Nokia lumia müzik indiremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

ezö

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese iyi geceler.
benm sorunum lumia 520 de müzik indiremem.
Ne kadar mp3indirme programı varsa hepsini indirdim.ama olmuyor yok.hot Music, Music downloader, you Music ,..gibi bir sürü program....en son mp3 tube dıye birşey buldum youtubede linki kopyalayıp yapıştırıyorsun iniyor ama bazıları hata veriyor..

Music tubeden indirdiklerim zil sesi olmuyor.sanırım formatı değişik dönüştürücü indireyim dedim olmadı..

böyle 2 sorunum var.yardımcı olursanız.şimdiden teşekkür ederim.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Öncelikle herkese iyi geceler.
benm sorunum lumia 520 de müzik indiremem.
Ne kadar mp3indirme programı varsa hepsini indirdim.ama olmuyor yok.hot Music, Music downloader, you Music ,..gibi bir sürü program....en son mp3 tube dıye birşey buldum youtubede linki kopyalayıp yapıştırıyorsun iniyor ama bazıları hata veriyor..

Music tubeden indirdiklerim zil sesi olmuyor.sanırım formatı değişik dönüştürücü indireyim dedim olmadı..

böyle 2 sorunum var.yardımcı olursanız.şimdiden teşekkür ederim.

Youtube-mp3 sitesini kullanabilirsin direk :)

ezö

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onuda biliyorum.youtubedeb linki açıp yapıştırıyosun download dyorum "açmak için dokunun " dıyor hemen şarkıyı açıyor.ama indirmiyor arıyorum hiçbiyerde yok bulamıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de lumia 520 kullanıyorum. Müzik indirmek için çok araştırdım ve denedim, en son mağazadan mp3 downloader var oradan yükledim. şarkıları önce indir işaretinden indiriyosun, sonra bir geri gelip şarkının yanındaki tik işaretine tıklayıp kaydetmesini sağlıyorsun daha sonra int. bağlantısına da gerek kalmıyor dinlemek için en iyi bunu buldum.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Onuda biliyorum.youtubedeb linki açıp yapıştırıyosun download dyorum "açmak için dokunun " dıyor hemen şarkıyı açıyor.ama indirmiyor arıyorum hiçbiyerde yok bulamıyorum.

Telefonunuzun Download klasörü olması lazım indirilen her şey o klasörde oluyor ama windows phone işletim sistemli telefonlarda böylemidir bilemem.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşler mp3 tube programı var güzel indiriyor ama zil sesi olmuyor + sadece program içerisinde kalıyor telefonun müzikler bolumune geçmiyor