Nokia c5-03 internet problem

Konusu 'Nokia / Lumia by Microsoft' forumundadır ve veyselkarani tarafından 25 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. veyselkarani

veyselkarani Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Nokia c5-03 internet problem

merhaba nokia c5-03 telefonum var internete kablosuz sifresiz aglara baglamıyor mesela marketlerde internet sifresiz ama baglanmıyor agı buluyor baglanıyor bagladı diyor aa bir siteye girince geçersiz diyor

2. REDFOKS

REDFOKS Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    63
    ağ şifresiz olsada mac adresi filitrelemesine takılıyor olabilir. Bağlantının sorunsuz olduğu bildiğin bir yerde dene aynı şeyi gene yapıyormu.?

3. Mta

Mta Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Nokia'ya tam destek :) Sorunu tam olarak ayrıntılı yazarsanız en kısa sürede yardımcı olurum.

Not: Android'e inat :)

4. veyselkarani

veyselkarani Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    WPA sifreli agım var sifresini girince internete girebiliriyorum. Ama Marketlerdeki kablosuz aglara giremiyorum. Mesela migros kablosuz agını görebiliyorum baglan diyince baglanıyor ama internete wlan ile baglandıgımda "geçersiz sunucu ismi" hatasını veriyor sayfalara baglanamıyorum

5. veyselkarani

veyselkarani Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar nasıl bu sorunu aşarız

6. muratteas

muratteas Dekan

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    48
    Geçersiz sunucu ismi modemden dolayı telefonluk bir durum yok, ya yeniden tekrarlayacaksın ya da modemi restartlayacaksın. :D

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar benim telefonum gayet normal internete girerken bugün bişey oldu ve girmiyor sürekli hata veriyo, yeni bir yazılım yükleyecektim hafıza dolu uyarısı alınca ben de uygulamalardan birkaç program sildim ondan mı acaba? :(

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardeşim nasıl bir telefondur su c5-03 kafayı yiyorum ömrümden omur gıdıyor interneti görüyor bağlandı diyor sayfa açmıyor lütfen yardımcı olun

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

c5 telefonum var internet paketm var ama paketi algılamıyor sanırım giriyorum ama kullanamıyorum bağlantı yok diyor yardıım lütfen

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

telefonum kablosuz internete bağlanmıyo keni kendine kapanıyor

Sayfayı Paylaş