Nokia C1 görüntüleri ve özellikleri sızdı

Bu konuyu okuyanlar

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Tasarimi begenirsem alirim ozellikleri de güzel bakalim nasil bisey olacak..

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Güzelmiş ama hala Lg diyorum tabi çok etkilemez ise.:)

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
aklımda deli sorular gelirse kaçtan gelir güncelleme desteği ne olur ? sonuçta ortak bir ütetim yerinden çıkacak cihaz malzeme kalitesi ne olur kronik sorun çıkar mı çıkmaz mı :D

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
aklımda deli sorular gelirse kaçtan gelir güncelleme desteği ne olur ? sonuçta ortak bir ütetim yerinden çıkacak cihaz malzeme kalitesi ne olur kronik sorun çıkar mı çıkmaz mı :D
Nokia çok daha önceleri bunu yapsaydı iyi satış yapardı.;)

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Nokia çok daha önceleri bunu yapsaydı iyi satış yapardı.;)

ya şimdi dürüst olmak gerekirse ben 2bin üstüne çıkarsam iphone yönelirim 2bin altında android bin lira altında ise wp ye yönelirim :D

tabi ki benim düşüncem bu cihaz da 2,5bin 3 bin arası gelecektir özellikleri çok güzel ama destek vs verirse misal şimdi ne alaka denilebilir ama nokia tam olarak yapması gereken google ile anlaşıp saf android sunacak amirallerde 3 yada 2 yıl garanti verecek güncelleme için o zaman müthiş bir şekilde satılır. tamam nokia uygulama da eski deneyimi var ama işte sıkıntı orada deneyim eski :D bu cihaza sıkıntılı bi arayüz yapıp harcamazlar umarım

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
ya şimdi dürüst olmak gerekirse ben 2bin üstüne çıkarsam iphone yönelirim 2bin altında android bin lira altında ise wp ye yönelirim :D

tabi ki benim düşüncem bu cihaz da 2,5bin 3 bin arası gelecektir özellikleri çok güzel ama destek vs verirse misal şimdi ne alaka denilebilir ama nokia tam olarak yapması gereken google ile anlaşıp saf android sunacak amirallerde 3 yada 2 yıl garanti verecek güncelleme için o zaman müthiş bir şekilde satılır. tamam nokia uygulama da eski deneyimi var ama işte sıkıntı orada deneyim eski :D bu cihaza sıkıntılı bi arayüz yapıp harcamazlar umarım
Xiaomi Mi 5 gibi fiyatını da 1500 yapsalar gideri olur.:) Ama yine satıp birden bire desteği çekerse tüm Lumia'lar gibi o zaman bu onu ağır bir baskı altında bırakır,Microsoft'ta sözde bir Surface Phone çıkartacak daha çıkartacak daha çıkartacak.:confused:

Selim 64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Nokia eski günlerine döner inşallah

M

Murat Burç

SDN Okuru
Nokia ortalığı dağıtmaya geliyor gibi güzel cihaza benziyor ama nokianın uçuk fiyatlandırma politikası işin içine girerse appleı bile geçer fiyatları

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Fiyatı alınabilir seviyede olursa ilk alanlardan olurum bu tasarım ve donanıma. Sonunda 3 senelik iPhone işkencesi bitecek.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Nokia ortalığı dağıtmaya geliyor gibi güzel cihaza benziyor ama nokianın uçuk fiyatlandırma politikası işin içine girerse appleı bile geçer fiyatları
Döviz kuru olduğu sürece beklenilen fiyatların geleceğini pek sanmıyorum!:(

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
İnşallah Nokia uygun fiyatlı ve sar değeri düşük güzel telefonlar da çıkarır.(Amin.)

Reaksiyon puanı
10,324
Nokia ile ilgili ilk defa Sar değeri diyen görüyorum uzun zaman sonra.;)

Niyekine yeğen, Nokia'ya sar değeri sorulmamalı mıydı yani? :)

Bu arada, günaydınlar Nokia, uyandın da baya bir geç uyandın, atı alanların Üsküdarı geçtiği bir dönemde uyandın. Umarım açtığın arayı çabuk kapatırsın.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Niyekine yeğen, Nokia'ya sar değeri sorulmamalı mıydı yani? :)

Bu arada, günaydınlar Nokia, uyandın da baya bir geç uyandın, atı alanların Üsküdarı geçtiği bir dönemde uyandın. Umarım açtığın arayı çabuk kapatırsın.
Yok Dayı şaşırdım ondan dolayı.;)
Ayrıca gemiyi alan Atlantiği geçti Dayı Üsküdar mı kaldı,aslında Lumia serisinde çıkartacağı söylenilen bir model vardı onu çıkarsaydı harika olurdu derim istersen fotoğrafını atayım bak.:)

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Nokia ile ilgili ilk defa Sar değeri diyen görüyorum uzun zaman sonra.;)
Sar değeri düşük olur İnşallah dememin sebebi şu:
Ben Nokia C5 03 ve Nokia C3 00 kullandım(iki telefonda Symbianlı) ve bu kullandığım iki telefonun da sar değerine internetten baktığımda 1'in üstünde gösteriyordu.Bu sebepten böyle yazdım.Ha Lumia'larda sar değeri belki de azdır orasını pek bilmiyorum.Yine de İnşallah güzel ve uygun fiyatlı telefon çıkarır da kafama yatarsa ve o zamana kadar telefon almazsam Nokia'yı düşünebilirim.İyi günler. :) :)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Sar değeri düşük olur İnşallah dememin sebebi şu:
Ben Nokia C5 03 ve Nokia C3 00 kullandım(iki telefonda Symbianlı) ve bu kullandığım iki telefonun da sar değerine internetten baktığımda 1'in üstünde gösteriyordu.Bu sebepten böyle yazdım.Ha Lumia'larda sar değeri belki de azdır orasını pek bilmiyorum.Yine de İnşallah güzel ve uygun fiyatlı telefon çıkarır da kafama yatarsa ve o zamana kadar telefon almazsam Nokia'yı düşünebilirim.İyi günler. :) :)
Sana da iyi günler Lumia'lar da en yüksek Sar değeri 820'dey di onun dışında normal diye biliyorum.;)

Reaksiyon puanı
10,324
istersen fotoğrafını atayım bak.:)

At bakalım yeğen, merak ettim nasıl bir modelmiş, görelim hele... :)

Bu arada Nokia sar değeri konusunda diğer firmaların bir çoğundan çok daha geride olduğunu söylemek isterim. Yani genellikle yüksek çıkıyor, daha doğrusu bu konuda hassasiyeti yok.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
At bakalım yeğen, merak ettim nasıl bir modelmiş, görelim hele... :)

Bu arada Nokia sar değeri konusunda diğer firmaların bir çoğundan çok daha geride olduğunu söylemek isterim. Yani genellikle yüksek çıkıyor, daha doğrusu bu konuda hassasiyeti yok.
Screenshot_2016-12-20-18-54-17_1.jpg

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bu konuda size katılıyorum.Dediğim gibi Nokia C5 03 ve Nokia C3 00(ikisi de Symbianlı telefon) kullandım.İnternetten bu iki telefonun sar değerini araştırınca sar değerinin 1'in üstünde olduğunu gördüm.Belki sonradan çıkardığı bazı Lumia'larda sar değerine dikkat etmiştir orasını pek bilmiyorum.İnşallah güzel telefon çıkarır.İyi günler.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Valla pek beğendiğimi söyleyemem yeğen. Neyse ki Lumia modellerini microsofttayken yapmışlardı. Şimdi bağımsız olunca umarım daha güzellerini çıkarır.
Umarım Dayı bakarsın çok ses getiren bir dönüş yapar.:)