Nokia lumia 925

Bu konuyu okuyanlar

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Benim tavsiyem al kardesim ha sen cok uygulama falan istersen android al yani ben kamerasına hayran kaldim yok boyle bir sey..
Alirsan beyazini al
Beyazı için zamanla sarardığı çabuk kirlendiği ve rengi attığı söyleniyor bu yüzden alırsanız siyah alın diyor alanlar.Bende çok beğenmiştim beyazını ama siyah alıcam artık mecburen.

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Beyazı için zamanla sarardığı çabuk kirlendiği ve rengi attığı söyleniyor bu yüzden alırsanız siyah alın diyor alanlar.Bende çok beğenmiştim beyazını ama siyah alıcam artık mecburen.

Bence 16 gb alıcaksan gri al 925 e en iyi gri yakışıyor

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bide geçen bir türkcell kataloğu aldım iste kapağı değişiyormuş istersen sarı yada kırmızı kapak takıyormuşsun ama baktım o kapak hiçbir yerde yok cihaz yekpare değil mi yoksa yekpare de üstüne bir kapak mı takılıyor ?

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Beyaz daha cok yakışıyor tabi herkesin zevki ayri :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bide geçen bir türkcell kataloğu aldım iste kapağı değişiyormuş istersen sarı yada kırmızı kapak takıyormuşsun ama baktım o kapak hiçbir yerde yok cihaz yekpare değil mi yoksa yekpare de üstüne bir kapak mı takılıyor ?

O sanirim 925 icin gecerli degil fakat arkasina kapak takabilir sin kilif gibi. .bide kablosuz satji var kapak oda belki o olabilir

Ben beyazini aldim cabuk sararmaz arkadaşım adam gibi baktigin surece tabi. Gride benim gözümde hos gözükmüyor ondan almadim adam 3 unude yanina koydu ben dahil ordaki elemanlar bilr beyazini daha cok begendi :) bende zaten beyaz alicaktim :) onlarin begenmesi dahada iyi oldu :)

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Senin dediğin diğer lumialar için geçerli 925 te sadece beyaz,gri ve siyah var galiba

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Açıkçası bende beyazını beğendim çok hoş duruyor.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Androidden geçmiş biri olarak android ile kıyasladığında sistemde ki genel hantallık wp8 de varmı?Kardeşimde s4 var.Çok hızlı falan filan ama.Ne biliyim bir hantallık var.

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Androidden geçmiş biri olarak android ile kıyasladığında sistemde ki genel hantallık wp8 de varmı?Kardeşimde s4 var.Çok hızlı falan filan ama.Ne biliyim bir hantallık var.

Hayir wp8 de yok dedim ya cok iyi bir sistemi var stabil çalışıyor ben cok ama cok beğendim

Lumia da hizli kardesim eksigi yok hatta fazlasi var desem yeri var simdi sen yanlis anlama burda wp8 ovmuyorum sadece gerçekleri söylüyorum bende kullandım android hemde htc one yani. Onun için ben cok mennum kaldim tabi zevk meselesi bu isler

redthunder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede 32 GB lık olanı var arkadaşlar bir aydır kullanıyorum ve daha önce 3gs sonrasında androidin bütün rom ve launcehrlarını denemiş biri olarak telefondan çok memnunum.
Biraz sizin ne aradığınıza bağlı ben zaten en çok whatsup ve twitter kullanan biriyim ve fotoğraf makinesi taşıma özürlüyüm. Lumia 925 bu sorunumu kökten halletti harika fotoğraflar çekiyor.
Şimdi Ram kullanımına baktım 45 mb olarak gözüküyoru bugüne kadar en çok kullanılan ise 72 mb yani gerisini siz düşününü 5 ekran aynı anda açık oyun bile oynuyorsunuz sırasıyla geçişler yapıyorsunuz. Mesela ben six gun hastası oldum, İlla çok büyük market olsun demiyorsanız ihtiyaçlarınıza bakın http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/ kısmından ona göre kararınızı verin.
Benim sürekli güncellediğim 3 tane websitem var tüm işlerimi telefonumla halledebiliyorum ftp bağlantısından tutunda resim editlemeye kadar. Herhangi bir sorusu olan varsa bende cevaplayabilirim yardımcı olabilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Artırılabilir hafıza var mı? USB'den flaş bellek bağlanabiliyor mu? (otg) dosya yöneticisi nasıl? İçindeki dosyaların gösterilme özgürlüğü nedir? NFC ile bağlantı kurdun mu? interneti paylaştırdın mı? Paylaşılan bir internete wifi ile bağlandın mı? Pil değiştirilebiliyor mu?

redthunder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Örnek bir resim ekleyim şimdilik kızımı sallarken çekmiştim.

ornek.jpg

redthunder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@redthunder
Hocam kullanılan ram miktarına nasıl bakılıyor ?

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/insider/d9b7989e-1592-4f25-a556-4755c06bf2e9

İnsider programı ile ücretsiz .

