Nokia C3-00 Kullananlar

Bu konuyu okuyanlar

pisicho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yüksek ihtimalle topluluklar uygulamasından kaynaklanmaktadır.

topluluklar bölümündeki tüm hesapları sildim ama yinede her telefonu açışımda 820kb lik bağlantı kurup E harfi kapanıyor.
ayrıca posta kısmındaki tüm hesapları da sildim.
acaba format atsam düzelir mi ? yada sadece fabrika ayarlarına mı dönmek gerekir ?

--- Mesaj Güncellendi ---

ekleme:
fabrika ayarlarına döndüm. yüklü programlar kapandı ( foursquare, facebook, operamini,) ve sorunum çözülmüş oldu. uygulamaları tek tek yükleyip hangisinin yada angi güncellemenin sebep olduğunu bulduğumda burdan paylaşacağım.

emefey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sevgili dostlar; şu işlem kaydını tamamen silme (bazı çağrılar silinmiyor) işinin çözümünü bilen var mı ?

Hatice KajmeRan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meraba uzun zamandır C3 kullanıyorum gayet memnunum ancak m.facebook a giriş yapıyorum ancak yorum mesaj paylasım vs yazamıyorum..cıkıs yaptıgım ıcın ve yazamadıgım ıcın suan gırıs ekranı cıkıyo ama gıremıyorum..uygulama olarak telefona ındırılen facebooktan gırebılıyorum..facebook paketım var ve turkcelım hıc bı sıkıntı yoktu..sadece m.facebook a yazamıyorum ımlec beyaz sekılde gorunuyo ama yazmıyo lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim..

hsngrms

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Facebook'a topluluklardan mı girmeye çalışıyorsunuz yoksa tarayıcıdan mı? Topluluktan girseniz m.facebook.com diye adres sormaz. Tarayıcıdan giriyorsanız tarayıcınızı değiştirmenizi öneririm varsayılan olarak gelen Opera eski sürüm ve çok yeteneksiz. UC Browser kullanabilirsiniz.

UC Browser indirmek için tıklayın: http://wap.ucweb.com/m12520/r?from=www-slb-dir-unp

Bir de m.facebook.com yine olmazsa bu defa 0.facebook.com'dan girmeyi deneyin.

mafem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim messengerde bir sorun var,adresimi ve şifremi yazıp giriyorum beyaz ekran çıkıyor bazende ekrandaki yazılar görünüyor yön tuşlarıyla aşağı inemiyorum.Yardım ederseniz sevinirim.

Reaksiyon puanı
4
Benim messengerde bir sorun var,adresimi ve şifremi yazıp giriyorum beyaz ekran çıkıyor bazende ekrandaki yazılar görünüyor yön tuşlarıyla aşağı inemiyorum.Yardım ederseniz sevinirim.
Merhaba, telefonunuz sanırım güncel sürümde değil. Telefonunuzu güncelleyiniz. Yeni gelen güncelleme ile beyaz ekran sorunu çözülmüştür. İyi günler.

erhan197

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben youtubeden vıdeo ızleyemıyorum bold browser de var wıfılen baglanıyorum bı kac ay once gırebılıydm noldu acaba?

tonyukuk69

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ACİLLL!!!slm ben de c3-00 kullanıcısıyım.ıkı hafta onceye kadar bı sıkıntı yoktu.ıkı hafta önce bana mağaza güncelleştirmesi geldi.bende normaldir diye onay verdım.o gunden sonra magazaya gırebılıyrm ama hıcbırsey ındıremıyrm.ve artık magazaya da gırmıyo çakışan öğeler var dıyo.guncelleştirdikten sonra oldu sıkıntı.eski sürümüne nasıl donebılırım.adım adım yazarsanız.teşekkürler

nmttn61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler nokia c3 ile internetteyken mesela oyun oynarken wifi ile ayriyetten nasl sms atilabilir cünkü sms atmak icin cikinca oyun kapaniyorda ?

nmttn61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mesela cepgamyundan okey fln yada mesela youtubeden müzik dinlerken birine msj atmam icin netten komple cikmam gerekiyo acik kalarak seri bi seklde msj atamammı aynı zamanda ?

erhan197

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanmıyorum ole bı ozellıgının olduguna ama emın dılım sende program olarak neler var?

