Nokia FM verici ile Telefonundaki Müzikleri Arabanin Radyosunda Dinle

Bu konuyu okuyanlar

ertugrulyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar daha önceden bilinen bir konumu bilmiyorum ama nokia telefonlardaki FM verici özelligi ile Telefonunuzdaki müzikleri Arabanizda Radyodan dinliyormus gibi dinleyebilirsiniz

Öncelikle telefonunuzdaki müzik calardan bir müzik aciyoruz müzik calarken seceneklerden FM vericiye geliyoruz ve FM vericiyi aciyoruz ve oradaki frekansida arabamizdaki frekansla ayni yapiyoruz olay bu kadar

telefonumuzdaki yüzlerce sarkiyi dinliyoruz

ds mosx

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Nerey dinliyosun ya radyoda boş istaston yok ki İstanbul'da , o yüzden o özellik yalan oluyor :D

ertugrulyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Almanyadayimda burda bulmak zor türk radyosu bilinen bir konu fakat hatirlatayim dedim

ds mosx

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
:D.Sivasa gittim yazın bütün frekanslar boş dinle dinleyebildiğin kadar :D
Bende de şu ana kadar İstanbul dışında bir Tekirdağ'da işe yaradı başka bir yararını görmedik meretin :devil2: Araba dışında , radyo alıcısının hemen yanına koyarsınız telefonu o zaman İstanbulda da sorun olmuyor tabi :turned:

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
bu hangi telefonlar için geçerli

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
FM transmitter bulunan bütün telefonlarda geçerli.

ersinak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
n 95 8 gb'ta yokmu böyle birşey rastlamadım hiç.

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
N95 8gb'ta FM transmitter mevcut değil.

yozturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şehirler arası yolculukta ön dörtlü koltukta oturduğumda frekansı görebiliyorum.sinsi gibi açıyorum benim listem çalıyor koca otobüste.hatta sesi biraz daha açıp keyifli bir yolculuk sürdürüyor şöförler :)

ugurhanuslu

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
şehirler arası yolculukta ön dörtlü koltukta oturduğumda frekansı görebiliyorum.sinsi gibi açıyorum benim listem çalıyor koca otobüste.hatta sesi biraz daha açıp keyifli bir yolculuk sürdürüyor şöförler :)
azuhahaha hemen bunu deneyeceğim ilk şehirlerarası yolculuğumda :D

basmane

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Minibüslerde radyonun aynı frekansını girip şöförün dinlediği arabesk şarkıları bozuyorum süper bişey

kavrak

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bak bunu bilmiyodum işte. yeni bir şey öğrendim. nokia E71 için geçerlimi bu söylediğin:D

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Bende e51 var onda var mı böyle birşey?

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
fm transmitter bir program değili, donanım.telefonunda mevcut olup olmadığına nokia.com.tr den bakabilirsin.benim n8'de de var.normalde n8'i almadan önce arabada fm transmitter vardı flash disk üzerinden çalan.n8 onun kadar güçlü kesemiyor yayını ama antene yaklaştırırsan alıyor.veya boş frekansta iyi alıyor sanırım..

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
fm transmitter bir program değili, donanım.telefonunda mevcut olup olmadığına nokia.com.tr den bakabilirsin.benim n8'de de var.normalde n8'i almadan önce arabada fm transmitter vardı flash disk üzerinden çalan.n8 onun kadar güçlü kesemiyor yayını ama antene yaklaştırırsan alıyor.veya boş frekansta iyi alıyor sanırım..

bende n8 var boş frekansta bile zor çekiyor ( aracım ford fiesta 2011 )

rrtt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaş ama zor çekiyor arabanın da içerden fmi alması lazım mercedesler de çok kaliteli çekiyor mesela

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
c7 de bende kullanıyorum en ilginç olanıda dinlerken arabanın teyp ekranında RDS özelliğinde Nokia yazıyor demekki RDS özelliği olan bir fm vericisi var

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
bende Nokia C7 var telefonu almamin en buyuk sebeblerinden birisi, hem telefon tasi hem harici fm verici tasi bana zor geliyor, tek telefon butun isimi goruyor, aksamlari youtubedan full turk dizilerini seyrediyorum, GPS icin internete gerek yok cok hizli baglaniyor ve cok kaliteli. arabamin muzik sistemine fm verici ile baglaniyor kolay muzik dinliyorum. pili 4 gun gidiyor, bende Galaxy S2 de var 2 senedir elimi surmedim. Nokia pure 808 dede FM verici var fiyati dusse hemen alacagim. yada C7 den 701 e gececegim.

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bu olayı bugün keşfettik arkdaşın telefonda çok net boş frekansda ancak :D bunun android uygulaması yokmudur :D

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
arkadaşlar bu özellik donanım ile alakalı. Program yüklenmesi ile kazanılacak bir durum söz konusu değil. Telefon üreticisi Fm verici koyduysa olur diğer türlü şöyle bir şey lazım. N8 de var n78 de var. 5800 da yok.