Benimde en çok kullanılan 62 mb yahu yanlış yazmışım

Artırılabilir hafıza var mı? USB'den flaş bellek bağlanabiliyor mu? (otg) dosya yöneticisi nasıl? İçindeki dosyaların gösterilme özgürlüğü nedir? NFC ile bağlantı kurdun mu? interneti paylaştırdın mı? Paylaşılan bir internete wifi ile bağlandın mı? Pil değiştirilebiliyor mu?

Arttırılabilir hafıza yok (SKYDRİVE olarak 7 GB lık bir bulut depolama alanı ile çözümlenmeye çalışılmış ama başarılı olmamış bence bu sebeple 32 gb olanını aldım)
Dosya yöneticisi olarak Android gibi sistem dosyalarınıza erişmenizin imkanı yok açık kaynak kodlu değil sadece bir kaç klasor resimler muzikler documenst vs.
NFC ile bağlantı kurdum TV ile çok başarılı cüzdan olarak kullanımını daha denemedim. NFC ile dosya paylaştığınız gibi text de paylaşabiliyorsunuz
Hotspot oluşturup interneti paylaştırdım sorunsuz.Aynı şekilde Diğer android telefonumla kurduğum ağada Nokia ile bağlandım sıkıntı yok. Pil değişimi yok ( Birleşik bir yapıda yapılmış)

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadasim senin nokia lumianda whatsap nasil iyi mi ben arada bir sıkıntı yaşıyorum sende de arada bir sıkıntı oluyor mu

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Lumıanın son serisi 925 veya 1020 alıcam :) Microsoft etiketli bi ürün almak ıstemıyorum :D sırf haritaları gpsi için bile alınır

redthunder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Whatsup da ben herhangi bir problem yaşamadım nasıl bir sorununuz var . Telefonun en sevdiğim yanlarından biri klavyesi hem Türkçe sözcük desteği olsun otomatikman tamamlaması olsun kelime düzeltmesi çok başarılı . Dlna ile Nokia playto ile her türlü resim video müzik paylaşımı yapabiliyorsunuz özellikle Smart tv lerle

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Whatsup da ben herhangi bir problem yaşamadım nasıl bir sorununuz var . Telefonun en sevdiğim yanlarından biri klavyesi hem Türkçe sözcük desteği olsun otomatikman tamamlaması olsun kelime düzeltmesi çok başarılı . Dlna ile Nokia playto ile her türlü resim video müzik paylaşımı yapabiliyorsunuz özellikle Smart tv lerle

Mesajlar gec geliyor hatta bazen gelmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 925 var bir haftadır kullanıyorum şimdiye kadar bir kere kendiliğinden kapandı pili bir gün dayanmıyor 3g açıksa yandın çok severek aldım ama korkuyorum neden bu kadar şarzı çabuk bitiyor sinir oldum :(

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hmm iyiken vazgeçmişim zaten çok içime sinmemişti bakalım nexus 5 nasıl olacak eğer g2 ile aynı donanım ve kamera ile gelirse tasarımını da beğenirsem nexus 5 alırım zaten her türlü g2den ucuz olur.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Hmm iyiken vazgeçmişim zaten çok içime sinmemişti bakalım nexus 5 nasıl olacak eğer g2 ile aynı donanım ve kamera ile gelirse tasarımını da beğenirsem nexus 5 alırım zaten her türlü g2den ucuz olur.
asla sdn okurlaının lafına bakıpda iş yapmam bende l920kullanıyorum 9 aydan beri bir kere bile kapanmadı demekki arkadaş sıkıntılı ikincisi bataryalar kullanıldıkca açılır ben bile ilk aldığımda bir gün gidiyordu bununki direk yalanın daniskası

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende 925 var bir haftadır kullanıyorum şimdiye kadar bir kere kendiliğinden kapandı pili bir gün dayanmıyor 3g açıksa yandın çok severek aldım ama korkuyorum neden bu kadar şarzı çabuk bitiyor sinir oldum :(

Bende kapanma olmadi hic pil konusunda 1, 5 gunu rahat çıkarıyorum.bide sarji iyi olan telefon var mi ki :) yine en iyiler i lumialar iyi dayanıyor. Androidden gecmis biri olarak cok fark var sarj konusunda

asla sdn okurlaının lafına bakıpda iş yapmam bende l920kullanıyorum 9 aydan beri bir kere bile kapanmadı demekki arkadaş sıkıntılı ikincisi bataryalar kullanıldıkca açılır ben bile ilk aldığımda bir gün gidiyordu bununki direk yalanın daniskası

Aynen kimsenin lafına bakmiyicaksin kardesim. Telefonu sevdin mi gerisi önemsiz

redthunder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kapanma problemim olmadı ve iki haftadan sonra batarya daha stabil hale geldi 1,5 gün rahat kullanıyorum

Son mesajlar