Nokia Lumia 520 ekran kırıldı ve dokunmatik bozuldu

Bu konuyu okuyanlar

timelord358

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonumun ekranı kırıldı telefon açılıyor fakat dokunmatiği çalışmıyor ne yapabilirim düzeltilirmi ????

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bizimde kırıldı aynı seninki gibi 200 tl ye yaptırdık

timelord358

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
kötü oldu yaa :( dokunmatiğide bozuldu 200 tl mi yani

timelord358

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
aynen yaa :( teşekkürler yardımlarınız için

- - - Mesaj Güncellendi - - -

peki garantisi vardı heralde işe yararmı ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde lumıa 720 ekran kırıldı ama dokunmatığı falan herşey calışıyor ne kadar ısterler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim de Nokia Lumia 52o telefonumun ekranı kırıldı dokunmatiği çalışmıyordu ekranı değişmesi gerekiyor dedi telefoncu arkadaş Ama sizin sorduğunuz telefoncular 200 TL çok istemişler . Benim tanıdıgım telefoncu arkadaş işçilik filan derken toplam 85 TL yapıverdi.. Bir de tanıdığınız telefoncuya yaptırın derin orjinal ekran camı 35 dolar civarında ama maalesef telefoncular da bu iş'den para kazanıp ekmek yemek istedikleri için 80 -100 TL ek den fazla fiyat koyuyorlar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde nokia lumia 520 ekranım kırıldı dokunmatik bozuldu 115 tlye yaptırcam :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nekadar sürede yapıldı peki. Aynısı şuan benim başımada geldi. 520 ekran çatladı ve dokunmatik çalışmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beşiktaş KYK da sabah ver öğleden sonra al 140 lira arkadaşlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim de aynı şekilde kırıldı samsunda bunu telefoncu biliyo musunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
of ya benimde bozukdu sam gitti ve dokunmatikde gitti şimdi yaptırmaya gitsek kaç gün sürer? :huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonumun dokunmatigi çalışıyor ama ekranı kırılmış kaça mal olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorun var ekranı yaptırıcam fakat kayıtlı numaralar silinirmi peki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde Ekranı çatladı ve dokunmatiği çalışmıyor şu an sordum 100 tl dediler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar o yaptıracağınız kişiye bağlı ben bir yere sordum 160 tl dedi başka yere sordum 80 tl dedi bnde 80 e yaptırıyorum:clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lumia520 yere düştü yarı ekranı algılamıyor yüzeyi mi değişecek yoksa iç ekran mı (garanti hala var)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimkinin
de ekranı kırıldı dokunmatiğide çalışmıyor acaba kaç liraya yaparlar lumai 520 benimki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar lumia 1320 kullanıyorum sadece ekran çatladı kaça yaparlar dokunmatik çalışıo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benmde ekranı kırıldı ve dokunmatiği bozuldu 100 tl ye yaptırırım da kaç gunde verirler

AKCA001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
85 tl ben kendım yaparım + garantısı hıc bır sekılde bozulmayacak ve yuzde yuz orjınal parca

300 tl yaparım + garantısı bozulmayacak ve yuzde yuz orjınal parcA

520 MODEL 85 TL yuzde yuz orjınal parca ve garantı bozulmayacak ben yaparım 1 yada 2 gun ıcınde kesın teslım ederım

85 tl yuzde yuz orjınal parca garantı bozulmayacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar deka da 90 ₺ en ucuzu hem garantidende çıkmıyor yetkili servis diye

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben lumıa 520kullanıyorum port da çatlak var dedıler telefonda bunu sorunu nasıl hallede bılırız bılgısı olan var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:drool:arkadaslar ekran benımde kırıldı ama ekranı internetten 40 tl ye aldım kendım taktım zaten montaj takımıyla bırlıkte gelıyor vıdeosunu izledım deyısırdım

Son mesajlar