Nokia BH-505 Kulaklıkla ilgili ilginç bir sorun...

Bu konuyu okuyanlar

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Herkese Merhaba;

iPhone 4 kullanıyorum ve bugün Nokia BH-505 kulaklık aldım.Telefon cebimdeyken telefon görüşmeleri gayet net ve sorunsuz iken iş müzik dinlemeye gelince kesilmeler başlıyor.Ama telefon elimde olduğu zaman bir sorun yok gayet kesintisiz.Odamda masama koydum oda boyunca müzikte herhangi bir kesilme yok sorunsuz ancak cebime koyduğum zaman müzik dinlerken sorun oluyor.Arkadaşımın HTC telefonunda denedik onda daha da sık kesiliyor.Aldığım yere gidip kulaklıkta sorun var desem konuşurken bir sorun olmadığını söylecekler ve boşu boşuna uğraşmış olacağımı düşünüyorum.Sizce sorun neyden kaynaklanıyordur?

Bu arada bir şey ifade edecekse iPhone iOS versiyonum 4.3.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Kendi aksesuarı haricinde sorun çıkartması normal. iPhone orj. kulaklığı temin etmelisin.

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Cevabın için teşekkürler.Bugün Nokia müşteri hizmetlerini aradım.Bana kulaklığın iPhone 4 ile uyumlu olduğunu söylediler.Bugün teknik servise bıraktım.Bu haftaiçi hallederler diye düşünüyorum.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
iphone nun klasik bluetooth sorunu 3gs kullanırken hangi bluetooth kulaklığı denediysem çözüm bulamadım. teli cebime koyduğum an sinyal mort müzik kesik kesik çalmaya başlıyor. Ayrıca dikkat ettiysen bir senkron sorunu var. yaklaşık 1 sn kadar geç gidiyor müzik. Özellikle rock band oynarken kanser olabilirsiniz :D bende bh 503 var şimdi sgs 2 de kullanıyorum Allah seni inandırsın evin neresine gidersem gideyim çatır çatır çalıyor yani telefon yanımda olacak bir sorun yok özellikle yemek yaparken çok faydalı oluyor :D

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
iphone nun klasik bluetooth sorunu 3gs kullanırken hangi bluetooth kulaklığı denediysem çözüm bulamadım. teli cebime koyduğum an sinyal mort müzik kesik kesik çalmaya başlıyor. Ayrıca dikkat ettiysen bir senkron sorunu var. yaklaşık 1 sn kadar geç gidiyor müzik. Özellikle rock band oynarken kanser olabilirsiniz :D bende bh 503 var şimdi sgs 2 de kullanıyorum Allah seni inandırsın evin neresine gidersem gideyim çatır çatır çalıyor yani telefon yanımda olacak bir sorun yok özellikle yemek yaparken çok faydalı oluyor :D

Teknik servise boşu boşuna gönderdik desene :) Ama ilginç olarak arkadaşımın yeni aldığı HTC Incredible S telefonda da aynı sorunu yaptı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia e 7-00 ile de kullanırken, galaxy note 2 ile de kullanırken aynı sorun var..
cebimdeyken kesilme oluyor ama çantadayken olmuyor, bluetooth çekimediği zamanlarda oluyor bu kesinti!!
ya çanta yada üstlerde bir cebe konulursa sorun yok :)))

Son mesajlar