Nokia Lumia 920 Sorunu!!

Bu konuyu okuyanlar

gazozkapagi37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=84730]Merty24[/MENTION] O özelliği ben de biliyorum lakin bu dediğim kulağa götürsem de götürmesem de aynı, arama gelip açıldığı vakit bir türlü aramayı sonlandırma, arama süresi vs gibi bilgiler ekrana gelmiyor.

zebaniplt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim nokia​ lumia 920 cihazım var. cihaz aşırı ısınıyor. servise götürdüm yazılım yükleyip geri verdiler.ama ısınma yine devam ediyor.hele internette yada mağazada dolaşırken inanılmaz çok ısınıyor.

yardım lütfen

zebaniplt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaşlar bende yeni bi telefon almak istiyorum lumia 920 düşünüyordum ama yazıları okudukdan sonra çelişkide kaldım kullanan arkadaşlar tavsiye edermi alıp almama konusunda şimdiden teşekkür ederim :)

uzak dur kardeş tek kelime nefret getiryo lanet bi cihaz çok ısınyoo ve çaresi yok varsada nokia hatasını kabul etmiyoo bilginee

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar bende adim 2 ayik telefon ama çok harika bi cihaz benim güncemeleri geldi çok rahat ve hizli en önemlisi tüm işleri yapabiliyoruz ben genede seyhat yapiyorum ucak falan aninda nezaman kalkacağini nezaman varacağini bile dahil gösteriyo mükemmel bi cihazz herkeze tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar 2 ay önce lumya 920 aldim bende birhafta durmadi gerikalan günlerde serviste makina kapaniyor birdahada açilmiyr yaziliminda bir hatami var acaba sistem yükleyip yükleyip gönderiyolar bir duzen tutmadi böyle bi sorunu olan varmi

syktv

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefon güç tuşuna bastığınızda açılmıyorsa android'te ki gibi ses kısma ve güç tuşuna birkaç saniye basın açılıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende de lumia 920 var ama mesajlaşmada attığım mesajları göstermiyor. Ne yapmalıyım?

Mıcheal1975

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Iphone 4 kullanıyorum.Apple'ın butun guncellemelerıne ragmem benım konumumda yanlıs yerde gosterılıyor.

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ah ah gittim lumia 820 aldım 920 alaydım :( 820 satıyorum almak isteyen irtibata geçebilir 920 almak istiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yeni lumia 620 aldım ve instagram yüklenebiliyo mu bilmiyorum ? nası yapılıyor yardımcı olursanız çok sevinirim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostum bende c6-01 var ve 10m'den fazla yapmıor. Sorun değil mi sence?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bendede nokia 520 var ayni sorun bendede var nedenini bulabildiyseniz banada yardimci olun yoksa servise göndericem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba arkadaşlar size bir sorum olcak en uygun konu bu sanırım. Amber güncellemesinden sonra güç tuşuna bastığımda ekran beyaz parlak geliyor ekran gözükmüyor. Servise gönderdim yazılım yükleyip verdiler gene devam ediyor sorun bu sorunu yaşayan ya da çözümü bilen varsa paylaşabilirmi. Lumia 820 telefonum
Teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
menüde harfler çıkıyor nasıl kapatabilirim bilen varmı?