericsson ve Samsung (LG'nin de hatırı sayılır bir katkısı var bu kategoride) ile birlikte lider konuma geldi, Alcatel halihazırda telefon da üretiyordu şimdi telefon satış ağı da var.

Meizu da dünyaya yayılmak istiyor.

Çünkü Xiaomi denese de beceremiyor tökezliyor, Lenovo ise Motorola'yı satın alarak dünyaya yayılan bir firma oldu.

Meizu'nun satın alma gücü pek iyi olmadığından ve piyasaya kendisi gibi atak yapmayı bekleyen Nokia ile ortaklık yapması çok mantıklı bu durumda.

Ben çok kişi biliyorum o Nokia'yı sırf logosu için alacak olanları.

Tek istediğim o belle ikonlarının bu Nokia android cihazlara optimize edip kullanılması. Çünkü zamanı için müthiş bir görünüme sahipti. Ne stok androidde ne de iOS da bu kadar güzel ikon vardı.

İlk başta anna dan belleye geçince sevmemiştim ama sonradan bi sevda olmuştu. Belle ikonlarını getirse güzel olabilir :)