Reaksiyon puanı
4
mesela cepgamyundan okey fln yada mesela youtubeden müzik dinlerken birine msj atmam icin netten komple cikmam gerekiyo acik kalarak seri bi seklde msj atamammı aynı zamanda ?
S40 telefonlarda MultiTask özelliği bulunmamaktadır. Yani istediğiniz gibi bir işlem gerçekleştirmek mümkün değil.

Reaksiyon puanı
4
ACİLLL!!!slm ben de c3-00 kullanıcısıyım.ıkı hafta onceye kadar bı sıkıntı yoktu.ıkı hafta önce bana mağaza güncelleştirmesi geldi.bende normaldir diye onay verdım.o gunden sonra magazaya gırebılıyrm ama hıcbırsey ındıremıyrm.ve artık magazaya da gırmıyo çakışan öğeler var dıyo.guncelleştirdikten sonra oldu sıkıntı.eski sürümüne nasıl donebılırım.adım adım yazarsanız.teşekkürler
Menü -> Uygulamalar -> Ekstarlar -> Koleksiyon -> Mağaza (Seçenekler) -> Sürümü güncelle yolunu kullanarak tekrar yükleyin.

ismo08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim oyunlarda internet tarayacıları ve internetli uygulamalar var fakat ben bunlar üzerinden wlan olmadan internet bağlantısı sağlayamıyorum birtek varsayılaan tarayıcı ile şebeke üzerinden internet erişimine ulaşabiliyorum. Çözümü nedir ?

erhan197

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acıl yardım beklıyorum arkadslr
1. Mesajlarda son kullanılanlar bolumundekı ısımlerı nssıl sılebılrım
2. Fılm ındırebılecegım bı sıte varmı(3gp ve c3 00 ı destekleyen) sımdıden tesekkrlr.

seydan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimde nokia c3 telefonum var. intertnetten video izlediğim zaman (video oynatılamıyor.düşük kaliteli birini seçin) diyor ama önceden oynatıyordu.yardımcı olursanız sevinirim.

Reaksiyon puanı
4
benimde nokia c3 telefonum var. intertnetten video izlediğim zaman (video oynatılamıyor.düşük kaliteli birini seçin) diyor ama önceden oynatıyordu.yardımcı olursanız sevinirim.
Son günlerde bende bu tür sıkıntılar yaşıyorum. Fakat yaptığım incelemelerde bunun YouTube'dan kaynaklı olduğunu gördüm. YouTube eskiden düşük çözünürlük verirken şu sıralar yüksek çözünürlüklü videoları linklemiş. Cihazda sorun yok yani.

Joneyboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a 1 Hafta Önce C-3 Aldım Aldığımdan Beri Arasıra Beyaz Ekran Cıkıp Düzeliyor Neden Olabilir ? İlerde Bi Zararı Olurmu Aldığım Yere Götürmelimiym ?

hsngrms

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
S.a 1 Hafta Önce C-3 Aldım Aldığımdan Beri Arasıra Beyaz Ekran Cıkıp Düzeliyor Neden Olabilir ? İlerde Bi Zararı Olurmu Aldığım Yere Götürmelimiym ?

Bir önceki sayfada arkadaşımız yazmış güncellemeleri yaptığın zaman sorun çözülüyor diye. Bende de en güncel firmware yüklü ve böyle bir sorun yaşamıyorum.

ahbuben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba..C3 kullanıyorum ve internet paketi aldım.Msne mesaj bölümündeki sohbetten giriyordum ve açık olsam bile o uygulama kenarda duruyordu.Fakat şu anda msne girmiyor servisi güncelle diyorum gene olmuyor acaba ne yapmam lazım.Bu arada ebuddy indirdim fakat mesaj geldiğinde o topluluğu kapatıp çıkmak zorunda kalıyorum.Bunun için ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler :)