Nokia lumia 1020!

Bu konuyu okuyanlar

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet arkadaşlar konu açmayacaktım uyarı aldım ama şaşırdım bu duruma hepsiburada.com da lumia1020 1100 lira gibi bir fiyata satılıyor ne düşünüyorsunuz?

Reaksiyon puanı
2,554
Evet bende şaşırdım doğrusu biraz araştırma yaptım akakçede bile 1500 küsürden başlıyor istanbul bilişimde 1430 lira ama stok yok bence çok uygun ancak bişeyden emin olamadım acaba paralel mi yoksa nokia garantili mi ? Sonra aklıma geldi sahibinden.com a baktım adam 24 ay kvk garantili 1200e satıyor tabi satıcı istanbulda eğer hepsiburadadaki kvk garantiliyse en ucuz orası değilse sahibindende de o fiyatlara bulunuyor tabi satıcı konusu da ayrı sonuçta hepsiburada güvenilir bir mağaza.Hani telefonun özellikleri de fena değil 2 gb ram hd ekran 32 gb hafıza 1.5 ghz çift cekirdekli işlemci bence bu fiyata güzel düşünen varsa kaçırmasın derim.En azından bugün tanıtılan 830dan daha iyi ve işin komik tarafı 1200 üstü olur en az lia 830 onu alacagina bunu al daha iyi :)

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet bende şaşırdım doğrusu biraz araştırma yaptım akakçede bile 1500 küsürden başlıyor istanbul bilişimde 1430 lira ama stok yok bence çok uygun ancak bişeyden emin olamadım acaba paralel mi yoksa nokia garantili mi ? Sonra aklıma geldi sahibinden.com a baktım adam 24 ay kvk garantili 1200e satıyor tabi satıcı istanbulda eğer hepsiburadadaki kvk garantiliyse en ucuz orası değilse sahibindende de o fiyatlara bulunuyor tabi satıcı konusu da ayrı sonuçta hepsiburada güvenilir bir mağaza.Hani telefonun özellikleri de fena değil 2 gb ram hd ekran 32 gb hafıza 1.5 ghz çift cekirdekli işlemci bence bu fiyata güzel düşünen varsa kaçırmasın derim.En azından bugün tanıtılan 830dan daha iyi ve işin komik tarafı 1200 üstü olur en az lia 830 onu alacagina bunu al daha iyi :)
Katılıyorum hocam lumia 1020 ayrıca sadece bir tel değil aynı zamanda gerçekten iyi bir fotoğraf makinesi.. o fiyata hem telefon hem makine şahane ayrıca donanımı windows işletim sistemi için ideal in üstünde bu fiyata kaçmaz bu tel

Reaksiyon puanı
2,554
Şimdi de stokta kalmamış gece fark etmiştim ulen varya şimdi onu telefoncular almıştır en aşağı 100 lira karla millete kakalayacaklar nede olsa daha ucuzu hicbir yerde yok para yoktu ki sipariş edelim bizde işte böyle kaçıyor yüzyılın fırsatı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
noop alma g2 al g3 al en iyi telefonlar bunlar :thumbup1: