Nokia küllerinden doğmuş millet haberiniz yok

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bir Bakın Gelenlere


  • Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Nevzat ilhan

Üyecik
Katılım
13 May 2016
Mesajlar
5
Puanları
1
Konum
Türkiye
YouTube üzerinden baktım yeni ve güncel android sürüm yüklü modeller bu içinde herkesin elinde olacak Nokia batmadı battı numarası yaparak Microsoft casusunu yedi :d C1 and E1 modellere bakın!!!!!!
 

Ekli dosyalar

Uber

Profesör
Katılım
19 Ocak 2016
Mesajlar
1,856
Puanları
113
Konum
Moon

Merhaba, Nokia hali hazırda kendi launcherini hazırlamıştı 2016'da Ms ile sözleşmesi bitip kendi üretimine geçecekdi ama tablet hariç elle tutulur bir hamle olmadı.

Videoda ki telefonlar konsept tasarımlar yani kanlı canlı bir telefon yok ortada sadece nokia sever kişilerce hazırlanmış sanal tasarımlar. Bunun birçok örneği diğer telefonlara da hazırlanıyor.

Nokia gelecek konusuna gelirsek gelse de birşey farketmez çok seven insanlar hariç kullanıcı sayısında bir patlama olacağını sanmam fiyat/performans ürünleri sürmezse tabi ki 820 işlemcili telefonu 1700-1800 liradan sunarsa bende alırım ama onun harici pek bir esprisi kalmadı. Sybian zamanında alan kişiler işletim sisteminden dolayı alıyordu şuan ki apk gibi önceden jar jad vardı onlar için alırdık, ama şuan piyasada ios hariç bütün markaların android cihazları var BB bile andride geçti Nokia çok sağlam ve f/p ürün yapmalı ki tercih için sebebimiz olsun. Birde o launcher hiç güzel degil düzgün bir tasarım olsa.
 

Uber

Profesör
Katılım
19 Ocak 2016
Mesajlar
1,856
Puanları
113
Konum
Moon
Bu haberden bir kaç gün sonra nokianın satılması tesadüf olamaz... :D
 
Üst
stat counter