Nokia Image Exchange Yenilendi!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


alabula

Profesör
Katılım
9 Mar 2008
Mesajlar
3,819
Puanları
0
Nokia Beta Labs, Image Exchange uygulaması için yeni güncellemeyi yayınladı. Yeni uygulamadan yeni kareler ve ayrıntılar yazımızda.

Image Exchange, fotoğraflarınızı, mobil cihazınızdan kolay ve eğlenceli bir şekilde paylaşmayı sağlayan bir Nokia Beta Labs uygulaması. Nokia hesabınızla kullanabileceğiniz uygulama ile fotoğraflarınızı tek tuşla Nokia sunucularına aktarabilirsiniz. Tabi bu aktarma işlemi sırasında çeşitli kıstaslar belirleyebiliyorsunuz. Fotoğraflarınızı herkesin görmesi için paylaşıma açık hale getirebileceğiniz gibi; sadece sizin onayladığınız hesapların görmesi için kısıtlayabiliyorsunuz.

Uygulama resimleri tarihe göre filtreleyebiliyor.
Fotoğraflara erişen kişiler, beğendikleri fotoğrafları favorilere ekleyebiliyor, dilerlerse yorum yazabiliyorlar.Etkileyici Görsel Efektler
Bilindik Symbian uygulamalarından oldukça farklı bir arayüzü olan uygulamayı ilk başta yadırgasanız bile zamanla alışıyorsunuz. Tabi bu alışmada harika bir görsellikle çalışan menülerin payı da yok değil.

Ana ekran telefondaki resimler ve paylaşılan resimler olarak iki parçaya ayrılmış.
İvme ölçeri etkileyici bir biçimde kullanan yazılım ekran geçişleri ve döndürme efektleriyle kullanıcıları kendine hayran bırakacak türden. Son olarak uygulamayı mobil internet ile kullanacaksanız ciddi bir data transferi olacağını belirtmeden geçmeyelim. Zira uygulama fotoğrafların sunucuya gönderilmesi esnasında hiçbir sıkıştırma işlemi kullanmıyor.
Buradaki resmi Nokia sayfasından indirebileceğiniz uygulama Symbian S60 3.1 ve 3.2 cihazlara sorunsuz çalışıyor.
Bilgi için: Nokia Beta Labs
:: Fotoğrafları Web ortamına aktarken Image Exchange uygulamasını kullanıyor musunuz?

Yazan: Ahmet Gözütok
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst
stat counter