Nokia Lumia 920 Sorunu!!

Konusu 'Nokia / Lumia by Microsoft' forumundadır ve syktv tarafından 15 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. syktv

syktv Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Nokia Lumia 920 Sorunu!!

Arkadaşlar geçen hafta Lumia 920 aldım.Telefon güzel ama GPS'inde sorun var gibi.Bulunduğum noktadan daha uzak bir yerde olduğumu gösteriyor.Arada 200-300 metre belki daha da çok mesafe var.Ne yapmalıyım ?

2. muratteas

muratteas Dekan

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    48
    Zaten normal sapmalar. Elinde profesyonel yer bulucu makinası olmadığından sana doğal gelmiyor mu, nedir bunu dert edici konu yapan ?

3. alonespy

alonespy Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    lumia 920 için harita güncellemesi geldi bu sorun ben de vardı güncelleme sonra düzeldi...207 mb bir güncelleme haritaları açıp ayarlardan güncelleme kontrol et diyerek görebilirsin

4. syktv

syktv Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güncellemiştim zaten ama hala aynı.iPhone 3GS direkt evimin olduğu yeri gösteriyor.Lumia 300-400 metre daha uzak biryeri.

5. ardacumhur

ardacumhur Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyla ilgisiz olacak özür dilerim ama Windows Phone 8'e gelen güncelleme neler içeriyor?

6. syktv

syktv Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güncelleme gözükmüyor.

7. cr7kaan7

cr7kaan7 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence çok abartılcak bi hata değil güncelleme yada en kötü cihazı 0 layıp güncellemelirini yüklediginizde sorununuz ortadan kalkar

8. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    hayırlı olsun çok güzel cihaz
    wp8 daha çok yeni yakında güncellemelerle sorununuz düzelecektir:)

9. velespit

velespit Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar telefonu inceleme fırsatını bulmuştum, nokia store da, nokia haritalar uygulamasından olduğumuz yeri göstermemişti baya bi uzak yerdi konumumuz telefonda, sonra ben haritayı guncelliyim dedim fakat uygulamadan cıkınca harita guncellemesi duruyordu yani guncellemeyi tekrar baslat yada kaldıgı yerden devam et diyorudu, şimdi sizlere sorum su ; telefonda bi uygulama arka planda çalışmıyormu lumia 920 de çünkü dediğim gibi ben sürekli haritanın guncellenmesini bekliycek degilim farklı bir ihtiyacımı telefonda karşılayacak olsam güncelleme arka plandan devam etmiycek ve bu bana cok tuhaf geldi. Bende e63 var arka planda haritayı guncelliyor misal. Sizlerin yorumu nedir. SAYGILAR

10. cr7kaan7

cr7kaan7 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herşey mükemmel olamıyo malesef ama hataların güncellemelerle geçirilecegini düşünüyorum böle bırakmaz windows bunu bu amiral gemi sonçta :)

11. DJ.ON9

DJ.ON9 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım 4 gündür kullanıyorum ve senın söylediğin konu ile ilgili sunu tahmın edıyorum. harıta için geçerlimi bilemıyorum ama dun ilk güncellemeleri aldım, güncelleme esnasında başka işlemler yaptım (muhtemelen incelediğin telefonda arka plan uygulamalarında güncellemelere izin verilmemiş.)
    :D merak edenlere 8 farklı içerik ile ilgili güncelleme aldım. ama ilk beklediğim şey olan arama butonu ile ilgili birşey yoktu. :(

12. ardacumhur

ardacumhur Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Siz genel Windows Phone 8 güncellemesi mi aldınız?Yoksa mağazadan kullandığınız uygulamaların güncellemesi mi?

13. DJ.ON9

DJ.ON9 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nokia muzik, ve uygulamalarla ilgili bi kaç kalem de ayar güncellemesi vardı. toplam 8 adet ama net hatırlamıyorum.

nokia muzik, ve uygulamalarla ilgili bi kaç kalem de ayar güncellemesi vardı. toplam 8 adet ama net hatırlamıyorum.

14. ardacumhur

ardacumhur Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Windows Phone 8 sürüm güncellemesi yaptı HTC cihazlar bu güncellemeyi kurdular.
    Nokia ise twitter hesabından yaptığı açıklamada bu ay içinde güncellemenin windows phone 8 kullanan nokia cihazlara da sürüleceğini duyurdu.

Portico adı verildi bu sürüme.
    Eski sürüm kodu:8.9.9903.10
    Yeni sürüm kodu:8.9.10211.204(portico adı verilen Windows Phone güncellemesinden sonra)

Gelen özellikler:

Ekran kapalıyken Wi-fi açık tut,
    Sms'lerin hepsini seçme(silme yada taşıma gibi işlemlerde),
    Gelen aramayı Sms ile yanıtlama(reddettiğinizde açıklama için sms gönderme),
    Yazılan mesajları taslak olarak kaydedebilme
    ...
    gibi özellikler ekliyor.Ayrıca bazı ekranlarda tekrardan parola isteme ve kendi kendine reset atma sorunları da giderilmiş

15. cr7kaan7

cr7kaan7 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence dahada gelişecektir zamanla güncellemeler oldukça eksikler giderilip daha kullanşlı bi cihaz olacaktır

16. ardacumhur

ardacumhur Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nokia yaptığı son açıklamada da kamera iyileştirmesine gidileceğini belirtmiş.

Yani çektiğimiz fotoğrafları dijital yakınlaştırdığımızda oluşan flu'laşmayı ve renklerin yumuşamasını düzelteceğini söylemiş.

17. lokman686868

lokman686868 Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güncelleme geldi bu günceleştirmede mi gelcekti yoksa daha gelmedimi

18. ardacumhur

ardacumhur Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Henüz gelmedi.Bu gelen güncelleştirme Windows Phone 8 güncellemesiydi.Benim bu iletide bahsettiğim Nokia'nın Lumia 920'ye özel firmware güncellemesi

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

merhaba arkadaşlar nokıa lumia 920r telefona yenı sahip oldum fakat facebook uygulaması ingilizce bunu nasıl tükçeye çevirebilirim bana yardımcı olurmusunuz

20. DJ.ON9

DJ.ON9 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biraz sabret arkadasım ay içinde yüklü güncelleme yapılacağı duyuruldu....

Sayfayı Paylaş